Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

user posted image
EV dainų konkursas 2016_61-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas, kuris vyks Švedijoje jau 6-tą kartą.
Šalis teisę surengti konkursą iškovojo po Måns Zelmerlöw
pergalės 2015 m. „Eurovizijoje“ su daina Heroes.
user posted image
EV pusfinalių datos - 2016 m. gegužės 10 d. ir gegužės 12 d.
Finalas – gegužės 23 d.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 05, 23:07)
Nesupratau ką čia Bareikis išdarinėjo doh.gif Galėjo bent pasirepetuot kaip grot lotuliukas.gif
smarkiai drinks_cheers.gif kažkokį balaganėlį jis čia padarė


Buvo tai lievai tas jo balaganėlis biggrin.gif Aš taip nusidainuoti viešai neišdrįsčiau biggrin.gif blush2.gif


QUOTE(blackkiss @ 2016 03 05, 23:13)
Ingėnai, sveikinu!! thumbup.gif



QUOTE(tuktuk @ 2016 03 05, 23:14)
Prisidedu prie sveikinimų thumbup.gif




ačiū, merginos 4u.gif


tik per plauką karsta.gif karsta.gif karsta.gif

dar niekaip negaliu atsigaut...

Atsakyti
o kur balsavimas? wacko.gif
Atsakyti
šio vakaro anekdotas: 21 val. paprašiau vyro, kad įjungtų per kompą Euroviziją. įjungė, žiūrim, komisijoj žiūriu nei Sinickio, nei Dalios, tik Jazzu. galvoju, ką čia tos supermamkos prirašė, kad bus ir anie. žodžiu reziumė - tik po ketvirtos dainos supratau, kad žiūrim vasario 27 d. laidą lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(-Delta- @ 2016 03 06, 00:00)
o kur balsavimas?  wacko.gif

ai, nėr ir nereik, mane tai erzina tos apklausos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 06, 00:50)
ačiū, kątik traumavai mane  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Soriukas blush2.gif laugh.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 06, 00:54)
Bet ar tai gerai?  g.gif  blush2.gif

Kad kas žinotų ta Eurovizijos receptą... biggrin.gif


QUOTE(Monmorensis @ 2016 03 06, 00:54)



QUOTE(fukse @ 2016 03 06, 00:55)

oi, ačiū ačiū lotuliukas.gif Ale kaip aš čia ir pražiopsojau tokį įvykį laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2016 03 05, 23:50)
angel_sadangel.gif  cry.gif Nevažiuos mano Margaret į Euroviziją  cry.gif   cry.gif   cry.gif

IMU LENKĄ biggrin.gif

https://www.youtube....h?v=iyRu1lzRg3k blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 06 kovo 2016 - 00:34
QUOTE(Monmorensis @ 2016 03 05, 23:43)
a tikrai?  biggrin.gif

kaip sakė Rožickas, tuos 6 finalistus buvo galima iš karto įvardinti, kiek laiko visi būt sutaupę biggrin.gif

lieku prie Donio. lygis yra lygis, nieko nepadarysi cool.gif



aš Rūtą vistiek praspirčiau doh.gif blush2.gif

Tada būtų teisingas ... penketukas... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2016 03 06, 01:01)
šio vakaro anekdotas: 21 val. paprašiau vyro, kad įjungtų per kompą Euroviziją. įjungė, žiūrim, komisijoj žiūriu nei Sinickio, nei Dalios, tik Jazzu. galvoju, ką čia tos supermamkos prirašė, kad bus ir anie. žodžiu reziumė - tik po ketvirtos dainos supratau, kad žiūrim vasario 27 d. laidą  lotuliukas.gif


biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2016 03 06, 00:00)
o kur balsavimas?  wacko.gif
Taigis klausiau... smile.gif
QUOTE(fukse @ 2016 03 05, 23:49)
Gal pakurt naują temą, ar vėl su balsavimais kursite, tada kurkit, bo jau pabaigon tema eina  mastau.gif

Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2016 03 06, 01:01)
šio vakaro anekdotas: 21 val. paprašiau vyro, kad įjungtų per kompą Euroviziją. įjungė, žiūrim, komisijoj žiūriu nei Sinickio, nei Dalios, tik Jazzu. galvoju, ką čia tos supermamkos prirašė, kad bus ir anie. žodžiu reziumė - tik po ketvirtos dainos supratau, kad žiūrim vasario 27 d. laidą  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Nu va ką reiškia, kai kas šeštadienį tas pačias dainas tie patys atlikėjai dainuoja laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 05, 23:43)
lotuliukas.gif
Aš dabar supratau kam buvo reikalinga deganti suknelė - turbūt tam, kad nukreiptų dėmesį nuo gulbių lotuliukas.gif Iš pradžių aš jų nepastebėjau, pamačiau tik per pakartojimą lotuliukas.gif Tiesą sakant, man tos gulbės gavosi dar didesnė nesąmonė nei čemodanai. Grynai kaip ant juoko jos ten plasnojo. Dabar ir supratau apie kokius blaškančius vaizdus komisija šnekėjo. Jei būtų vien ta deganti suknelė ,tai dar nieko, ale tos gulbės, tai... biggrin.gif
Tarsi visiems žiūrintiems Euroviziją būtų įdomu kiek kartų ji mato savo vyrą nuogą biggrin.gif Vis reikia atkreipti į save dėmesį.



aš gulbių, net ir degančios suknelės biggrin.gif (!) nemačiau smile.gif blush2.gif
Labiau klausiausi blush2.gif

O kai klausiausi, labai pritrūko dramos. Kuri buvo anksčiau. Visiškai sutinku su Užkuraičio nuomone, kad tikrasis vau buvo tada... kai Aistė sirgo.

O dabar so so
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 06, 00:04)
lotuliukas.gif Nu va ką reiškia, kai kas šeštadienį tas pačias dainas tie patys atlikėjai dainuoja laugh.gif


tai jau taip biggrin.gif pirmų poros dainų gal ir nemačiau praeitą šeštadienį, bet kai Erikos paklausė, kaip jinai ruošiasi dekoracijas į EV vežtis, kažkokia abejonė sukirbo. galvoju, nu plem, taigi praeitą kartą jau to paties klausė jos lotuliukas.gif
Atsakyti