Įkraunama...
Įkraunama...

Širšių medus

nežinau ar čia rašau, bet tokios temelės neradau. kažkada ragavau vadinamo širšių medaus, na žinau tik tiek, kad gaminama su degtine ar spiritu ir yra saldu. gal kas galite priminti kaip gaminama blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuniuks1 @ 2006 07 22, 18:37)
nežinau ar čia rašau, bet tokios temelės neradau. kažkada ragavau vadinamo širšių medaus, na žinau tik tiek, kad gaminama su degtine ar spiritu ir yra saldu. gal kas galite priminti kaip gaminama blush2.gif

kalbi turbūt apie šitą patiekalą mirksiukas.gif
4 kiaušinių tryniai
1 indelis kondensuoto pieno
100 g. spirito (degtinė nelabai tinka - 100 g nesijaučia, o pilnat daugiau skystėja medus)
stiklinė cukraus
cukrus su tryniais išsukamas iki baltumo, turi nesijaust cukraus gabaliukų, supilamas kondensuotas pienas - vėl gerai išmaišoma, tada supilamas spiritas ir dar kartą gerai išmaišoma. šiek tiek pastovėjus skonis geresnis smile.gif
Galima dėti razinų, bet jos sutraukia spiritą biggrin.gif tada medus gaunasi lengvas, o suvalgius raziną gali tekti užkąsti biggrin.gif

skanaus mirksiukas.gif

P.S. prisiminiau ir nutariau pati pasigamint bigsmile.gif
Atsakyti
dėkui labai 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
O kur gaut spirito? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarasa @ 2006 08 10, 10:39)
O kur gaut spirito? g.gif

Spirito taip paprastai negausi mirksiukas.gif Vaistinej tik pagal recepta, arba.... rolleyes.gif per pazistamus
Atsakyti
Aš cukraus nededu, nes ir taip gaunasi nerealiai saldu. mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš vietoj cukraus dedu cukraus pudrą- lengviau išsukti. Esu valgius su skaldytais riešutais. Visai nieko, bet pati vartoju gryną. . Kartą pagardinimui įpyliau šiek tiek brendžio. Malonus skonis.
Atsakyti
O kondensuotas ir sutirštintas pienas tas pats? g.gif Jo reiktų saldinto ar ne??
Atsakyti
QUOTE(rys @ 2006 08 18, 17:55)
O kondensuotas  ir sutirštintas pienas tas pats?  g.gif  Jo reiktų saldinto ar ne??

tas pats, reikia saldinto ir geriau kad būtų sutirštintas pienas, o ne pieno produktas 4u.gif
Atsakyti
aciuks.gif šį savaitgalį būtinai paeksperimentuosiu

Dar klausimėlis: blush2.gif kokį medų? Turiu pernykščio grikinio (jau biskyti sukietėjęs) ir šiemetinio atrodo liepų skystuko. Ar čia pagal skonį? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rys: 18 rugpjūčio 2006 - 18:44
o atšaldyti būtina ar ne? o pastovėti turi ar galima iš kart ragaut? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(rys @ 2006 08 18, 18:28)

Dar klausimėlis:  blush2.gif kokį medų? Turiu pernykščio grikinio (jau biskyti sukietėjęs) ir šiemetinio atrodo liepų skystuko. Ar čia pagal skonį?  ax.gif

tai, kad aš recepte nepastebėjau, kad reikia medų dėt bigsmile.gif čia be medaus, tiesiog vadinamas "širšių medus" aš taip manau g.gif
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2006 08 18, 18:47)
tai, kad aš recepte nepastebėjau, kad reikia medų dėt  bigsmile.gif

doh.gif iš didelio rašto išėjau iš krašto doh.gif
Atsakyti