Įkraunama...
Įkraunama...

Aš galiu!

Ką tik garsiausios Izraelio televizijos kompanijos „Armoza“ sukurtas šou formatas „I Can Do That!“. Geriausiose pasaulio televizijose NBC, ZDF, RAI 1, „Antena 3“ tapęs tikra sensacija. Iš viso rodytas 20 šalių. Didžiausias pasaulio hitas šiuo metu. Formatas: kiekvieną savaitę aštuonių įžymybių komanda kausis tarpusavyje atlikdama kvapą gniaužiančias užduotis. Už tai žiūrovai ir komisija skiria taškus, jie sumuojami ir sezono pabaigoje išrenkamas šou karalius. Pačios ryškiausios pasaulio žvaigždės ryžtasi beprotiškiems triukams ir neriasi iš kailio dėl pergalės.

Dalyviai: Jonas Nainys, Rolandas Mackevičius, Erika Vitulskienė, Laisva, Irena Starošaitė, Jurijus Smoriginas, Donatas Čižauskas, Liepa.

Komisija: Beata Nicholson, Tomas Langvinis ir Rūta Ščiogolevaitė.

Vedėjai – Mantas Stonkus ir Inga Jankauskaitė

Sekmadieniais 19:30 val. per LNK.
Atsakyti
Na, bus žiūrinčių? :)
Atsakyti
Ne
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2016 08 31, 14:24)

Ir kodėl gi? Man teko būti filmavimuose, tai dauguma pasirodymų tikrai labai įspūdingi, o žiūrovai dalyviams ne kartą plojo atsistoję.. Tarkim akrobatiniai triukai atliekami visiškai be jokių apsaugų, kai galima rimta trauma.. Ir šiaip šiame šou nemažai azarto, įdomu kuris dalyvis kokią užduotį pasirinks ir ar jam pavyks ją sėkmingai atlikti.
Atsakyti
As irgi neziuresiu. Sou ideja gera, bet is dalyviu realiai idomus tik pora. Beto man per tiek metu isisvyste alergija Smoryginui. :D Ziuresiu X Faktoriu. Per reklamas uzmesiu aki ir i "as galiu" jei nesutaps. :)
Atsakyti
Bandysiu žiūrėti. Jau visi X faktoriai ir talentai pabodę. Vis kažkas naujo. Dalyvių gal norėtūsi kiek kitų, bet sueis. :)
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 09 03, 12:41)
Ir kodėl gi? Man teko būti filmavimuose, tai dauguma pasirodymų tikrai labai įspūdingi, o žiūrovai dalyviams ne kartą plojo atsistoję.. Tarkim akrobatiniai triukai atliekami visiškai be jokių apsaugų, kai galima rimta trauma.. Ir šiaip šiame šou nemažai azarto, įdomu kuris dalyvis kokią užduotį pasirinks ir ar jam pavyks ją sėkmingai atlikti.


Nes visur tie patys veidai, kuriems jau tuoj ir alergija išsivystys, ir vėmimo priepuoliai prasidės. Be to, nekabina, net nėra noro nors akį užmest.
Atsakyti
Visiška nuobodybė, tie patys atsibodę veideliai ir "žvaigždutės"...
Atsakyti
O mums su šeima labai patiko, žiūrėjom xfaktorių, per reklamą įsijungėm aš galiu taip ir likom žiūrėti:)
Atsakyti
Visos laidos galėtų būti įdomios, bet tie veidai.... ar bebuvo koks nors šou be Radistų, Liepos, Laisvos, Smorigino? Nejaugi mes taip esam apriboti žvaigždūnų pasaulyje, kad negali žiūrovui pasiūlyti kad ir žinomo, bet "nenuvalkioto" veido?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefifi: 07 rugsėjo 2016 - 09:43
yra ziurinciu? kazi kaip su liepos ir irenos pasirodymu, kur dingo britvos is kokteilio ir negi per ranka kiaurai vere
Atsakyti
Tik vakar pradėjau žiūrėti ir gana skaniai susižiūrėjo visi trys šou, dabar laukiu kito sekmadienio!
O dėl Irenos ir Liepos... aš kažkodėl galvoju tai turi būti kažkokia iliuzija, triukas... Netgi Liepos šuolis ant stiklų- prieš tris dienas žiauriai susižeidė kojas, ir vėl šoka kaip niekur nieko? Jeigu tai tiesa, tada jos tikrai nerealiai gabios .. Šiaip ar taip pagarba dalyviams! Netgi Smoryginas nenervuoja, ir Laisvą kol kas galiu kęsti.
Atsakyti