Įkraunama...
Įkraunama...

Mes nevalgome po 18 val.

Mes Nevalgome Po 18val.

user posted image

Nori prie mūsų prisijungti??? Nedrįsti??? Bijai, kad nesugebėsi???
Aukščiau nosį!!! Šaunios merginos visada pasiruošusios padėti!!!


Dietos esmė:
* MES NEVALGOME PO 18VAL. 
* Darome iškrovas, kurių metu suvartojame iki 800 kcal 
* Vengiame sunkaus ir riebaus maisto 
* Sportuojame (kas netingi)
* Plepam apie viską iki 18val
* Aptariame ką valgėme iki 18val
* Kantrybė - kaip laikomės nevalgydamos po 18val.
* Treniruojamės žiūrėdamos į maisto foto.


JEI PAJAUSI,KAD BĖDA
JUNKIS Į MŪSŲ BŪRĮ ČIA.
MES UŽ RANKOS PALAIKYSIM
IR KAI REIKIA PASTŪMĖSIM
ESAM MIELOS MES DRAUGE
IR NEVALGOM VAKARE!!!


Dėmesio naujokėms:
Norėdamos prisijungti prie mūsų šaunaus būrelio turite atlikti išpažintį:
kiek dabar sveriate, koks siekiamas tikslas, kas paskatino ryžtis šiam žingsniui ir t.t.
Jei nori mus pamatyti, susipažink su albumėlio taisyklėmis:
1. Aktyviai prisijungiate ir bendraujate su mumis men laiko.
2. Po mėnesio atsiunčiate vienai is senbuviu foto (turi būti su galva ir kad matytusi figūra)
3. Kai įdės jūsų foto, gausite prisijungimą prie albumo
4. Savo albumuką tvarkote savarankiškai, bet jis negali buti tuščias, visada turi buti bent 1-2 foto
5. Jei ištrinate visas savo foto arba dingstate ilgiau nei mėnesį,tada keičiamas slapukas ir narė metama lauk iš albumo


Džiaugiamės už tas, kurios jau pasiekė savo tikslą:
Barbaškė (-38kg),  Pikų dama (-21kg),  Rasapo (-8kg),  whitecat (-3kg),  DG* (-23kg), Ponia Popins (-14kg), spaliuke29 (-18kg),  Frofesorė (-23kg),  ?angeliux? (-24kg),  NoTa (-27kg), Olivute (-3kg)


Kalorijų lentelės:

Kaloriju skaiciuokle
Kaloriju lentele nr.1
Kaloriju lentele nr.2
Maisto katalogas


MŪSŲ RECEPTĖLIŲ SKYRELIS
Maistas ir sportas
Valgyti ar nevalgyti po 18val?
Iškrovos dienos variantai

MES VISOS NUOSTABIOS...!!



user posted image

MES VISKĄ GALIM!!!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frofesorė: 18 kovo 2016 - 09:44
QUOTE(qqte @ 2016 03 18, 10:13)
nu o tai tu manai raumuo besvoris yra?


Ne, aš taip nemanau
Bet jei ji lieknėja nuo kitų vietų svoris krenta, ypač su tokiu meniu
Atsakyti
QUOTE(lera* @ 2016 03 18, 10:16)
Ne, aš taip nemanau
Bet jei ji lieknėja nuo kitų vietų svoris krenta, ypač su tokiu meniu

nu taip, lieknet liekneja, klausimas ar auga raumuo g.gif
cia ko gero svarstykles i sona, apsiginkluot baltymais ir treniruotem ir pasitiket tik veidrodziu ir centimetru
bet tas mooteriskas iprotis svertis...
pvz as dabar esu kaip niekad patenkinta atvaizdu veidrody o nepaisant to vis tiek sveriuosi ir jei nekrenta nervuojuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
Taip, taip aš tik apimtis Serenos vietoje matuočiausi, turėtų būti taip- liemuo lieknėja , užpakalis pučiasi smile.gif))
Papildyta:
Na ką , reikia eiti kažką pusryčiams meistrautis, tik dar nežinau ką smile.gif
Atsakyti
lera* cia kazkuri kita rase apie 2 kg torta, musu gerokai mazesnis buvo smile.gif

nu ka buvom pas neurologa, biski vaikis i viena puse sake lyg ir linkes suktis, tai dar snd leksim echoskopijai. Sake jei noresim parasys manksteliu smile.gif ale vos bepanesu as ji su kedute, reiks jau be jos nestis ...
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2016 03 18, 10:19)
nu taip, lieknet liekneja, klausimas ar auga raumuo  g.gif
cia ko gero svarstykles i sona, apsiginkluot baltymais ir treniruotem ir pasitiket tik veidrodziu ir centimetru
bet tas mooteriskas iprotis svertis...

