Įkraunama...
Įkraunama...

Būsto paskola gyvenantiems užsienyje

Sveikos merginos,kuriu nauja tema,nes nerandu nieko,del busto paskolos gyvenancioms uzsienyje,ar yra jusu tarpe kurios gyvenate uzsienyje ir paeme busto paskola.ar sunkiai gavote?kokie reikalavimai?
Atsakyti
Laukiame sprendimo is DNB. Jie finansuoja 70 %.
Vaiku nera, per abu gaunasi 3000 eur pajamu per menesi.
Vadybininke sake kad 100 tukst. turetume gauti, ismoketi norime per 10 metu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chinatsu @ 2016 05 11, 06:47)
Laukiame sprendimo is DNB. Jie finansuoja 70 %.
Vaiku nera, per abu gaunasi 3000 eur pajamu per menesi.
Vadybininke sake kad 100 tukst. turetume gauti, ismoketi norime per 10 metu. smile.gif



O jus sakykit internetu pradejot viska tvarkyt ar tik grize i Lt visas procesas prasideda?mes ir kreipiames mums iki 45 tukstanciu,nes pas mus du vaikai na ir savo 70%turet reikia,tik del manes turim laukt dar 9men kol man sueis metai nes esu pakeitus darba.😊 taip pat DNB
Atsakyti
Vadybinike sutiko kad viska atsiustume jai i pasta, originalu kol kas nereikia. Kreipemes pas Asta Z. is DNB liepkalnio g. Vilniuje. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai domina, galesit gal po to pasidalinti kokias salygas pasiule ir procentus 4u.gif
O be DnB dar kazkur pildet paraiska? Swed ir Seb su savo 50proc ir laiduotojais atkrenta, o kaip su Nordea? Ten lyg maziau finansuoja, iki 60proc?
Atsakyti
QUOTE(Chinatsu @ 2016 05 13, 08:22)
Vadybinike sutiko kad viska atsiustume jai i pasta, originalu kol kas nereikia. Kreipemes pas Asta Z. is DNB liepkalnio g. Vilniuje.  mirksiukas.gif

pati geriausia asmenine bankininke thumbup.gif thumbup.gif irgi pas ja emem paskola ax.gif
Atsakyti
O gal kas Kaune zinot gera bankininke DNB banke?
Atsakyti
Gal kas jau baigimo stadijoje - kiek jums visas malonumas gauti paskola uztruko? Man nera galimybes nuolat skraidyti pirmyn-atgal, igalioti irgi nelabai yra ka - uzburtas ratas doh.gif Noretusi susitvarkyti kuo greicau - jei nereikia turto vertinimo, teismo sprendimo ir pasirenkamas greiciausias iregistravimo terminas RC - kiek galetu uztrukti nuo banko sprendimo isduoti paskola iki visisko atsiskaitymo?
Atsakyti
Atkrito mums DND ir SEB bankai. verysad.gif
Reikia isdirbti viename darbe 12 menesiu, o vyras gruodi keite darba.
Kreipemes i Sostines kredito "Mano unija" pas Jurate.
Ten uztenka 6 menesiu. Noresim 100.000 15 metu, imoka gausis truputi maziau nei 800 eur/men. anuiteto budu.
Bet jie praso papildomo inaso 10.000 kuri grazina kai bus ismoketa paskola/paimtas refinansavimas.
Planuojam imti refinansavima kai galesim smile.gif
Atsakyti
buvau parskridus i pokalbi praeita savaite. mes norim pirkt nebaigtos satybos nama, duoda 705 nuo namo sumos. namas turi būti pastatytas 70%, bet deja ji per metus laiko reikia ir irengti. su pastatytu namu kur kas paprasciau. susirandi nama, vertintoja, kuri bankas pripazysta, jis ivertina tada su tuo vertinimu eini i banka ,uzpildai paraiska, reikia tureti uz metus laiko atlyginima, darbo sutartis, israsa 1 metu jusu banko saskaitu. jei namas nebaigtos statybos ,gali paprasyti parodyti jog turi pinigus namo iruosimui 15-20tukst.
cia informacija gauta DnB banke
Atsakyti