Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvukų namučiai

user posted image

Aš mažytis, o gal mažytė
aš po tavo širdim gyvenu
aš dar nieko nemoku prašyti
aš tiktai dar gyvent ateinu

Tu girdi?
plaka mano širdelė
aš iš tavo svajonių, sapnų
greit jau, greit aš galėsiu, Mamyte,
pasisupti ant Tavo delnų.

Lyg pro šydą regiu Tavo veidą
Tu siuvi man dailius rūbelius...
jei suklupsi, Tave aš pakelsiu
Tau padėsiu nudirbt darbelius

Tau ir man sodo obelys šlama
saulė tiesia rankas auksines
aš matau Tavo šypseną, mama,
ir prašau...
palūkėk dar manęs....
Atsakyti
Nauja temute, aciu thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif aciū
kaip pilvinukės gyvena?ar spardo mažiukai viduriukus?
Atsakyti
Nauja temutė thumbup.gif 4u.gif aš jau galvojau eit kaip nors googlint kaip čia ta tema sukurti reikia blush2.gif
Man mažius tai jau spardo, duoda apie save žinot wub.gif thumbup.gif buvau ketvirtadienį pas giniu, šlapimo tyrimas ok, kitąsyk eisiu gliukozės tirti ax.gif kažkaip nepaprašiau tuo pačiu ir hemaglobiną išsitirti, reiks gal pasiskambint kad paskirtų ir hmg tyrimą tuo pačiu dūriu (saugau jau venas, nes kiek duria tiek visosseselės sako kad randuotos venos doh.gif) , jei neduos reiks savarankiškai tirtis, man su hemaglobinu pastoviai problemos būdavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LISKAUS @ 2016 04 23, 17:12)
4u.gif  aciū
kaip pilvinukės gyvena?ar spardo mažiukai viduriukus?


Spardo, spardo! Jau kartais net skaudziai biggrin.gif
Gliukoze ir manes laukia kita savaite. Galvoju kur geriau eiti priduoti. g.gif

Papildyta:
QUOTE(__777__ @ 2016 04 23, 17:43)
Nauja temutė thumbup.gif 4u.gif  aš jau galvojau eit kaip nors googlint kaip čia ta tema sukurti reikia  blush2.gif
Man mažius tai jau spardo,  duoda apie save žinot  wub.gif  thumbup.gif buvau ketvirtadienį pas giniu, šlapimo tyrimas ok, kitąsyk eisiu gliukozės tirti  ax.gif kažkaip nepaprašiau tuo pačiu ir hemaglobiną išsitirti, reiks gal pasiskambint kad paskirtų ir hmg tyrimą tuo pačiu dūriu (saugau jau venas,  nes kiek duria tiek visosseselės sako kad randuotos venos doh.gif) , jei neduos reiks savarankiškai tirtis,  man su hemaglobinu pastoviai problemos būdavo doh.gif


Aisku saugok venas, kek cia galima badyti- vienu durimu gali gi padaryti ir gelezi, jei ne- primokek, vis ne 2 duriai doh.gif

Ar jau geriat gelezi? Jei taip - kokia? drinks_cheers.gif as kol kas bandau miltukus, idomu ar pasisavina, reiks darytis krauja unsure.gif taip nuo pradziu kaip krinta, taip ir nukritau jau visai unsure.gif
Atsakyti
Sveikos naujuose namuose 4u.gif nespardo. Sake apie 20 sav. galiu pardet tiketis judesiu smile.gif Ta gera, tyrimai geri, rami laukiu geguzes galo smile.gif tada jau isduos kas pilvelyje gyvena wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JackJack: 24 balandžio 2016 - 16:35
Labuka pilvinukės nestuke.gif , mūsų irgi dar nespardo smile.gif , po paskutinės apžiūros, esam savaitę didesni wub.gif , o šiaip irgi viskas gerai smile.gif
Atsakyti
greitai jus visos ir pajusite spyriukus wub.gif
bet kaip laikas pilvinukes bega doh.gif pasiziurejau i savo liniuote tai net akis išsproginau blink.gif
kita savaite įžengsiu į trečia trimestra wub.gif o atrodo tika tr operacinej gulejau biggrin.gif
smagu girdet kad viskas visoms gerai ir augat sekmingai wub.gif gera kai mums visoms gera wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarosziedai @ 2016 04 23, 19:40)
Aisku saugok venas, kek cia galima badyti- vienu durimu gali gi padaryti ir gelezi, jei ne- primokek, vis ne 2 duriai doh.gif

Ar jau geriat gelezi? Jei taip - kokia?  drinks_cheers.gif  as kol kas bandau miltukus, idomu ar pasisavina, reiks darytis krauja unsure.gif taip nuo pradziu kaip krinta, taip ir nukritau jau visai unsure.gif