O aš manau, kas sportuojančiai ir norint užsiauginti raumenį tikrai ne toks meniu turi būti. Ir tik nepradėkim kalbėti, kad kiekvienai savo doh.gif cool.gif

Sakiau desiu svarstykles į šoną. Nerodo jos ką aš noriu. Bandysiu matuotis apimtis iš naujo smile.gif

Atsakyti
QUOTE(lera* @ 2016 03 18, 10:08)
Ji dupce ne riebalais,o raumenim didinti nori biggrin.gif
Įmanoma visa tai, su dideliu dideliu dideliu sportu ir mityba, bet čia jau su treneriu reikia programą stiprią imti ir ne tik dupcei, o ir presui , bei nugarai, nes be stiprių preso ir nugaros raumenų nesivystys dupces stiprūs raumenys
Jo jo ir baltmų daugiau reiktų, gal kokių kokteilių baltyminių pagerk, Serena??

Butent yra spec programa, nugaros apatinis raumuo ir pilvas kiekviena kart reik dirbti, svoriai butent dirbant ant dupces dideli, ir dirbi tik 10-12 pakartojimu, dar geriu amino rugstis, kad raumuo ne irtu smile.gif

QUOTE(lera* @ 2016 03 18, 10:25)
Taip, taip aš tik apimtis Serenos vietoje matuočiausi, turėtų būti taip- liemuo lieknėja , užpakalis pučiasi smile.gif))

Pasimatuoju ir apimtis, dupce plius 1cm yra, liemuo minus 1cm biggrin.gif greitu laiku vel matuosiuos, bus menuo praejes, abu su B matuojames biggrin.gif
o del baltyminiu kokteiliu tai skeptiskai nusiteikus esu pries juos, buvo kazkas isnagrinejes fb ta nutriles kokteili, tai reziume varske trigubai naudingesne, ne tik baltymais bet ir del cukraus, nes ten daug cukrus yra. O sportiniu baltymu kazkaip nesinori, o moterom sake ju ir nereikia, jei tik uzpakali augint, nes moteru stipriausias raumuo uzpakalis, ir jis greiciausiai auga, o vyrams atvirksciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuke29 @ 2016 03 18, 10:32)
lera* cia kazkuri kita rase apie 2 kg torta, musu gerokai mazesnis buvo smile.gif

nu ka buvom pas neurologa, biski vaikis i viena puse sake lyg ir linkes suktis, tai dar snd leksim echoskopijai. Sake jei noresim parasys manksteliu smile.gif ale vos bepanesu as ji su kedute, reiks jau be jos nestis ...

Aišku, sumaišiau tada smile.gif

Nesunkus, nesunkus dar biggrin.gif , va mano sunki 11,5kg, o nešioti reikia karts nuo karto tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lera*: 18 kovo 2016 - 10:48
QUOTE(**NoTa** @ 2016 03 18, 10:32)
O aš manau, kas sportuojančiai ir norint užsiauginti raumenį tikrai ne toks meniu turi būti. Ir tik nepradėkim kalbėti, kad kiekvienai savo  doh.gif  cool.gif

Jei kalbetumem apie viso kuno raumenu auginima, tada jo, maisto kiekis turi buti didelis, o man reik tik vienos vietos, jei didinsiu porcijas, raumenys augs ant viso kuno, o as to nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(..Serena.. @ 2016 03 18, 10:38)
Jei kalbetumem apie viso kuno raumenu auginima, tada jo, maisto kiekis turi buti didelis, o man reik tik vienos vietos, jei didinsiu porcijas, raumenys augs ant viso kuno, o as to nenoriu schmoll.gif

o jei ne paslaptis kokios dabar liemens ir dupces apimtys?
ir kokiu sieki?

aš kita penktadieni matuosiuosi, nors itariu niekas niekur nepakito bet idomu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lera* @ 2016 03 18, 10:38)
Nesunkus, nesunkus dar biggrin.gif , va mano sunki 11,5kg, o nešioti reikia karts nuo karto tongue.gif


nu jo beveik dvigubai lengvesnis biggrin.gif uzsikacialinsiu gal benesiodama nebebus taip sunku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2016 03 18, 10:42)
o jei ne paslaptis kokios dabar liemens ir dupces apimtys?
ir kokiu sieki

Liemuo 74, uzpakalis 100,5, liemuo noriu kad butu 70, o uzpakaliu 1,5cm, daugiau nereikia biggrin.gif
Atsakyti