Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Programa klaidų taisymui
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Mamos kompiuteris
Pages: 1, 2, 3
almuke
Man reikia programos, kuri tik pabrauktu klaidingus zodzius, ir po to pasiulytu taisymo variantus. Gal kas zinot kur ja butu galima gauti, ar bent jau, kaip ji vadinasi. Aciu.
laiva
Almuke, pas mane taiso programa Juodos Avys.
Happymother
ji vadinas juodos avys . kazkur turetu buti mano kompe parasyk emeilo adresa , as tau ja persiusiu. del taisymo variantu , tai ne tik pabraukia netaisingus zodzius ir tiek .
Bagyra
happymother, turiu aš tą programą "Juods avys" tik ji iki galo nesuinstaliuota - kad susiinstaliuoti - reikia kažkokius kodus suvesti - o aš jų nzn. Gal tu kartais žinai?
SIDDIQA
Neteisingai parasytus zodzius brauko ir Word'as..... unsure.gif Tik reikia isiinstaliuoti lietuviu kalba. As asmeniskai turiu Juodas Avis, taciau visiskai nesinaudoju, nes apsieinu su Word'u. unsure.gif
Augė
Ar tikrai geriau nei Tildes biuras?
Bekasė
QUOTE (Auge X @ 2004 09 09, 10:47)

cia ziurint kuriems windausams.
Jei neklystu, tai win xp lietuvinimui yra naudojamas tildes biuras.
Nenaudojau nzn, nes kompaktas kazkur voliojasi.

Hapymother, norint, kad wordas pabrauktu neteisingus zodzius, tam turi buti suinstaliuota kokia nors programa. Jei nieko nekeitet po maniskio darbo, tai pas jus worde sita darba LITWIN atlieka.
DAIVUŽĖ
Hmmmm.Apie ka jus,ka daro tos juodos avys,as naujoke ir cia,ir kompe.Nieko nesuprantu.Ar ir man istaisytu biggrin.gif ?
VeroniQ
pabandykit per koki Emule ar edonkey ar ten kazaa paieskot rolleyes.gif
Čiauškutė
Iš čia galima parsisiūsti rašybos tikrinimo programas .
vyras_30
Aš naudojuosi tokia nedidele programele, kuri skirta MS Office 2000 ir MS Office XP rašybos tikrinimui. Jos darbu esu visiškai patenkintas ir nereikia jokių "Juodų avių". Instaliacinio archyvo dydis vos 996 KB. Gaila, tik nebeturiu jos nuorodos Internete. Bet jei kam labai reikia, galiu atsiųsti ją pačią. mirksiukas.gif
svajukas
Turiu microsoft speeling pac'a ir esu juo visai patenkintas smile.gif
vyras_30
QUOTE(maza:) @ 2005 09 22, 10:17)
Gal žinote iš kur parsisiūsti nemokamą lietuvių rašybos tikrinimo programą kuri tiktų Microsoft Office 2003, XP g.gif  4u.gif  ax.gif
*

Tokią programą rasite čia:

Proofing tools
Flymanas
na ash asmenishkai naudoju office 2003 ir prie ju proofing tools, taciau nesiunciau is interneto o tiesiog ten visas cd. bet manau veikimas toks pats.
isirashai tuos tool'sus , ir prie language settings gali nusistatyt kad kalba bus lietuviu o ne anglu (kaip buna paprastai nustatyta automatishkai).
jei kalba vis tiek rodo kaip anglu tai reikia visa teksta pasizymet ir nustatyt ant lietuviu. o taisymas kaip zinia veikia paspaudus "spelling and grammar " smile.gif
vyras_30
QUOTE(maza:) @ 2005 09 22, 11:57)
Parsisiunčiau...ale neveikia doh.gif
Gal galėtumėte smulkiau paaiškinti kaip ją paleisti į "gyvenimą" blush2.gif  ax.gif
*

Jei skaitėte tai, kas yra parašyta virš lentelės, kurioje yra Proofing Tools programėlės įvairioms kalboms, ten turėjote rasti paaiškinimą kaip instaliuoti. Reikia parsisiųsti dar vieną papildomą failą Proofkit.msi. Ten pat yra ir nuoroda į tą failą. O tada jau vykdyti įdiegimo instrukcijas, kuriose bus parašyta, kada paleisti aukščiau minėtą failą ir jį įrašyti vietoje originalaus proofkit.msi failo.

Jei labai reikia, galiu tiksliai išversti tą aprašymą.

