Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai V Tema



Baigiau žiūrėti "Seref meseles/Дело чести"
http://latino-serial...f-meselesi.html
Man labai patiko.

user posted image

Galima sakyti tik dėl Şükran Ovalı (Darya) ir pradėjau žiūrėti šį serialą.
Ji man įsiminė Bir bulut olsam (Bahar) vaidmenyje.
Ši aktorė man lygi šiol Bahar, aš ją taip ir vadinu irnesakyk.gif

Interviu su pagrindiniu aktoriumi:

Ж. :Ваши любовные сцены с Шюкран Овалы
получили в интернете огромное количество просмотров,
а также получили штраф от RTÜK. Что вы об этом скажете?

Э. :Что тут скажешь, я ничего не понял. Я только выполнял свою работу.
Меня удивляет повышенное обсуждение этой темы.



Ji įsimylėjo į savo meilužio sūnų, o šis nutarė per ją atkeršyti savo tėvui.
Tai vienas iš momentų, bet pats serialas ne apie tai.

Bir bulut olsam II
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 19 vasario 2016 - 12:15
Mustafa Bulut (Bir bulut olsam)

Ты моё будущее. Спаси меня!
Нар, принццеса...
Доченька, спаси отца своего, дочка. Спаси меня.
Когда рождается ребёнок, рождается надежда.


Bir bulut olsam (I)

Labai patiko šis serialas. Vienas man iš ryškiausių visom prasmėm.
Jei ne ta jo dukra, kad ir nemylimos moters, jis tikrai išprotėtų.
Tik tas vaikas jį ir išgelbėjo. Jis savo dukrą labai pamilo, mylėjo.
Pirmą kartą gyvenime džiaugiausi, kad pagr. herojus neliko su pagr. heroje,
o vis tik liko su savo tėvų primesta žmona.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 19 vasario 2016 - 12:48
Vienas iš žiūrovų komentarų-atsakymų: hihihi.gif
(o klausimas buvo toks_Tai ką ten tas aktorius vaidina, kokį personažą?)

"Старшего сына, Мустафу. У него отрицательная роль.
Я первую серию прокрутила, он там такой урод, извращенец и садист редкостный.
И любовь у него больная. Псих на всю голову.
Цепью жену на ночь к себе приковывал и избивал, чтоб любила его.
В конце серии вообще стреляет в нее и убивает, но вряд ли убьет, кино бы кончилось..."

O gavosi atvirkščiai_
daug žiūrovų pamilo šitą herojų Mustafą.
Tik jam tėvai gyvenimą sugadino (aš taip manau),
ypač kai atvedė antrą jam žmoną į namus.
Bet man ji labai patiko. Ji man labai graži.
Labai norėjau, kad jis su ja liktų.


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2016 02 19, 11:33)
Man Ezelis numeris 1. Kol kas nieko geresnio nesu mačiusi:)

o man kol kas pats paciausias "Ask ve ceza" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 02 19, 11:35)
Baigiau žiūrėti "Seref meseles/Дело чести"
http://latino-serial...f-meselesi.html
Man labai patiko.


Pabaigiau ir aš. Ir ką galiu pasakyti? Na, žiauriai žiauriai patiko. Tiesa, pabaigus žiūrėti, dar gerą savaitę vaikščiojai pikta biggrin.gif Prognozės išsipildė ir dar "dadėjo" iki visiškos depresijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2016 02 22, 23:41)
Pabaigiau ir aš. Ir ką galiu pasakyti? Na, žiauriai žiauriai patiko. Tiesa, pabaigus žiūrėti, dar gerą savaitę vaikščiojai pikta biggrin.gif Prognozės išsipildė ir dar "dadėjo" iki visiškos depresijos  biggrin.gif


Oj aš irgi kai pabaigiau žiūrėti buvau labai pikta dar kurį laiką ;D
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2016 02 23, 00:41)
Pabaigiau ir aš. Ir ką galiu pasakyti? Na, žiauriai žiauriai patiko. Tiesa, pabaigus žiūrėti, dar gerą savaitę vaikščiojai pikta biggrin.gif Prognozės išsipildė ir dar "dadėjo" iki visiškos depresijos biggrin.gif
Man taip pat. Gal 2 savaites vaikščiojau ir vis dar mintys sukosi apie jį.

Gerą sau serialą atradau. Pagavu kablį. Pagaliau.
Visai atsitiktinai, tiesiog beieškant ką toliau žiūrėti po "Seref meseles/Дело чести"
Vieną kartą atsitiktinai paskaičiau komentarus Instagram'e ir kitur, taip ir liko.
Po kiek laiko vėl antrą kartą ant kitų jo komentarų užsiroviau, na galvoju, bala nematė, pažiūrėsiu.