Taip vat ir aš taip galvoju, kad vienu dūriu viską pasidaryti ax.gif na man ginius liepė jau vitaminus gerti, tai gariu elevit, papildomai daugiau nieko negeriu. Gal kai pasidarysiu geležį matysiu ar jos trūksta ir ar reikia papildomai. Jau prasideda visokios šviežios daržovės tai gal to užteks ax.gif

QUOTE(LISKAUS @ 2016 04 25, 08:24)
greitai jus visos ir pajusite spyriukus  wub.gif
bet kaip laikas pilvinukes bega  doh.gif  pasiziurejau i savo liniuote tai net akis išsproginau  blink.gif
kita savaite įžengsiu į trečia trimestra  wub.gif  o atrodo tika tr operacinej gulejau  biggrin.gif
smagu girdet kad viskas visoms gerai ir augat sekmingai  wub.gif  gera kai mums visoms gera  wub.gif

iš tikrųjų tai laikas labai greitai lekia, man ir rodos, dar tik neseniai su mv po Stambulą šliaužiojom ir apartamentuose pilvą badėm, o va dabar jau ir man 24 sav. ant nosies lipa blush2.gif tik kai dekretinių vis laukiu, tai atrodo, kada gi jos ateis, bet įtariu, kad nespėsiu net pajausti kaip gegužė praeis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(__777__ @ 2016 04 25, 09:21)
Taip vat ir aš taip galvoju, kad vienu dūriu viską pasidaryti ax.gif na man ginius liepė jau vitaminus gerti, tai gariu elevit, papildomai daugiau nieko negeriu. Gal kai pasidarysiu geležį matysiu ar jos trūksta ir ar reikia papildomai. Jau prasideda visokios šviežios daržovės tai gal to užteks ax.gif
iš tikrųjų tai laikas labai greitai lekia, man ir rodos, dar tik neseniai su mv po Stambulą šliaužiojom ir apartamentuose pilvą badėm, o va dabar jau ir man 24 sav. ant nosies lipa blush2.gif tik kai dekretinių vis laukiu, tai atrodo, kada gi jos ateis, bet įtariu, kad nespėsiu net pajausti kaip gegužė praeis ax.gif


O as tai labai laukiu kuo daugiau savaiciu, kad ramiau butu, jeigu kas blush2.gif
O stambului man sentimentai, ziuriu turkiskus serialus lotuliukas.gif atpazistu stambulo vietas, ir gera taip ... cool.gif

Del judesiu- as velai pajutau, tai manau kad dar ir pirmas vaikas, nes pradzioje silpnai jauciasi, ir neaisku kad tai judesiai. Be to, as laukiau drugeliu, o man judesiai visai i drugelius nepanasu- panasiau i sirdi plakancia pilve lotuliukas.gif



Atsakyti
QUOTE(vasarosziedai @ 2016 04 25, 18:54)
O as tai labai laukiu kuo daugiau savaiciu, kad ramiau butu, jeigu kas  blush2.gif
O stambului man sentimentai, ziuriu turkiskus serialus  lotuliukas.gif  atpazistu stambulo vietas, ir gera taip ...  cool.gif

Del judesiu- as velai pajutau, tai manau kad dar ir pirmas vaikas, nes pradzioje silpnai jauciasi, ir neaisku kad tai judesiai. Be to, as laukiau drugeliu, o man judesiai visai i drugelius nepanasu- panasiau i sirdi plakancia pilve lotuliukas.gif

Savaites tai ir aš skaičiuoju ščyriai, kai tik persiverčia savaitės vis pasidžiaugiu wub.gif ir mintyse braukau pagaliukus kiek čia tų savaitėlių liko iki 30, nes dabar dar labai anksti gimti ir labai baisu schmoll.gif kitą sav važiuosiu apžiūrai tai vėl kuruam laikui nutimsiu blush2.gif gaila mv negalės važiuot kartu verysad.gif aš kai tik viena išvažiuoju man vi d okie nuotykiai nutinka doh.gif mv sakė mistika kažkokia lotuliukas.gif tai man stovėjimo aikštelėj šoną mašinai nubraukia, tai signalizacijos pultelio elementai nusėda.. doh.gif
O dėl drugeliu pilve tai joo... man taip pat visiškai nei į drugelius nei į žuvytes nebuvo panašu..buvo kažkoks jsusmas kaip kad žarnokai judėtų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(__777__ @ 2016 04 25, 19:50)
Savaites tai ir aš skaičiuoju ščyriai, kai tik persiverčia savaitės vis pasidžiaugiu wub.gif ir mintyse braukau pagaliukus kiek čia tų savaitėlių liko iki 30, nes dabar dar labai anksti gimti ir labai baisu schmoll.gif kitą sav važiuosiu apžiūrai tai vėl kuruam laikui


O tave ziuri ranka, ar tik vag. echo? 4u.gif
Atsakyti