Sėkmės smile.gif
Mama_Tania
QUOTE(Augė @ 2004 09 09, 10:46)
*

Naudojuosi Tildės biuru (geriau už Offis`a), bet paaiškinkit man kuo skiriasi nuo juodų avių, ir ar geriau jis nei Ttildės biuras g.gif ?
Pingvinukas
QUOTE(Mama_Tania @ 2006 01 24, 16:39)
Naudojuosi Tildės biuru (geriau už Offis`a), bet paaiškinkit man kuo skiriasi nuo juodų avių, ir ar geriau jis nei Ttildės biuras g.gif ?
*

Mama_Tania 4u.gif Gal gali man paaiškinti kaip su Tildės biuru taisyti klaidas? Turiu namie įsirašiusi šitą programą, bet niekaip nesuprantu kaip taisyti klaidas doh.gif

Ačiū 4u.gif
Izida
As Tildes biura naudoju. biggrin.gif
RAIMPAL
[quote=katiulka,2006 02 13, 14:35]
Busiu dekinga jai ir man kas atsiustu juodas avis aciu 4u.gif llina@dokeda.lt
Jeigu prisijungus prie Dokedos, kaip matau iš emailo adreso, tai turėtum žinoti programą DC++ per kurią įeini į Meganeto failų dalinimosi svetainę, ten Juodų Avių gyvas velnias ir su kodais ir be jų, ir Office 2003, ir filmų vienu žodžiu visko, o siuntimosi greitis - 1filmas max.10minučių, taip kad seniai pamiršus programų ar filmų problemą, ten visko pilna biggrin.gif biggrin.gif
vijurkas
Programa Juodos Avys nemokamai parsisiusti galima is www.e-portalas.net
smile.gif
An@*di
QUOTE(vijurkas @ 2006 03 13, 18:33)
Programa Juodos Avys nemokamai parsisiusti galima is www.e-portalas.net
smile.gif
*

Tai kaip is ten parsisiusti.Kad visai ten viskas mokama.
^^liutuke
labukas, gal kas galit man juodas avytes atsiusti? labai reikia bigsmile.gif

jovitaorcikonyte@gmail.com

busiu labai dekinga mirksiukas.gif
Vladislava
ir man eigu galima i angelikasolod@mail.ru
ycikas555
QUOTE(Vladislava @ 2006 11 18, 20:41)
ir man eigu galima i  angelikasolod@mail.ru
*

skypas ycikas555 atsiusiu mirksiukas.gif
Gudri lape
Pas mane Windows 98, teksto rasymo programa ne Office ir ne Word, o kazkoks Text. Noreciau pasidaryti, kad taisytu klaidas. Gal kas zinote kokia programele, kuri tiktu? Busiu dekinga.
durke
laba, gal kas kartais ir man galetu imest teksto taisymo programele durke@one.lt
buciau labai dekinga!
Palemonas
QUOTE(durke @ 2007 10 14, 19:27)
laba, gal kas kartais ir man galetu imest teksto taisymo programele  durke@one.lt
buciau labai dekinga!
*

Pasiimk čia: Juodos avys 2004.
Kelsey
o kaip naudotis tom juodom avim. kaip patikrint teksta su jom? atsisiunciau bet nealabai aisku g.gif
Prata Vetra
QUOTE(Kelsey @ 2007 11 01, 22:50)
o kaip naudotis tom juodom avim. kaip patikrint teksta su jom? atsisiunciau bet nealabai aisku  g.gif
*

Tiesiog instaliuoji ir viskas. O kai rašai, tau turėtų automatiškai tikrinti tekstą, be jokių papildomų veiksmų.
Ąmbere
Gal galetu ir man kas nors atsiust sia programele
Kitty_24@mail.ru
marconi
Sveiki, rasysiu kursinį darbą. Gal kas turit programele "juodos avys" ? Labai jos norėčiau....
MamiČiukas
Su visais paaiškinimais
Melanija
QUOTE(MamiČiukas @ 2008 04 20, 20:54)

Bet si programa taiso tik openoffice failus, o kaip elgtis, jei nori dirbti word'e? niekur negaliu gauti tu proofing tools cray.gif ar galima padaryti taip, kad tikrintu ir word'a tas openoffice zodynas? rolleyes.gif
Ąmbere
QUOTE(Melanija @ 2008 04 21, 22:14)
Bet si programa taiso tik openoffice failus, o kaip elgtis, jei nori dirbti word'e? niekur negaliu gauti tu proofing tools  cray.gif  ar galima padaryti taip, kad tikrintu ir word'a tas openoffice zodynas?  rolleyes.gif
*

mane irgi tai labi domina ax.gif
Melanija
QUOTE(naktine_plastake @ 2008 04 25, 17:38)
mane irgi tai labi domina ax.gif
*

jei reikia galiu i pasta atsiusti programos papildyma - proofing tools, susiinstaliuosi ir viskas bus ciki, man jau taiso lotuliukas.gif rasyk i AZ jei reikes 4u.gif
Palemonas
Programa, taisanti klaidas: Juodos_avys_2004.
Taktas
QUOTE(Palemonas @ 2008 11 12, 17:29)
Programa, taisanti klaidas: Juodos_avys_2004.
*

