Įkraunama...
Įkraunama...

X Faktorius 2016-2017m

Taigi prasidejo dar vienas X Faktoriaus sezonas. Ar yra ziurinciu. As pradejau ziureti. Bet dabar atrankos tai nevisad buna idomu. Bet parodo ir "perliuku" . Vakarykstej laidoj kaip supratau Jazzu atrado dar viena "Pundziure" tik geresne. smile.gif Dabar myscios visa sezona kokia ji gabi ir talentinga. Siaip man labai patiko toks vaikinukas Paulius 22m. Tas kuriam sprogo automabilis ir jis palikes draugus turejo kazkaip atkeliau iki Vilniaus. Azerbaidzanietis irgi idomus variantas, kaip ir tas diedukas 80 metu. smile.gif Drqasus zmogelis Pakales toks. smile.gif O ka ten veike Sati taip ir nesupratau. Bet bus idomu paziureti ar ji daeis iki finalo, nes ta muzika tokia savotiska, o X faktoriuj juk visokias dainas reikia dainuoti. smile.gif Tai tiek Lauksiu daugiau nuomoniu ir minciu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 09 19, 18:28)
Taigi prasidejo dar vienas X Faktoriaus sezonas. Ar yra ziurinciu.
Aš žiūriu. Tai vienintelis lietuviškas projektas kurį aš žiūriu
(neįskaitant EV atrankos ir visą tai kas su ja susiję).
Man šįkart labai patiko dalyvis Edgaras (kuris paskutiniu nr dalyvavo).
Ne be reikalo komisija be žado buvo.
Atsakyti
Na va nejaugi nieks nebežiūri X faktoriaus? O aš galvoju ateisiu padiskutuoti smile.gif Tai kaip jums vaikinų atranka, ar pritariat Justės sprendimui?
Atsakyti
Žiūrim, žiūrim smile.gif Tik kažkaip nesidiskutuoja biggrin.gif
Vaikinai, kaip vaikinai. Neblogi, bet kažkokio vieno išskirtinio nėra. Na gal Paulius įdomesnis.
Kažkaip atrodo, kad šiemet ir vėl stipresnės bus merginos. Jau laukių jų kėdžių iššūkio. smile.gif
Atsakyti
As tai labai supykau ant Jazzu, kad Juliu ismete, o ta Mindauga ar kaip tenjis (kur ant ketvirtos kedes sedejo) paliko. verysad.gif Idomus bus tas kur su dviem vardais. Kazkuo primena pernyksti Thoma. smile.gif
Atsakyti
o man gaila to su šaliu ir gitara
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 10 25, 18:08)
As tai labai supykau ant Jazzu, kad Juliu ismete, o ta Mindauga ar kaip tenjis (kur ant ketvirtos kedes sedejo) paliko. verysad.gif

Lygiai tokios pačios mintys. Tas Julius kažkuo labai simpatiškas buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Na, o merginu pasirodymus kas nors ziuri?

Eina sau, STIPRIOS bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2016 10 30, 20:50)
Na, o merginu pasirodymus kas nors ziuri?

Eina sau, STIPRIOS bigsmile.gif

Stiprios bigsmile.gif
Vieną dainą visą vakarą non-stop klausau dabar https://m.youtube.co...h?v=SuFKZ6P4paE wub.gif
Žinojau ją, bet šįvakar iš naujo atradau wub.gif
Atsakyti

Ar jau nusižiūrėjot  iš merginų favoritę? Man tai Iglė patiko :)

Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2016 10 30, 23:42)
<p>Ar jau nusižiūrėjot  iš merginų favoritę? Man tai Iglė patiko smile.gif

</p>

Kol kas nė vienos labai charizmatiškos nemačiau. Tikiuosi vėliau atsiskleis rolleyes.gif man ta, kurios neatrinko - šokėja, visai patiko...
Atsakyti

Iš neatrinktų, man Augustės gaila... :unsure:

Atsakyti