Įkraunama...
Įkraunama...

Mados ir stiliaus mįslės

user posted image


Tema net baigem, stai kiek mastem ir speliojom biggrin.gif 4u.gif


QUOTE(gretuxxx @ 2016 06 02, 13:42)
Gal kombinezonai?   g.gif  smile.gif

gretuxxx first.gif

Tai kombinezonas 4u.gif

Rastafarinas, matyt, dar neisigyjai kombinezono mirksiukas.gif O veltui tongue.gif

Buvo sugalvotas kaip parasiutininku uniforma, kad neisskiskleistu pirmiau nei parasiutas ir nenuskristu, butu aerodinamiskas ir greitai apsivelkamas biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aireda: 02 birželio 2016 - 22:01
QUOTE(Aireda @ 2016 06 02, 21:51)

O, kokia graži temos pradžia smile.gif thumbup.gif

Na ne. Bet jau kol kas man nuomonė nepajudinama biggrin.gif Rūbo patogumas yra ir tas, kai po tų "pėsčiojo procedūrų" reikia kuo mažiau kamšytis, tvarkyts, lygintis ir čiustytis. biggrin.gif
Bet gražus dalykas, sutinku. drinks_cheers.gif

Ir mįslė liuks thumbup.gif
Atsakyti
Reikėtų gal įdėti ir pirmos temos nuoroda:
Pirma tema apie mados mįsles.

Būtų įdomu sužinoti, kurį mįslė iš pirmos temos patiko labiausiai biggrin.gif

Man labai patiko mįslės apie alkogolicka ir apie fižma ax.gif Įsiminė ir klausimas apie tai, ką reikia daryti vyrams, kai neturi kuo apsirengti biggrin.gif
Boho stiliaus kilmė irgi buvo atradimas cool.gif



Nauja mįslė naujoje temoje 4u.gif

Šis drabužis atsirado Prancūzijos karališkuosiuose rūmuose XVI a., nešioti jį galėjo tik aristokratai – vyrai.

Chanel labai mėgo šį drabužį. Elsa Schiaparelli 1931 metais šį drabužį, kurį ji ir pati labai mėgo, pristatė savo sportinių rūbų kolekcijoje.

Vėliau jis buvo primirštas ir sėkmingai grįžo aštuntajame dešimtmetyje. Ir dar kartą – 2014 m. Ir dabar jis labai madingas mirksiukas.gif

Teisingam atsakymui reikia konkretaus drabužio pavadinimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aireda: 03 birželio 2016 - 12:38
Kaip gražiai apibendrinai. Kultūra! drinks_cheers.gif 4u.gif

Aš iš PC parašysiu savo summary.

O mįslės įdomumas!

Liemenė?
Bet čia reikia atsakymo ala 'schoolboy blazer'?

Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 06 03, 15:47)
Kaip gražiai apibendrinai. Kultūra!  drinks_cheers.gif  4u.gif

Aš iš PC parašysiu savo summary.

O mįslės įdomumas!

Liemenė?
Bet čia reikia atsakymo ala 'schoolboy blazer'?



Taip, reikia a la ... biggrin.gif Bet pradeti galima ir nuo rusies apskritai mirksiukas.gif

Bet ne liemene ax.gif

P.S.: Kultura - rasyti su visais zenklais mirksiukas.gif As daznai tai ignoruoju patogumo sumetimais ax.gif
Atsakyti

Gal kiulotes ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 03 birželio 2016 - 19:38
QUOTE(Aireda @ 2016 06 03, 17:26)
Taip, reikia a la ...  biggrin.gif Bet pradeti galima ir nuo rusies apskritai mirksiukas.gif

Bet ne liemene ax.gif

P.S.: Kultura - rasyti su visais zenklais mirksiukas.gif As daznai tai ignoruoju patogumo sumetimais ax.gif


lens.gif bigsmile.gif - Tik dabar tą pastebėjau biggrin.gif

Gal“boa”?
O kiulotės tokios 'senos'? Gers. Na bet jos tada kitaip turėjo atrodyt nei dabartinės. g.gif

Kas dar čia galėtų būt. Skrybėlė?
Atsakyti
Aš paskui turėsiu kitą mįslę, tokią gal kiek ir retorinio pobūdžio biggrin.gif - Kas yra baisiausia avėti (ir / ar dėvėti) mieste karštą vasarą? biggrin.gif
Atsakyti
Taip, tai apie kiulotus mirksiukas.gif

Stichija, bravo 4u.gif Galvojau, bus ilgesni spejimai biggrin.gif

Rastafarinas, taip, kiulotai tokie seni mirksiukas.gif Kalbininkai vis delto apsisprende, kad lietuviskai reikia vadinti kiulotai.

Kiulotu istorija paini...
Prancuzijos revoliucijos metu netgi buvo judejimas, pasivadines "sans-culottes" (t.y. be kiulotu), jie prisidejo prie revoliucijos ir galiausiai nukirto galva pagrindiniam kiulotų nešiotojui – karaliui.



user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2016 06 03, 21:29)
Taip, tai apie kiulotus  mirksiukas.gif

Stichija, bravo 4u.gif Galvojau, bus ilgesni spejimai biggrin.gif

Rastafarinas, taip, kiulotai tokie seni mirksiukas.gif Kalbininkai vis delto apsisprende, kad lietuviskai reikia vadinti kiulotai.

Kiulotu istorija paini...
Prancuzijos revoliucijos metu netgi buvo judejimas, pasivadines "sans-culottes" (t.y. be kiulotu), jie prisidejo prie revoliucijos ir galiausiai nukirto galva pagrindiniam kiulotų nešiotojui – karaliui.


Sankiulotai taip taip, geras, dar iš mokylos istorijos pamokų atsimenu thumbup.gif
Kai kur gražiai jie atrodo, kur kuo daugiau į sijoną panašūs. smile.gif

Na tai o dabar prašom mano mįslę!!!
- Didžiausios stiliaus, etikos ir moralės ( biggrin.gif ) klaidos karštą vasaros dieną mieste biggrin.gif
Pakaktų trijų, arba net gal ir vieno varianto. Kaip jau išeis, galima ir daugiau smile.gif

-Penktadienio vakaras su mįslėmis smile.gif
Atsakyti
Morales klaidu tai nezinau biggrin.gif

Na, gal pedkelnes su atviromis basutemis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2016 06 03, 22:13)
Morales klaidu tai nezinau biggrin.gif

Na, gal pedkelnes su atviromis basutemis  g.gif


Va toj Tavo knygoj paskaičiau, kad jau "mitas paneigtas". biggrin.gif Bet jaučiu kojnes ir basutės ir stiliukas turi būt labai jau 'prikolnas'. smile.gif

O man tai pležankės per pirštą. Nu negaliu kažkaip, akį rėžia.
Atsakyti