Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (3)

user posted image


EV dainų konkursas 2016_61-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas, kuris vyks Švedijoje jau 6-tą kartą.
Šalis teisę surengti konkursą iškovojo po Måns Zelmerlöw
pergalės 2015 m. „Eurovizijoje“ su daina Heroes.
user posted image
EV pusfinalių datos - 2016 m. gegužės 10 d. ir gegužės 12 d.
Finalas – gegužės 23 d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 27 vasario 2016 - 21:49
QUOTE(Jol @ 2016 02 27, 23:27)
Taip yra ir kalbant apie Rūtą - manau, kad tarp jos klausytojų taip pat yra visokių žmonių ir sakyti, kad už ją balsuoja tik pensininkės, yra neteisinga.

kažką ne taip supratot, nieks nerašė apie Rūtą. rašė apie dainą. daina totaliai senobinė, nuobodi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 02 28, 00:27)
Nesupykit, bet tokios ir panašios žinutės atrodo labai keistai.

nu tai labas vakaras, sveiki atvyke bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 02 27, 21:10)

Mansas su Conchita ne giminės kartais g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensis: 27 vasario 2016 - 23:35
QUOTE(Monmorensis @ 2016 02 28, 00:33)
Mansas su Conchita ne giminės kartais  g.gif

laugh.gif
Atsakyti
Bendri balai:
D. Montell – 12
A. Pilvelytė – 10
E. Jennings – 8
R. Ščiogolevaitė – 7
I. Zasimauskaitė – 6
R. Kirilkinas – 5
Catrinah – 4
V. Lacko – 3
M. Martinkėnaitė – 2
S. Chlevickaitė – 1

Žiūrovų balsai:

D. Montell – 2309
R. Ščiogolevaitė – 2287
E. Jennings – 2214
A. Pilvelytė – 1830
I. Zasimauskaitė – 1474
V. Lacko – 1211
Catrinah – 1042
R. Kirilkinas – 1042
M. Martinkėnaitė – 839
S. Chlevickaitė – 643

Bendri komisijos balai:
D. Montell – 12
A. Pilvelytė – 10
E. Jennings – 8
I. Zasimauskaitė – 8
R. Kirilkinas – 7
R. Ščiogolevaitė – 6
Catrinah – 5
M. Martinkėnaitė – 5
S. Chlevickaitė – 4
V. Lacko – 3

http://www.lrt.lt/na...zijos_dalyviams
Atsakyti
Kad nėra apie ką diskutuoti, Lietuva, kaip visada išsiųs saviškį- šį kartą Donatą, komisija balsuoja už savus draugus, ne savi - Ruslanas, Ieva liko toliau, nes saviems reikėjo pirmųjų vietų, Aistės negalėjo išstumti, nes per daug akivaizdu būtų, kad saviškius į pirmas vietas stato, kitą kartą gal ir išstums iš antros vietos į kokią 3 ar 4 cool.gif
Vienu žodžiu, dėl Lietuvos atrankos rami, dėl Lietuvos nereikės pergyventi, nes rezultatas Eurovizijoje aiškus, kai išsiųs savo draugą ar draugę. Sirgsiu tik už Sergūnią, visa viltis dėl jo pergalės Eurovizijoje victory.gif
Atsakyti
Bet uzmeskit aki delfio komentarus. Uz Ieva ir pries Ruta. Vat tautos nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 02 27, 23:37)
Kad nėra apie ką diskutuoti, Lietuva, kaip visada išsiųs saviškį- šį kartą Donatą, komisija balsuoja už savus draugus, ne savi - Ruslanas, Ieva liko toliau, nes saviems reikėjo pirmųjų vietų, Aistės negalėjo išstumti, nes per daug akivaizdu būtų, kad saviškius į pirmas vietas stato, kitą kartą gal ir išstums iš antros vietos į kokią 3 ar 4  cool.gif
Vienu žodžiu, dėl Lietuvos atrankos rami, dėl Lietuvos nereikės pergyventi, nes rezultatas Eurovizijoje aiškus, kai išsiųs savo draugą ar draugę. Sirgsiu tik už Sergūnią, visa viltis dėl jo pergalės Eurovizijoje  victory.gif


soriukas, bet jau jūsų pilstymai kartais biggrin.gif o kad už Rasyją sirgsit, nieko naujo čia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 02 27, 23:13)
Tai..., jau ir kaulai ne tie...  irnesakyk.gif Bet reikes jegas pataupyti geguzinei.


tongue.gif lotuliukas.gif


QUOTE(tuktuk @ 2016 02 27, 23:17)
Ai, dar pamiršau pasakyt, kad man labai patiko šiandieninis Erikos įvaizdis.



