Įkraunama...
Įkraunama...

Mamos baginėja vasarą!

user posted image
Kol dar nebuvau mama,
Darydavau ir valgydavau karštą maistą.
Mano rūbai nebuvo dėmėti.
Telefonu kalbėdavau ramiai.
Kol dar nebuvau mama,
Miegodavau tiek, kiek norėdavau.
Ir niekada nesijaudindavau dėl to, kad vėlai ėjau gulti.
Šukuodavausi ir valydavausi dantis kasdien.
Kol dar nebuvau mama,
Tvarkydavau namus kasdien.
Ir niekada nesuklupdavau ant žaislų ir nepamiršdavau lopšinės žodžių.
Kol dar nebuvau mama,
Net nesusimąstydavau, ar kambarinės gėlės nenuodingos.
Ir niekada negalvodavau apie skiepus.
Kol dar nebuvau mama,
Niekas nebuvo manęs
Apkakojęs,
Apvėmęs,
Apkramtęs,
Apsisiojęs,
Apžnaibęs savo mažais pirščiukais.
Kol dar nebuvau mama,
Pilnai atsakiau už savo protą,
Savo mintis,
Ir savo kūną.
Miegodavau visą naktį...
Kol dar nebuvau mama,
Niekada neverkiau matydama ašaras.
Niekada nesikraustydavau iš proto iš laimės
Vien dėl paprasčiausios šypsenos.
Niekada nesėdėdavau naktį
Žiūrėdama į miegantį vaiką.
Kol dar nebuvau mama,
Niekada nelaikydavau rankose miegančio vaiko,
Nes gaila padėti.
Niekada mano širdis nesubyrėdavo į tūkstančius dalelių,
Kad kažkam negalėjau palengvinti skausmo.
Neikada nemaniau, kad kažkas toks mažas
Gali pakeisti mano gyvenimą taip stipriai.
Aš nežinojau, kad galėjau kažką taip stipriai mylėti.
Ir nežinojau, kad man patiks būti mama.
Kol dar nebuvau mama,
Nežinojau ką reiškia jausti,
Tarsi širdis būtų išlipusi iš kūno.
Ir nežinojau, koks ypatingas jausmas yra
Pamaitinti alkaną kūdikį.
Nežinojau, kad vaiką ir mamą sieja tiek daug.
Ir nežinojau, kad kažkas toks mažas
Galėtų paversti mane tokia svarbia.
Kol dar nebuvau mama,
Aš niekada neatsikeldavau kas 10 minučių
Tiesiog įsitikinti, kad viskas…tvarkoje.
Ir niekada nejutau tos šilumos,
Džiaugsmo,
Meilės,
Stebuklo,
Pasitenkinimo būti mama.
Aš nežinojau, kad galiu jausti tiek daug, kol dar nebuvau mama...
user posted image
Mamytes, visos mes nuostabios wub.gif
Kalbamės ir dalinamės savo džiaugsmais ir rūpesčiais mirksiukas.gif
Atsakyti
Krown, ačiū už naujus namučius:)

Nu va pridavavėm kraujuką bendram tyrimui ir vitaminui D. kas nustebino kad ėmė viską iš pirštuko. Ir kraujo buvo labai daug, o mano mergina net nesuregavo. Visiškai neverkė. biggrin.gif o taip bijojau.

Kur dingus Atisa, kažin kaip ten ta procedura dėl latakų praėjo?
Papildyta:
Zuzla o kokia tavo patirtis su vitami D?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruta.B: 25 liepos 2016 - 10:04
Ruta, na va kaip gerai smile.gif keista, kad is pirstuko, bet turetu zinoti ka daro smile.gif taip fainai vakar su vyru pasivaiksciojom, pokeminus pagaudem lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta.B @ 2016 07 25, 11:06)
Zuzla o kokia tavo patirtis su vitami D?


dėl kraujo paėmimo, iš venos tyrimas tikslesnis, antakalnyje su paėmimu irgi neturėjo problemų. kai norėjau ištirti dėl alergijos, skambinau į Endemiką ir klausiau, kada būna laborantė, turinti patirties su mažiukais.
dėl vitD, mano vaikas gimė vėlyvą rudenį, nežinau, ar dėl to, ar dėl to, kad visiems iš eilės, paskyrė vit D. jau neatsimenu, kiek lašų, gal po 3-4. pirmus mėnesius davinėjau sąžiningai, paskui savavališkai sumažinau iki 1-2, paskui pradėjau pamiršti ir duodavau karts nuo karto.. kadangi D.C. buvo labai neramus ir vis ieškojau dėl ko, perskaičiau, kad gali būti ir dėl vitD pertekliaus. kadangi šeimos gyd. negalėjo išrašyti vitD tyrimo, nukreipė pas nefrologą ir jau lankėmės pas jį, nes tyrimas parodė vitD perteklių. tikslių skaičių neatsimenu, bet prie normos ~50-60 rado ar 150, ar 170. dėl pertekliaus kraujyje ir šlapime kaupiasi baltymai, atsiranda akmenys ir t.t.. žodžiu, duočiau vitD vaikui tik ištyrus, kad jo tikrai trūksta.
Atsakyti
Sveikos. Patarkit. Ar ne per velai genetiko apziura 13+0 sav?
Atsakyti
QUOTE(Cit @ 2016 07 25, 13:30)
Sveikos. Patarkit. Ar ne per velai genetiko apziura 13+0 sav?