Na ir ką_vakar tik pradėjau žiūrėti, o šiandien jau baigiau 11-tą seriją.
Kiekviena serija vos ne infarktas, nes vis pagalvoju_tai kaip čia dabar reiks išsisukt doh.gif

Gražus, jaunatviškas (o aš mėgstu jaunatviškus), ir labai glaustai susijęs su viena advokato šeima, ir ne tik...
O jau kokie gražūs jų tarpusavio santykiai, ir kokia graži, darni šeima wub.gif

Advokatas gina teisme jaunuolį, jį išteisina, ir tas advokatas atveria jam savo namų duris, t.y. atsiveža jį į savo namus.
Apgyvendina pas save ir priima jį kaip savo antrą sūnų, nes tiesiog jame mato save jaunystėje.
Savaime suprantama to advokato žmona nepritaria ir leidžia jį priglausti tik trumpam laikui,
o jų sūnus su juo, tuo priglaustu jaunuoliu, kaip tyčia, labai labai susidraugauja.

Žmona to advokato nepalankiai į tą jaunuolį žiūri, maždaug koks pavyzdys ir toks bendravimas pakenks jų sūnui.
Visa aukštuomenė taip pat į jį šnairuoja, kai kas iš jaunimo taip pat nepriima jo, maždaug antrarūšis, vagis ir t.t.
V ž. kas tik kas ne taip nutinka, tuoj visi šunys ant jo kariami. Jis blogietis ir taškas. Etikėtė jau iš anksto jam priklijuota.

Vienintelis tas advokatas tą jaunuolį prieš visus gina ir sako- jis ne toks, jis geras vaikinas.
Galų gale, advokato žmona greitai jį pamilstą kaip savo sūnų, ir stoja piestu abu ginti tą jaunuolį nuo visų aplinkinių.

Čia yra ir šiokio tokio kriminalo, kai jį bando išgyvendinti turtingieji to kvartalo artimieji ir kaimynai,
įvairias sufabrikuotas situacijas ir nuodėmes jam prikabint, susiet su kriminalu, kad jis tik dingtų iš ten ir pan.

Nors jo vaikystė buvo labai nelengva, tačiau jaunuolis yra labai ambicingas, veržlus, tvirto būdo,
siekiantis tikslų, garbingas, doras ir sąžiningas, labai darbštus ir gabus. Gyvenimo užgrūdintas.

Tą jaunuolį įsimyli to advokato šeimos kaimynų dukra. Iš dalies- ir laimei jo, ir nelaimei jo.
Vienas dalykas, ta mergina yra serganti rizikinga liga.
Jis jos iš pradžių net ilgą laiką neprisileido prie savęs (nors ji jam be proto patiko),
nes puikiai suvokė, kad jie iš labai skirtingų pasaulių, juolab ji nėra laisva,
tačiau ji nepabūgo ir buvo atkakli jo atžvilgiu (gerąją prasme).

Apsigyvenęs naujoje šeimoje_po kiek laiko, jis išlaiko stojamuosius egzaminus ir įstoja į prestižinį universitetą...

"MedCezir/Прилив"
Žiūriu Čia

(1)
(2) Garso takelis
(3)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 02 23, 02:12)
Man taip pat. Gal 2 savaites vaikščiojau ir vis dar mintys sukosi apie jį.

Gerą sau serialą atradau. Pagavu kablį. Pagaliau.
Visai atsitiktinai, tiesiog beieškant ką toliau žiūrėti po "Seref meseles/Дело чести"
Vieną kartą atsitiktinai paskaičiau komentarus Instagram'e ir kitur, taip ir liko.
Po kiek laiko vėl antrą kartą ant kitų jo komentarų užsiroviau, na galvoju, bala nematė, pažiūrėsiu.

Na ir ką_vakar tik pradėjau žiūrėti, o šiandien jau baigiau 11-tą seriją.
Kiekviena serija vos ne infarktas, nes vis pagalvoju_tai kaip čia dabar reiks išsisukt doh.gif

Gražus, jaunatviškas (o aš mėgstu jaunatviškus), ir labai glaustai susijęs su viena advokato šeima, ir ne tik...
O jau kokie gražūs jų tarpusavio santykiai, ir kokia graži, darni šeima wub.gif

Advokatas gina teisme jaunuolį, jį išteisina, ir tas advokatas atveria jam savo namų duris, t.y. atsiveža jį į savo namus.
Apgyvendina pas save ir priima jį kaip savo antrą sūnų, nes tiesiog jame mato save jaunystėje.
Savaime suprantama to advokato žmona nepritaria ir leidžia jį priglausti tik trumpam laikui,
o jų sūnus su juo, tuo priglaustu jaunuoliu, kaip tyčia, labai labai susidraugauja.