Kas tau? g.gif Tema gero pusmečio senumo...
Palemonas
QUOTE(Taktas @ 2008 11 12, 19:57)
Kas tau?  g.gif  Tema gero pusmečio senumo...
*

Šiaip, įdėjau на всякий пожарный, gal kam reikės, nes taip vis klausinėja. biggrin.gif
Taktas
QUOTE(Palemonas @ 2008 11 12, 20:01)
Šiaip, įdėjau на всякий пожарный, gal kam reikės, nes taip vis klausinėja.  biggrin.gif
*

Viena aišku, jeigu tema persimes į kitą puslapi, klausimas bus užduotas iš naujo.
Palemonas
QUOTE(Taktas @ 2008 11 12, 20:21)
Viena aišku, jeigu tema persimes į kitą puslapi, klausimas bus užduotas iš naujo.
*

Nu žiūrėsim kas čia bus. biggrin.gif
ringa
QUOTE(Palemonas @ 2008 11 12, 20:01)
Šiaip, įdėjau на всякий пожарный, gal kam reikės, nes taip vis klausinėja.  biggrin.gif
*

Ačiū, man kaip tik пожар buvo biggrin.gif
Palemonas
QUOTE(ringa @ 2008 11 20, 15:22)
Ačiū, man kaip tik пожар buvo biggrin.gif
*

Nu va kaip gerai, o Taktas sakė, kad niekam nebereikia biggrin.gif .
Taktas
QUOTE(Palemonas @ 2008 11 20, 15:57)
Nu va kaip gerai, o Taktas sakė, kad niekam nebereikia  biggrin.gif .
*

Ė, sakiau ne taip. matai kiek temuose dubliuojasi klausimų. Nevisi perverčia puslapius, arba pasinaudoja paieška blush2.gif .
bettyk
Gelbekite, man reikia butinai klaidu taisymo programos,ir kaip imanoma greiciau...... schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
is nuorodu kurios cia yra nurodytos as negaliu kazkodel atsiusti schmoll.gif schmoll.gif
gal kas galetu i e-maila pameteti bettyk3322@yahoo.com, buciau begalo dekinga
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif bigsmile.gif
settle
QUOTE(bettyk @ 2008 12 17, 18:48)
Gelbekite, man reikia butinai klaidu taisymo programos,ir kaip imanoma greiciau...... schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif 
is nuorodu kurios cia yra nurodytos as negaliu kazkodel atsiusti schmoll.gif  schmoll.gif 
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif  bigsmile.gif
*

Kokios kalbos taisymo tau reikia?
Palemonas
QUOTE(bettyk @ 2008 12 17, 18:48)
Gelbekite, man reikia butinai klaidu taisymo programos,ir kaip imanoma greiciau...... schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif 
is nuorodu kurios cia yra nurodytos as negaliu kazkodel atsiusti schmoll.gif  schmoll.gif 
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif  bigsmile.gif
*

Imk ir tik nesakyk, kad neduoda siųstis. Nuoroda tikrai veikianti.
settle
QUOTE(Palemonas @ 2008 12 17, 19:03)
Imk ir tik nesakyk, kad neduoda siųstis. Nuoroda tikrai veikianti.
*

Pas mane 2005 Juodos avys, kaži kuo nors skiriasi, ar tik skaičiuku? biggrin.gif
Palemonas
QUOTE(settle @ 2008 12 17, 19:04)
Pas mane 2005 Juodos avys, kaži kuo nors skiriasi, ar tik skaičiuku? biggrin.gif
*

Nu net nežinau, bet esmė ta pati.
bettyk
Palemonai, ta faila atsiunciau, bet jis man neatsidaro, issoka lentele kad windousas negali atidaryti sio failo g.gif g.gif g.gif as galvoju kad gal cia kaltas windows vista, gal netinka tiesiog..... verysad.gif oj nezinau ka daryti. doh.gif ...
o gal kas galetu per skype atsiusti, mano skype bettyk3322 blush2.gif
Papildyta:
man reikia lietuviu kalbos tikrinimo programos smile.gif
Palemonas
QUOTE(bettyk @ 2008 12 18, 17:52)
Palemonai, ta faila atsiunciau, bet jis man neatsidaro, issoka lentele kad windousas negali atidaryti sio failo g.gif  g.gif  g.gif  as galvoju kad gal cia kaltas windows vista, gal netinka tiesiog.....  verysad.gif    oj nezinau ka daryti. doh.gif ...
o gal kas galetu per skype atsiusti, mano skype bettyk3322  blush2.gif
Papildyta:
man reikia lietuviu kalbos tikrinimo programos  smile.gif
*

Tai gal winrar programos neturi ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.