Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (9) Finalas 05.14

user posted image
EV dainų konkursas 2016_61-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas, kuris vyks Švedijoje jau 6-tą kartą.
Šalis teisę surengti konkursą iškovojo po Måns Zelmerlöw
pergalės 2015 m. „Eurovizijoje“ su daina Heroes
user posted image
EV pusfinalių datos - 2016 m. gegužės 10 d. ir gegužės 12 d.
Finalas – gegužės 14 d.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 05 11, 23:04)
kaimyyyną, kaimyyyną, kaimyyyną pa-bu-čiuok biggrin.gif

Ech, kažin kiek rytoj patys būsim nubučiuoti. biggrin.gif

Na, bet Justukas toks jaunas, dailus, meilutis angel.gif , o dar toks artimas- reikia bučiuotis oro_buckis.gif, reikia- iš dainos žodžių neišmesi, tad "ne žodžiais, o darbais..." friends.gif
Atsakyti
user posted image TAS rytas jau išaušo. šiandien grįžtam pro parduotuves, vakarėlis bus ilgokas. Doncei sėkmės linkiu.

Donatas svarstyklės, kaip matau, goroskopas palankus user posted image :
Svarstyklės (09 23–10 23). Neskubėkite ir draugų padedami sutvarkysite svarbų reikalą. Tačiau nepersistenkite, nedarykite nieko, ko nesinori. Nebus sunku užmegzti pažintis – tiek draugiškas, tiek romantiškas: aplinkinius intriguosite.
Atsakyti
Nusibodo gincytis su namiskiais,tad klausiu Jusu:
1.Ar Latvijos teritorijoje esantis lietuviskas numeris gali balsuoti uz Lietuva?
2.Ar Lietuvos teritorijoje esantys Australijos ir Sveicarijos numeriai gali balsuoti uz Lietuva?
4u.gif
Atsakyti
Pradėjau bijoti dėl Donato... Šiandien ryte greitai peržvelgiau kai kuriuos blog'us tų žurnalistų, kurie dabar sėdi Stokholme, tai atsiliepimai apie Donato pasirodymą generalinėje repeticijoje labai ir labai nekokie verysad.gif. Jei po pirmųjų repeticijų vertinimai būdavo daugmaž palankūs ir buvo prognozuojamas patekimas į finalą, tai dabar rašo "bottom" ir po vakarykščio pasirodymo jam skiria priešpaskutinę vietą pusfinalyje (paskutinė Šveicarija) verysad.gif. Ne vienas pabrėžė, kad šiais metais jo vokalas daug prastesnis nei kad buvo Baku, daug bereikalingų judesių ant scenos. Ir visi kaip susitarę rašo apie tuos jo prakeiktus plaukus! Rašo, kad atrodo kvailai, plaukai netvarkingai draikosi ir labai atitraukia dėmesį.
Atsakyti
QUOTE(Pippi @ 2016 05 12, 07:33)
Pradėjau bijoti dėl Donato... Šiandien ryte greitai peržvelgiau kai kuriuos blog'us tų žurnalistų, kurie dabar sėdi Stokholme, tai atsiliepimai apie Donato pasirodymą generalinėje repeticijoje labai ir labai nekokie  verysad.gif. Jei po pirmųjų repeticijų vertinimai būdavo daugmaž palankūs ir buvo prognozuojamas patekimas į finalą, tai dabar rašo "bottom" ir po vakarykščio pasirodymo jam skiria priešpaskutinę vietą pusfinalyje (paskutinė Šveicarija)  verysad.gif. Ne vienas pabrėžė, kad šiais metais jo vokalas daug prastesnis nei kad buvo Baku, daug bereikalingų judesių ant scenos. Ir visi kaip susitarę rašo apie tuos jo prakeiktus plaukus! Rašo, kad atrodo kvailai, plaukai netvarkingai draikosi ir labai atitraukia dėmesį.


irnesakyk.gif pavydi mums Donato. Atrodo jis pasitikinčiai kaip žvaigždė, silpniausia vieta yra pati daina, bet ne ji ten svarbiausia.
Atsakyti
Skaičiau labai įvairių komentarų - taip kad mažiau jaudintis, mano galva. Bent jau vienam labai internacionaliniam forume dalyviai prognozuoja, kad Donatas į finalą pateks.
Jis žino, ką daro, moka daryti gerai, turi komandą. O mums, žiūrėtojams, - truputį daugiau pozityvumo ir palaikymo saviškiui.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2016 05 12, 06:19)
Donatas svarstyklės, kaip matau, goroskopas palankus user posted image :

Žvaigždės jo pusėje smile.gif

QUOTE(Neverk @ mama,2016 05 12, 06:57)
Jis žino, ką daro, moka daryti gerai, turi komandą. O mums, žiūrėtojams, - truputį daugiau pozityvumo ir palaikymo saviškiui.

Būtent 4u.gif

Nėra ko nervuotis, geriau siųsti Donatui teigiamas mintis ir gerus palinkėjimus. Jau viskas nuspręsta, sustyguota. Dabar tik belieka tvarkingai ir be incidentų atlikti dainą. Antro pusfinalio kontekste Donatas tikrai geriau nei būtų Erica J. ar net Pilvelytė šalia Australijos.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2016 05 12, 07:19)
user posted image TAS rytas jau išaušo. šiandien grįžtam pro parduotuves, vakarėlis bus ilgokas. Doncei sėkmės linkiu.