Žmona to advokato nepalankiai į tą jaunuolį žiūri, maždaug koks pavyzdys ir toks bendravimas pakenks jų sūnui.
Visa aukštuomenė taip pat į jį šnairuoja, kai kas iš jaunimo taip pat nepriima jo, maždaug antrarūšis, vagis ir t.t.
V ž. kas tik kas ne taip nutinka, tuoj visi šunys ant jo kariami. Jis blogietis ir taškas. Etikėtė jau iš anksto jam priklijuota.

Vienintelis tas advokatas tą jaunuolį prieš visus gina ir sako- jis ne toks, jis geras vaikinas.
Galų gale, advokato žmona greitai jį pamilstą kaip savo sūnų, ir stoja piestu abu ginti tą jaunuolį nuo visų aplinkinių.

Čia yra ir šiokio tokio kriminalo, kai jį bando išgyvendinti turtingieji to kvartalo artimieji ir kaimynai,
įvairias sufabrikuotas situacijas ir nuodėmes jam prikabint, susiet su kriminalu, kad jis tik dingtų iš ten ir pan.

Nors jo vaikystė buvo labai nelengva, tačiau jaunuolis yra labai ambicingas, veržlus, tvirto būdo,
siekiantis tikslų, garbingas, doras ir sąžiningas, labai darbštus ir gabus. Gyvenimo užgrūdintas.

Tą jaunuolį įsimyli to advokato šeimos kaimynų dukra. Iš dalies- ir laimei jo, ir nelaimei jo.
Vienas dalykas, ta mergina yra serganti rizikinga liga.
Jis jos iš pradžių net ilgą laiką neprisileido prie savęs (nors ji jam be proto patiko),
nes puikiai suvokė, kad jie iš labai skirtingų pasaulių, juolab ji nėra laisva,
tačiau ji nepabūgo ir buvo atkakli jo atžvilgiu (gerąją prasme).

Apsigyvenęs naujoje šeimoje_po kiek laiko, jis išlaiko stojamuosius egzaminus ir įstoja į prestižinį universitetą...

"MedCezir/Прилив"
Žiūriu Čia

(1)
(2) Garso takelis
(3)

user posted image


Rodė šitą seriala per tv3 galite žiūrėti ir lietuviu kalba, jis yra internete smile.gif
O tarp kitko tai Yigit ir Mira iš medcezir realybėj pora:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justmina: 23 vasario 2016 - 04:00
QUOTE(Justmina @ 2016 02 23, 04:59)
Rodė šitą seriala per tv3 galite žiūrėti ir lietuviu kalba, jis yra internete smile.gif
O tarp kitko tai Yigit ir Mira iš medcezir realybėj pora:)
Gali būti, kad rodė, tik aš niekad jokio rodomo turkiško serialo nežiūrėjau/nežiūriu per TV, o juolab lietuvių kalba.
Jo, žinau, kad Serenay Sarıkaya ir Kerem Bürsin - pora, tą išsiaiškinau bežiūrint Seref meseles smile.gif

user posted image
Atsakyti
gal metėt kurios, kad nuo kovo 8 d. naujas turkų serialas "juodieji meilės deimantai"?smile.gif kažin ar vertas dėmesio?
Atsakyti
QUOTE(egliu @ 2016 02 24, 14:37)
gal metėt kurios, kad nuo kovo 8 d. naujas turkų serialas "juodieji meilės deimantai"?smile.gif kažin ar vertas dėmesio?

is pavadinimo suprantu, kad mano Kpa rodys biggrin.gif
Paziurekit ir nuspresit smile.gif Vieniems sudas paskudinis, man jis patiko labai labai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2016 02 24, 16:19)
is pavadinimo suprantu, kad mano Kpa rodys biggrin.gif
Paziurekit ir nuspresit smile.gif Vieniems sudas paskudinis, man jis patiko labai labai biggrin.gif

Pagaliau gal bus ka per tv ziuret, nes dabar per lnk rodomas net kaip fonas nervina, kai kuriais momentais apima svetimos gedos jausmas...
Atsakyti