Labai drinks_cheers.gif Iš visų jos pasirodymų man šiandieninis labiausiai patiko. Sceniniai sprendimai (nors Zilnys juos ir kritikavo). Pats atlikimas. Ir pati Erika gražiau atrodė nei bet kada. Ypač kai veidą iš arti pritraukdavo.



QUOTE(tuktuk @ 2016 02 27, 23:28)

laugh.gif Na tikrai, Aistė su savo ypatingai paryškintom mimikom ir man užkliuvo unsure.gif Tiesiog nelabai malonu žiūrėt į tokį, vietomis net bauginantį, vaizdą g.gif
------
nesiskandink, tavo britai liks be moters


drinks_cheers.gif
Ir jos lūpos dar kažkaip krito į akis smile.gif blush2.gif Nežinau net, ar dėl mimikų, ar dėl makiažo g.gif

Nors dėl dainos/atliki rolleyes.gif mo nieko nesakau. Man gražu.

Tiesiog esu su savo principais ir už šitą moterišką aš TIKRAI nebalsuosiu rolleyes.gif schmoll.gif

-----

Na nebent dėl britų biggrin.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Monmorensis @ 2016 02 27, 23:32)
kažką ne taip supratot, nieks nerašė apie Rūtą. rašė apie dainą. daina totaliai senobinė, nuobodi cool.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Ypač savo tekstu ir skambiomis plastmasinėmis frazėmis.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 28, 00:23)
Pernykštės latvės daina be jokių pretenzijų į hitą  mirksiukas.gif  O va kaip gerai jai pavyko  smile.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 28, 00:25)
Balsavau  tongue.gif
Bet aš viena Rusliko neišvešiu  smile.gif  doh.gif  unsure.gif

bet tai negalėjau patikėt, kad lygiai lygiai balsų pas du atlikėjus buvo. Čia išvada, kad kiekvienas balsas svarbus biggrin.gif Dar galėjai vienu kartu daugiau paskambint biggrin.gif


QUOTE(Monmorensis @ 2016 02 28, 00:33)
Mansas su Conchita ne giminės kartais  g.gif

doh.gif lotuliukas.gif

Juokas juokais, bet iš karto tik užmetus akį neatpažinau Manso, pagalvojau, kad čia būsimos EV vedėjai ir jau norėjau siūlyt rezervuotis kam nors, bet paskui dašilo, kad gi čia Mansas doh.gif biggrin.gif Kažkoks man jis pasikeitęs mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 02 28, 00:37)
Kad nėra apie ką diskutuoti, Lietuva, kaip visada išsiųs saviškį- šį kartą Donatą, komisija balsuoja už savus draugus, ne savi - Ruslanas, Ieva liko toliau, nes saviems reikėjo pirmųjų vietų, Aistės negalėjo išstumti, nes per daug akivaizdu būtų, kad saviškius į pirmas vietas stato, kitą kartą gal ir išstums iš antros vietos į kokią 3 ar 4  cool.gif
Vienu žodžiu, dėl Lietuvos atrankos rami, dėl Lietuvos nereikės pergyventi, nes rezultatas Eurovizijoje aiškus, kai išsiųs savo draugą ar draugę. Sirgsiu tik už Sergūnią, visa viltis dėl jo pergalės Eurovizijoje  victory.gif

Nu niekaip nesuprantu tos "saviškio " sąvokos. Jūs čia kokias sąmokslo teorijas kūriat ax.gif . Kodėl Donatas saviškis, o Aistė ne? Žiūrovai irgi už saviškį balsuoja jei ką biggrin.gif . Susimokė ph34r.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 27 vasario 2016 - 23:44