Donatas svarstyklės, kaip matau, goroskopas palankus user posted image :
Svarstyklės (09 23–10 23). Neskubėkite ir draugų padedami sutvarkysite svarbų reikalą. Tačiau nepersistenkite, nedarykite nieko, ko nesinori. Nebus sunku užmegzti pažintis – tiek draugiškas, tiek romantiškas: aplinkinius intriguosite.

Taireiškia - nekeiskite lamos šukuosenos, jei ji patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 05 12, 06:57)
Skaičiau labai įvairių komentarų - taip kad mažiau jaudintis, mano galva. Bent jau vienam labai internacionaliniam forume dalyviai prognozuoja, kad Donatas į finalą pateks.
Jis žino, ką daro, moka daryti gerai, turi komandą. O mums, žiūrėtojams, - truputį daugiau pozityvumo ir palaikymo saviškiui.

Atleiskite, bet aš jo nepalaikau, nes į Euroviziją pateko per pažintis– pateks, tai gerai, nepateks- jokių emocijų. Man paprasčiausiai jo gaila, nes kažkada atrodė labai perspektyvus jaunuolis, o šiandien jis vertas tik gailesčio, nes neturi jis to, kad galėtų tapti daugiau nei Lietuvos kaimo dainininku, nors ir labai norėtų patekti į užsienio rinką.
Atsakyti
Nuojauta sako, kad Donatas praeis į finalą. Dar užmačiau straipsnį, kad striukytę nusimes vidury pasirodymo, kas yra gerai thumbup.gif Dėl jo lamos šukuosenos smile.gif Na man ji nepatinka, bet... jau įpratau. Svarbu jam gerai, galų gale. Muzika ir pats pasirodymas turi būti pirmoje vietoje, o ne įvaizdis. Įvaizdis svarbiau tik tiems, kurie labiau dėl išvaizdos balsuoja rolleyes.gif
Ir dar kas patiko, mačiau FB, kaip jie patys prikolina iš tos šukuosenos biggrin.gif Vis reklama kažkokia, žmonės dėmesį atkreipė tai daugiau nei tikrai. Mačiau foto, Giržadas ir dar kažkas su perukais panašiais lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Žodžiu, kažkaip nusiteikiau, kad Donatui ši diena bus sėkminga.

O dėl mano mylimuko latviuko nuojauta kol kas nieko nesako... Gaila man jo, jei nepraeitų, toks mielybė blush2.gif Ir daina man labiausiai iš visų jo patinka, kas ne paslaptis. Beje, tame interviu, kur jis kreipėsi į lietuvius, jis taip gražiai, neprimestinai, nuoširdžiai ir kukliai prašo. Geras vaikas, nu kaip galima tokių nemėgt smile.gif Norėčiau, kad kažkuriais metais mes irgi tokį nuoširduką mus atstovaujantį turėtumėme, būtų labai gera tokį saviškį palaikyt.

Dabar ką atėjau ne tokio gero pasakyt blush2.gif Mergos, nu KĄ su jumis visomis Kipras padarė g.gif doh.gif Kaip choru visos už juos, kaip skaičiau... Aš kai mažai į juos žiūrėjau (buvo labai blogas perdavimo signalas, mano interneto tiekėjas susifeilino doh.gif ), tai žiūrėjau per kompą, ir labiau klausiau, nei mačiau. Jau ir seniau nieko gero apie jų dainą nemaniau. Bet dabar drįsiu pasakyt visgi blush2.gif , manau, kad ta daina mėgstantiems roką gali patikti nebent tik kaip guilty pleasure... Na čia aš kaip širdyje rokerė drįstu teigti, nors dabar labai daug popso klausau, bet viens kitam jum netrukdo, JEI yra kokybiška.
Kitu atveju sakytume - skonio reikalas ir gal aš nieko nesuprantu smile.gif BET... praktiškai mano mintis apie juos išsakė ir Marijonas (jau paskui perskaičiau). O jau jis roko muzikoje gerai nusimano (nesvarbu ką pats dainuoja, bet svarbu, ką ir pats klauso).
Tiesa, jis ir čekę, ir austrę pagyrė, kurios čia neturi pasisekimo, ir kurios man irgi patiko, ypač čekė (dėl dainavimo ir įdomaus gražaus balso). O austrė šiaip prOncūziško stiliaus (į vizualiką vėl beveik nežiūrėjau, negaliu komentuot), miela šilta daina (ir nesakyčiau tikrai, kad cukruota, na prOncūzų stailas ir tiek, kas kažkiek nors prancūzų muzika domisi, o pr. muzika visai jos nežinančiam gali būti ir neįprasta ausiai).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 12 gegužės 2016 - 08:50
QUOTE(ramyra @ 2016 05 12, 07:38)
Antro pusfinalio kontekste Donatas tikrai geriau nei būtų Erica J. ar net Pilvelytė šalia Australijos.

Pilvelytės daina ne ką blogesnė už australės, balsas tik prastesnis. Ir ji tikrai būtų patekusi į finalą.
Atsakyti