Įkraunama...
Įkraunama...

Širšių medus

Labas visoms.norejau paklaust apie sirsiu medu pas jus.Siaip turiu visko siam gaminiui,bet vis susiduriu su ta pacia problema,man nesutirsteja tas "medutis".koki kondensuota piena jus naudojat?
Atsakyti
QUOTE(dziudita @ 2010 02 02, 15:57)
Labas visoms.norejau paklaust apie sirsiu medu pas jus.Siaip turiu visko siam gaminiui,bet vis susiduriu su ta pacia problema,man nesutirsteja tas "medutis".koki kondensuota piena jus naudojat?


Siais laikais tiek kondensuotas pienas, tiek spiritas nebetokie kaip anksciau, kond. pienas daug skystesnis, o spiritas silpnesnis, todel ir nesutirsteja doh.gif
Pabandyk rududu arba pirk geriausia kond. piena, as perku kazkoki brangesni nei iprastiniai, tik nepamenu dabar kieno gamybos blush2.gif
Atsakyti
labas, kur tik skaitau, visur sirsiu medus is kondencovkes..bet zinau kad tikrasis sirsiu medus daromas is medaus!jokiu kondensovkiu ir kiausinio tryniu!gal kuri zinot kaip tiksliai darosi? 4u.gif
Atsakyti
maciau, bet ten raso apie sirsiu medu kur i sudeti ieina kondensuotas pienas, kiausinio tryniai...o mano vyras sake, kad bendrabarbe buvo atnesus sirsiu medaus paragaut ir sudetis buvo tik medus ir spiritas, bet nepaklause kiek ko reikia deti, ir dabar nebedirba ten..
Atsakyti
"Širšių medus" buvo sukurtas Lietkoopsąjungos laikais Kapsuko (dabar Marijampolės) Rajkoopsąjungos kulinarių, kai Kapsuko pieno kombinate buvo pradėtas gaminti kondensuotas pienas. O pavadintas "širšių medumi" todėl, kad į jį dėdavo ne cukraus pudrą, o būtinai tiktai medų...

Taip radau internete parašyta. Tai gal ir ten buvo tas širšių medus su medum, o ne su cukrumi, bet su kondensuotu pienu. Nes šiaip tai dedamas kondensuotas pienas ir dar cukrus g.gif
Atsakyti

 i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti
as atsiprasau uz kvaila minti, bet jis buna kabinamas saukstu blink.gif
as ruosiau krikstynoms, dekupavau graziausiai bonkute, o dabar persigandau, kad tos mano bonkutes nebereiks, nes kiek skaitau, visos kabina saukstu blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurencija2 @ 2010 07 09, 22:32)
as atsiprasau uz kvaila minti, bet jis buna kabinamas saukstu  blink.gif
as ruosiau krikstynoms, dekupavau graziausiai bonkute, o dabar persigandau, kad tos mano bonkutes nebereiks, nes kiek skaitau, visos kabina saukstu  blink.gif  doh.gif


o kaip jus isivaizdavot? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2010 07 09, 23:35)
o kaip jus isivaizdavot?  lotuliukas.gif

Turbut isivaizdavo, kad ji gerti galima, o ne saukstu kabinti g.gif ax.gif
Atsakyti
o kas čia per daiktas? smile.gif niekad nesu girdėjusi anksčiau.. čia jis yra kaip kas? kažkoks desertas su laipsniais? valgomas su taleriais, kaip skaičiau, o su kuo dar gali būti valgomas? ar šiaip, kabinti šaukštais ir tiek? Apšvieskite, prašau smile.gif
ir dar, prie to paties.. vietoj spirito tiktų samanė? nes to gero turiu, o spirito ne, jei sumastysiu pasigaminti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2010 07 10, 23:03)
ir dar, prie to paties.. vietoj spirito tiktų samanė? nes to gero turiu, o spirito ne, jei sumastysiu pasigaminti  4u.gif

tada geriau imčiau degtinę, nes samanė man smirda ir pagadintų visą reikalą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2010 07 10, 23:03)
ir dar, prie to paties.. vietoj spirito tiktų samanė? nes to gero turiu, o spirito ne, jei sumastysiu pasigaminti  4u.gif

Samanė sugadins viską, nedėkit schmoll.gif Galima degtinę, kaip siūlė Sophi, bet tokiu atveju medus bus skystesnis, nes pilsis daugiau skysčio (kad pasiekt stiprumą).
Atsakyti