Įkraunama...
Įkraunama...

Senjora (La Senora)

user posted image

1920-aisiais mažame miestelyje Šiaurės Ispanijoje Victoria ir Ángel įsimyli vienas kitą. Jie yra du žmonės iš skirtingų socialinių sluoksnių. Ji - turtingo verslininko dukra, o jis kilęs iš neturtingos šeimos. Jie labai įsimylėję, bet socialinės normos ir to meto aplinkybės lemia jų išsiskyrimą. Po kelerių metų jie vėl susitinka, Victoria - kaip galinga verslininkė, o Ángel - kaip kunigas.

Šalis: Ispanija
Vaidina: Adriana Ugarte, Rodolfo Sancho ir kiti
Sezonai: 3
Serijų skaičius: 39
Serijos trukmė (be reklamų): 75 minutės

Nuo rugsėjo 3 d., šeštadieniais 19:30 val. per TV1.
Atsakyti
O internete kur nors galima surasti? Gali buti rusu, anglu kalba arba titrai
Atsakyti
Tai negi iš čia esančių šiandien nebus žiūrinčių pirmos serijos, tik aš? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 09 03, 14:53)
Tai negi iš čia esančių šiandien nebus žiūrinčių pirmos serijos, tik aš?  g.gif

Manau šį vakarą tokių bus sočiai. Tarp jų ir aš smile.gif Internete ieškojau info apie serialą, bet tik ispaniškai radau. Ar tik ne "Velvet" kūrėjų darbas?
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 09 03, 13:53)
Tai negi iš čia esančių šiandien nebus žiūrinčių pirmos serijos, tik aš?  g.gif

As zadu ziureti. Gal ir bus nieko. Ta aktore man atrodo vaidino seriale "Laiko gijos".
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 09 03, 16:33)
Ta aktore man atrodo vaidino seriale "Laiko gijos".

Taip, ta pati smile.gif
Atsakyti
Gal kur matėte jau įdėtą seriją lietuviškai? Nepažiūrėjau vakar :( Anksčiau keldavo baltracker visokius serialus, rodytus per tv, bet dabar net ir to tinklapio man neatidaro blink.gif
Atsakyti
Galvojau, pažiūrėsiu pirmą seriją, o tada internete ieškosiu sekančių. Bet atsisakiau šitos minties. Užteks ir per teliką šeštadieniais pažiūrėti. Nepatiko man pagrindinė herojė, tiksliau aktorė. Kažkokia peraugusi, bet užstrigusi tame amžiuje paauglė man pasirodė. Gal vėliau nuomonė pasikeis ax.gif . O siužetas visai suintrigavo. Sunkiai nuspėjama kaip toliau klostysis įvykiai mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(alyton @ 2016 09 04, 14:05)
Galvojau, pažiūrėsiu pirmą seriją, o tada internete ieškosiu sekančių. Bet atsisakiau šitos minties. Užteks ir per teliką šeštadieniais pažiūrėti. Nepatiko man pagrindinė herojė, tiksliau aktorė. Kažkokia peraugusi, bet užstrigusi tame amžiuje paauglė man pasirodė. Gal vėliau nuomonė pasikeis ax.gif . O siužetas visai suintrigavo. Sunkiai nuspėjama kaip toliau klostysis įvykiai mirksiukas.gif .

Na šiaip pati aktorė tai tikrai gerai vertinama. Gal iš kelių „Senjoros“ serijų spręsti sunku, bet jos vaidyba „Laiko gijose“ man patiko. O šiuo metu kine kaip tik rodo P. Almodovaro (jei domitės kinu, tikrai turėtumėte jį žinoti) filmą, kur ji atlieka pagrindinį vaidmenį („Julieta“).
Atsakyti
O ką slepia markizo žmonos sesuo? Dar aiškiai nepasakė, ar aš kažką praleidau?
Atsakyti
Aiskiai nepasake, ber speju gal koki palaida gyvenimo buda praeityje. smile.gif
Atsakyti
Idomu kodel i LNKgo neikelia sito serialo? verysad.gif
Atsakyti