Įkraunama...
Įkraunama...

Širšių medus

QUOTE(Ju' @ 2006 11 08, 18:19)
Svarbiausia laikyt sandariai uždarytą. Spiritas ir cukrus puikiausi konservantai. Vras vežėsi sykį į 4 savačių žygį, šaldytuvo tikrai neturėjo lotuliukas.gif , prakrapštė jau į žygio pabaigą, puikiausiai buvo išsilaikęs thumbup.gif .

Na, jeigu taviškis žygyje ir be šaldytuvo laikytą medų dar galėjo vartoti, tai thumbup.gif Reiškia ne taip jau ir baisu. Ačiū. Nuraminote bigsmile.gif
Atsakyti
Na del laikymo tai patarimas nelaikyti tiesioginiuose saules spinduliuose, nes praėjusį savaitgalį per vieną vakarėlį buvo to saldžiojo širšių medaus, kuomet jis pastovėjo ant saulės, pradėjo leistis, skystėti. Tada nelabai patogu valgyti:) nes atsiranda nemažai klecku ant rūbų ax.gif
Atsakyti
Spirito baigiu susiveikti smile.gif reiks gaminti smile.gif niam niam smile.gif Tik dabar svarstau ar deti riesutu ar aguonu ar nieko nedeti smile.gif Kaip jus manot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viktooorija @ 2007 07 19, 14:08)
Spirito baigiu susiveikti smile.gif reiks gaminti smile.gif niam niam smile.gif Tik dabar svarstau ar deti riesutu ar aguonu ar nieko nedeti smile.gif Kaip jus manot? smile.gif


Kai pagaminsi, padalink į 4 dalis:
1 - su aguonom,
2 - su riešutais,
3 - su tirpia kava,
4 - be nieko.
Galimi kiti dalybų-priedų variantai mirksiukas.gif
O tada parašyk, kuris geriausias tongue.gif Lauksim skaniai apsvaigintų komentarų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju' @ 2007 07 19, 16:11)
Kai pagaminsi, padalink į 4 dalis:
1 - su aguonom,
2 - su riešutais,
3 - su tirpia kava,
4 - be nieko.
Galimi kiti dalybų-priedų variantai mirksiukas.gif
O tada parašyk, kuris geriausias tongue.gif Lauksim skaniai apsvaigintų komentarų blush2.gif


esu porą kartų gaminusi, bet tikrai atsimenu, kad pyliau ne spiritą, o degtinę - bet va kiek neatsimenu doh.gif ir cukraus nebuvo tik kondensuotas pienas ir trynis - gaudavosi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editam: 19 liepos 2007 - 17:56
Tai va brangiosios smile.gif pasigaminau gi as sirsiu medaus tik su aguonytemis, (nes jau labai patingejau terliotis su tom keturiom pasiulytom dalim 4u.gif ) smile.gif niam niam niam... skanumelis lotuliukas.gif siandien dar i darba bendradarbius pavaisinti atsinesiau wub.gif visi tik giria nesustodami smile.gif

Labai man patiko sitas desertas ir greitas (uztrukau max. 10 minuciu kol pagaminau) ir skanus nerealiai smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
as tai sirsiu medu visuomet darydavau be kiausiniu, tik spiritas, kondensuotas pienas, aguonos, ir dar dedu sugrustus zemes riesutus thumbup.gif O del degtines - tai kazkada bandziau, gavosi skystas likeriukas g.gif
Atsakyti
keliu temą į viršų. kaip tai su spiritu? tai koks ten skonis? bigsmile.gif gal geriau degtinė ar brendis.... nu įdomiai čia biggrin.gif o tai spiritas, kur vaistinėje pardavinėja? biggrin.gif baisu darosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(sattwa @ 2007 11 07, 20:30)
keliu temą į viršų. kaip tai su spiritu? tai koks ten skonis?  bigsmile.gif gal geriau degtinė ar brendis.... nu įdomiai čia  biggrin.gif o tai spiritas, kur vaistinėje pardavinėja? biggrin.gif baisu darosi  g.gif


