Įkraunama...
Įkraunama...

Karalienė Izabelė (Isabel)

user posted image

Daugybę apdovanojimų pelnęs istorinis 39 dalių ispanų serialas apie Kastilijos karalienę Izabelę I.
Vaidina: Michelle Jenner, Rodolfo Sancho ir kiti.

Nuo rugsėjo 3 d. 22:50 val., šeštadieniais per TV1.
Atsakyti
Man asmeniškai vėlokas laikas, galėtų rodyti kokią 21 val., na bet vis tiek bandysiu žiūrėti, kadangi labai mėgstu istorinius filmus :D
Serialo anonsas: https://www.youtube....h?v=W4cEc9uasrg
Atsakyti
Žiūrėjau. Labai patiko. Gaila, kad per savaitę rodys tik po vieną seriją.
Atsakyti
ir dar gaila, kad tokiu vėlyvu laiku rodo. Kaip kokią nesąmonę, tai geriausiu laiku. Tik kokį geresnį serialą, taip nutrenkia į tokį laiką, kad ir pasakyt nėr ką huh.gif
Patiko, žiūrėsiu. Įdomu kiek atitiks tikrus istorinius įvykius.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2016 09 05, 14:24)
ir dar gaila, kad tokiu vėlyvu laiku rodo. Kaip kokią nesąmonę, tai geriausiu laiku. Tik kokį geresnį serialą, taip nutrenkia į tokį laiką, kad ir pasakyt nėr ką  huh.gif
Patiko, žiūrėsiu. Įdomu kiek atitiks tikrus istorinius įvykius.

Norėčiau žiūrėti šį serialą, o rusų kalba gal galima būtų kokią nuorodą smile.gif
Atsakyti
Radau čia. Nežinau, kokia kokybė. Neplanuoju į priekį žiūrėti.
Atsakyti
Kuo toliau, tuo labiau man šis serialas patinka. Kiekviena serija susižiūri kaip geras istorinis kino filmas bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Man taip pat labai patinka. Net internete ieškojau informacijos apie realią karalienę Izabelę.
Atsakyti
aš apie ją keletą knygų skaičius. Įdomi asmenybė. O filmas tikrai geras. Kai žiūri lyg norisi, kad įvykiai greičiau eitų, ypač, kai žinai kas bus, ko laukti. Iš kitos pusės, smagu žiūrėt kaip intrigos vyksta.
Atsakyti
Serialui artėjant į pabaigą dabar tokios depresyvios serijos, su tuo Joanos pamišimu ir Izabelės liga.. Mane žiauriai erzina Pilypas, o ta Joana taip į jį įsikibusi, kad negali blaiviai mąstyti. Skaičiau, kad ji istorikų taip ir vadinama - pamišėle iš meilės.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2017 05 15, 16:41)
Serialui artėjant į pabaigą dabar tokios depresyvios serijos, su tuo Joanos pamišimu ir Izabelės liga.. Mane žiauriai erzina Pilypas, o ta Joana taip į jį įsikibusi, kad negali blaiviai mąstyti.  Skaičiau, kad ji istorikų taip ir vadinama - pamišėle iš meilės.


Serialas gan gerai seka istorija. Juk negali pakeisti istorinių įvykių. Kaip buvo - taip buvo.
Atsakyti
gaila, kad baigėsi šis serialas, man jis buvo superinis... besidomėdama istoriniais įvykiais, netyčia atradau, kad ispanai sukūrė šio serialo kaip ir pereinantį filmą La corona partida(The broken crown), gaila, kad tik ispanų kalba. Tai tęsinys, po Izabelės mirties, kaip Ferdinandas gyveno, dar kartą vedė, apie Joaną, tą jos pamišimą ir t.t. Pagal filmą, tai vyko visokios intrigos, tik kai ispaniškai nesuprantu, tai belieka tik vaizus žiūrėti. Ir tada jau yra ispanų serialas apie Joanos vaiką - Carlos, Rey Emperador (yra rusų kalba). Žodžiu, kažkaip mane ta istorija užkabino smile.gif
Atsakyti