Cit laukiesi? Man atrodo kad 13 dar tinkama.
Atsakyti
QUOTE(Ruta.B @ 2016 07 25, 14:36)
Cit laukiesi? Man atrodo kad 13 dar tinkama.

Jo. Ir tik 13 lygiai savaite laiko buvo. Db susinervinau biski. Ar nw pwr velu visgi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cit @ 2016 07 25, 13:40)
Jo. Ir tik 13 lygiai savaite laiko buvo. Db susinervinau biski. Ar nw pwr velu visgi sad.gif



Sveikinu, žaviuosi tokiomis mamomis thumbup.gif Ar aplamai tau verta ten pas juos eiti?ar jau pas tave metu daug?
Atsakyti
QUOTE(Ruta.B @ 2016 07 25, 14:45)
Sveikinu, žaviuosi tokiomis mamomis thumbup.gif  Ar aplamai tau verta ten pas juos eiti?ar jau pas tave metu daug?

Nedekosiu kol kas smile.gif
Nea. Na man 33 bus. Bet turejau varianta,kai visai jauni ligoniuko laukes.. geriau nueit noreciau.
Atsakyti
QUOTE(Cit @ 2016 07 25, 13:47)
Nedekosiu kol kas smile.gif
Nea. Na man 33 bus. Bet turejau varianta,kai visai jauni ligoniuko laukes.. geriau nueit noreciau.



Sveikinimai Cit 4u.gif Naturaliai kaip suprantu? Pas mus 11-12 sv tik, 13 jau per velu skaitosi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2016 07 25, 11:56)
dėl kraujo paėmimo, iš venos tyrimas tikslesnis, antakalnyje su paėmimu irgi neturėjo problemų. kai norėjau ištirti dėl alergijos, skambinau į Endemiką ir klausiau, kada būna laborantė, turinti patirties su mažiukais.
dėl vitD, mano vaikas gimė vėlyvą rudenį, nežinau, ar dėl to, ar dėl to, kad visiems iš eilės, paskyrė vit D. jau neatsimenu, kiek lašų, gal po 3-4. pirmus mėnesius davinėjau sąžiningai, paskui savavališkai sumažinau iki 1-2, paskui pradėjau pamiršti ir duodavau karts nuo karto.. kadangi D.C. buvo labai neramus ir vis ieškojau dėl ko, perskaičiau, kad gali būti ir dėl vitD pertekliaus. kadangi šeimos gyd. negalėjo išrašyti vitD tyrimo, nukreipė pas nefrologą ir jau lankėmės pas jį, nes tyrimas parodė vitD perteklių. tikslių skaičių neatsimenu, bet prie normos ~50-60 rado ar 150, ar 170. dėl pertekliaus kraujyje ir šlapime kaupiasi baltymai, atsiranda akmenys ir t.t.. žodžiu, duočiau vitD vaikui tik ištyrus, kad jo tikrai trūksta.



Su tuo vit D tai tikrai kazkokia nesamone man atrodo, taip aklai visiem duot be jokiu tyrimu, kazkokia nesamone. Mes gyvenam sauletoj saly, ir tai prirasyta duot po 4 lasus. Nieko as jiems neduodu, ziema kazkiek daviau, gal po 2 kart i sv, dabar vasara nebeduodu. Nors saulej ir nelaikau, bet vistiek viena kita spinduli gauna, manau tikrai pakanka. Jokiu pozymiu kaip ir nera, tai ir neduodu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2016 07 25, 15:41)
Sveikinimai Cit 4u.gif  Naturaliai kaip suprantu?  Pas mus 11-12 sv tik, 13 jau per velu skaitosi  4u.gif

Jo. Natur smile.gif
Tadau metw pas mus raso nuo 11+6iki 13+6.. nu ryt pas sao ginekologa dar uzklausiu ar nebus velai.
Atsakyti
QUOTE(Cit @ 2016 07 25, 15:43)
Jo. Natur smile.gif
Tadau metw pas mus raso nuo 11+6iki 13+6.. nu ryt pas sao ginekologa dar uzklausiu ar nebus velai.

Mano gine irgi sakė kad vėliausiai iki 13 sav 6 dienos smile.gif
Atsakyti