Įkraunama...
Įkraunama...

Namų pynės "Eika"

Sveiki. gal kas planuoja pirkti būtą "Namų pynėse"?? kokia jūsų nuomonė apie šitą projektą? kokie atsiliepimai apie "Eikos" pastatytus naujos statybos butus?
Atsakyti
Laba, aš taip pat domiuosi šiuo projektu. Nelabai išmanau apie statybas, bet atrodo vidutinės kokybės butai. Jei kas nors gali pasidalinti nuomone/įžvalgomis, būsiu dėkinga.

Skaičiau preliminarią sutartį ir kai kurie dalykai neramina. Joje pirkėjas įsipareigoja neprieštarauti bet kokiai komercinei veiklai, vykdomai tam skirtose patalpose (kolkas tai kelios patalpos pirmame aukšte). Neturi prieštarauti ir alkoholio pardavimui, vadinasi gali įsikurti baras, kazino itt... ar normalu suteikti tokią laisvę komercinių patalpų savininkams? juk norisi ramių namų, o ne betvarkės po langais.
Atsakyti
Dėl pynių, ten sako A energetinė klasė, už ką prašo didesnės sumos. 1aukšte - komercinės veikla bus, kas įtakos nemokamų auto vietų užstatymą tankesnį. Auto plikos vietos kaina - 10k. Vadybininkė kai kalbėjom minėjo, kad labai suaktyvėję pirkimai, per savaitę nuperka 3-4 butus, siūlė paskubėti apsispręsti, bet vėliau pažiūrėjus tokio intensyvumo nepasimatė. Žodž, vieta ir statytojas neblogai, bet kainos išpūstos kaip reikiant.
Atsakyti
Vaizdas pro langus bus i senus daugiabucius unsure.gif ir 10 k uz stovejimo vieta? Kosmosas.
Atsakyti
QUOTE(Antonina1153 @ 2016 09 13, 16:03)
Neturi prieštarauti ir alkoholio pardavimui, vadinasi gali įsikurti baras, kazino itt... ar normalu suteikti tokią laisvę komercinių patalpų savininkams?


Vystytojas apsidraudžia, kad po to nekiltų gyventojų prieštaravimų, jei pvz. Maxima ar Iki atsidarytų. Nemanau, kad baras ar kazino galėtų kurtis tokiose patalpose, nors visko gali būti.
Kiek teko skaityti preliminarių sutarčių, kai kuriuose didesnės apimties objektuose toks punktas irgi buvo įrašytas. Man didelio susirūpinimo nesukėlė, kadangi žiūrinėjau butus ne 1-2 a., tačiau galiausiai išsirinkau butą name, kur jokių komercinių patalpų apskirtai nėra rolleyes.gif
Kaina parkingo tai tokia gana prestižinė biggrin.gif
Atsakyti
Jauki namu aplinka... http://m.diena.lt/na...-paaugle-779961
Atsakyti

Buvau ten apsiziureti. pusetina statyba, aplinkui seni namai, o kainos kosmines

Atsakyti