Įkraunama...
Įkraunama...

Adini Feriha koydum (Turtuolė vargšė)

Feriha Yilmaz - mergina iš neturtingos šeimos. Jai pavyksta įstoti į universitetą, jos mama Zehra tikisi, kad mokslų dėka dukra kada nors taps turtinga. Universitete Feriha susipažįsta su turtingu vaikinu Emiru. Ji apsimeta taip pat esanti iš turtingos šeimos. Jaunuoliai pamilsta vienas kitą, tačiau skirtinga jų turtinė padėtis gali sugadinti laimingą gyvenimą...


Diskutuojam ČIA 4u.gif


user posted image


Serialo muzika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 11 liepos 2016 - 19:53
dekui uz namucius 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Tikriausiai yra mačiusių... Ar vertas dėmesio?
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2016 07 12, 03:13)
Tikriausiai yra mačiusių... Ar vertas dėmesio?

Jau zinau tavo skoni,tai tau nepatiks biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 07 11, 22:30)
Jau zinau tavo skoni,tai tau nepatiks  biggrin.gif  4u.gif


O gaila!
Kol kas žiūriu per LT. Viltis yra, kad mano skonis keičiasi... lotuliukas.gif nes pagrindinė aktorė kol kas dar neerzina, įdomu kaip ilgai :-)
Atsakyti
Tik dabar atsipeikėjau! Čia taviškis Çağatay'jus ar ne? Visai jis čia nieko berniokas :-)
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2016 07 12, 16:01)
Tik dabar atsipeikėjau! Čia taviškis Çağatay'jus ar ne? Visai jis čia nieko berniokas :-)

Taip, cia maniskis Çağatay'jus wub.gif blush2.gif biggrin.gif Palauk antro sezono,bus dar daugiau nieko lotuliukas.gif ir siaip, pirmas sezonas, nera toks idomus kaip antras,nuo antro ir prasides visas veiksmas,as pati pradejau si seriala ziureti nuo 62 serijos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 07 12, 09:59)
Taip, cia maniskis Çağatay'jus  wub.gif  blush2.gif  biggrin.gif  Palauk antro sezono,bus dar daugiau nieko  lotuliukas.gif  ir siaip, pirmas sezonas, nera toks idomus kaip antras,nuo antro ir prasides visas veiksmas,as pati pradejau si seriala ziureti nuo 62 serijos  lotuliukas.gif

Gerai, ačiū už patarimą. Kol kas žiūrisi, gal ir užkabins, taigi bandysiu žiūrėt toliau, ypač jei sakai kad antrasis sezonas bus geresnis!
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2016 07 12, 18:16)
Gerai, ačiū už patarimą. Kol kas žiūrisi, gal ir užkabins, taigi bandysiu žiūrėt toliau, ypač jei sakai kad antrasis sezonas bus geresnis!

Butinai sulauk biggrin.gif
Atsakyti
Visai nieko kol kas žiūrisi rolleyes.gif Tik man ta Ferihos aktorė pirmom serijom vis kaip Nihal iš UM žiūrėjosi. Savo amžinai nepatenkinta mina, taip ir laukiau, kada ims alpt cool.gif Dabar jau pripratau, bet vistiek - ko ji amžiais niūri, nusiminus atrodo?
Užtat man Handė labai graži wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nenurimstanti15 @ 2016 07 13, 17:49)
Visai nieko kol kas žiūrisi  rolleyes.gif Tik man ta Ferihos aktorė pirmom serijom vis kaip Nihal iš UM žiūrėjosi. Savo amžinai nepatenkinta mina, taip ir laukiau, kada ims alpt  cool.gif  Dabar jau pripratau, bet vistiek - ko ji amžiais niūri, nusiminus atrodo?
Užtat man Handė labai graži  wub.gif  wub.gif

Nu tai del ko,pas ja ir siaip gyvenimas nelengvas,o dar sau rupescio dadejo su tuo melu,dabar kaip vovere rate,vos speja suktis,vieni rupesciai smile.gif

Man Hande vien del savo charakterio nebegrazi pasidare biggrin.gif labai jau daug sau leidzia doh.gif
Atsakyti
O kiek serijų turi šis serialas ?
Atsakyti