Nesupratau ko nesupratai g.gif Kalba eina apie gryną spiritą - etilo alkoholį (96%), C2H5OH lotuliukas.gif ... Gi ne kamparo ar salicilo lotuliukas.gif o be to gryno juk nevartoji, jis tik svarbus priedas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O skonis - thumbup.gif thumbup.gif bent jau man, nors "stipriųjų" tikrai nemėgstu, o vienai (tik vienai! bet visko būna) draugei nepatinka.
Su degtine niekad nebandžiau, negaliu komentuot, tik mama sakė, kad nesustingsta, o ir aštrumo trūksta. Brendis man tai bjaurybė, tai kam gadint gerą daikta mirksiukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Ju' @ 2007 11 07, 23:24)
Nesupratau ko nesupratai g.gif  Kalba eina apie gryną spiritą - etilo alkoholį (96%), C2H5OH lotuliukas.gif ... Gi ne kamparo ar salicilo lotuliukas.gif o be to gryno juk nevartoji, jis tik svarbus priedas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O skonis -  thumbup.gif  thumbup.gif bent jau man, nors "stipriųjų" tikrai nemėgstu, o vienai (tik vienai! bet visko būna) draugei nepatinka.
Su degtine niekad nebandžiau, negaliu komentuot, tik mama sakė, kad nesustingsta, o ir aštrumo trūksta. Brendis man tai bjaurybė, tai kam gadint gerą daikta mirksiukas.gif ?

su degtine ir nesiguas ,toks kaip gaunasi darant su spiritu ax.gif
Atsakyti
As dariau su degtine. Viska gerai isplakiau mikseriu, gavosi tirstas kremas. Ipyliau degtines, nes spirito neturejau blush2.gif Vyras pakomentavo, kad degtines reikejo pilt dvigubai daugiau, nes spiritas gi stipresnis ax.gif Bet pagalvojau, kad atsiskies man visas tas skanestas blush2.gif Kaip man, alkoholio pavartojanciai kokius du kartus i metus, ir tai tik paragaujanciai, kad per sventes gimines nekibtu blush2.gif , tai visai patiko. Gavosi tirstas, toks kremas is sokoladiniu saldainiu lotuliukas.gif , sakiau reiks kita karta imaisyt smulkiai tarkuoto sokolado, butu isvis nuostabu bigsmile.gif Prie sio kremo su alokoholio kvapu labai tiko sokoladas smile.gif O vyrui nepatiko, jo nuomone ir taip skanus kremas gavosi, o as tik degtine gadinau ten pildama, nes laipsniu visai nesijaucia, butu buve galima valgyti su bulka, o dabar degtines kvapa igavo, vienu zodziu, ir krema, ir degtine sugadinau blush2.gif ax.gif
Ruosiuosi dar kada pasidaryt, tik vis pamastau, kaip cia butu su islaikymu-laipsniu nedaug, gali sugesti, nors... Jei pagalvoti, kad cukraus nemazai, gal uzsikonservuotu g.gif Ta prasme, galetu ir ilgiau saldytuve pastovet, nes kvapas ir skonis pagereja g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DinaR @ 2007 11 26, 11:38)
As dariau su degtine. Viska gerai isplakiau mikseriu, gavosi tirstas kremas. Ipyliau degtines, nes spirito neturejau  blush2.gif Vyras pakomentavo, kad degtines reikejo pilt dvigubai daugiau, nes spiritas gi stipresnis  ax.gif Bet pagalvojau, kad atsiskies man visas tas skanestas  blush2.gif Kaip man, alkoholio pavartojanciai kokius du kartus i metus, ir tai tik paragaujanciai, kad per sventes gimines nekibtu blush2.gif , tai visai patiko. Gavosi tirstas, toks kremas is sokoladiniu saldainiu  lotuliukas.gif , sakiau reiks kita karta imaisyt smulkiai tarkuoto sokolado, butu isvis nuostabu  bigsmile.gif Prie sio kremo su alokoholio kvapu labai tiko sokoladas  smile.gif  O vyrui nepatiko, jo nuomone ir taip skanus kremas gavosi, o as tik degtine gadinau ten pildama, nes laipsniu visai nesijaucia, butu buve galima valgyti su bulka, o dabar degtines kvapa igavo, vienu zodziu, ir krema, ir degtine sugadinau  blush2.gif  ax.gif
Ruosiuosi dar kada pasidaryt, tik vis pamastau, kaip cia butu su islaikymu-laipsniu nedaug, gali sugesti, nors... Jei pagalvoti, kad cukraus nemazai, gal uzsikonservuotu  g.gif  Ta prasme, galetu ir ilgiau saldytuve pastovet, nes kvapas ir skonis pagereja  g.gif  4u.gif


Su spiritu darant gali saldytuve laikytis tikrai ilgokai 4u.gif
As pvz menesi be baimes laikau thumbup.gif
Atsakyti