Įkraunama...
Įkraunama...

Pediatrai Šiauliuose

QUOTE(renatuxaass @ 2006 09 24, 23:07)
as ir taip manau , aciu 4u.gif

4u.gif gal jau lankėtės pas gydytoją?Kaip gyvenat? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viitta @ 2006 09 29, 20:07)
Sveika 4u.gif
Kaip tavo vaikas?
Kaip sekėsi pas gydytojus?
Tikiuosi viskas gerai mirksiukas.gif

sveikute, aciu uz rupesti mirksiukas.gif , vis dar laukiam, skambinau i ta poliklinika uzsiregistruoti pas gydytoja kuri wlaura parekomendavo, bet dar neaisku kada jis atvaziuos, registruos tik spalio 14d., tai vis dar laukiam. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2006 09 29, 13:54)
sveikute, aciu uz rupesti mirksiukas.gif , vis dar laukiam, skambinau i ta poliklinika uzsiregistruoti pas gydytoja kuri wlaura parekomendavo, bet dar neaisku kada jis atvaziuos, registruos tik spalio 14d., tai vis dar laukiam. smile.gif


Nu bet ir ilgai doh.gif
Atsakyti
4u.gif jo tikra nesamonė,šitiek laukti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2006 09 30, 02:46)
4u.gif jo tikra nesamonė,šitiek laukti  g.gif

ka padarysi teks palaukt, nes daugiau tai nezinau net kur vesti doh.gif
Atsakyti
Gydytojas atvažiuoja į Šiaulius iš Kano tik 1- 2 kartus per mėnesį, todėl taip ilgai tenka laukti... Mes laukėm apie 1 mėn., bet buvo verta, dabar esu visai rami, po Naujųjų vėl vesiu profilaktiškai patikrinti.
Atsakyti
QUOTE(wlaura @ 2006 10 02, 18:39)
Gydytojas atvažiuoja į Šiaulius iš Kano tik 1- 2 kartus per mėnesį, todėl taip ilgai tenka laukti... Mes laukėm apie 1 mėn., bet buvo verta, dabar esu visai rami, po Naujųjų vėl vesiu profilaktiškai patikrinti.

sveikute, registruos tik nuo spalio 14d., o ar visiems norintiems talonu uzteks, gal jei paveluosiu vel reiks laukti g.gif ar ten tokiu dideliu eiliu pas ji nebuna ax.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif Tai ir skambink iš karto spalio 14 d, matyt jis atvažiuoja spalio 13 d ir pasakys, kada vėl atvažiuos, tai nuo 14 pradeda registruot. Aš kai paskambinau, tai ir užsiregistravau iš karto, siūlau skambinti iš pat ryto biggrin.gif tada ir palankesnį laiką gal galėsi pasirinkti. Pirmiausia atėjus reikia eiti į registratūrą, užveda kortelę, todėl turėk vaiko gim. liudijimą. Gydytojas ir išrašus iš karto išrašys jūsų pediatrei su rekomendacijomis.
Atsakyti
QUOTE(wlaura @ 2006 10 02, 19:04)
Labas 4u.gif Tai ir skambink iš karto spalio 14 d, matyt jis atvažiuoja spalio 13 d ir pasakys, kada vėl atvažiuos, tai nuo 14 pradeda registruot. Aš kai paskambinau, tai ir užsiregistravau iš karto, siūlau skambinti iš pat ryto biggrin.gif tada ir palankesnį laiką gal galėsi pasirinkti. Pirmiausia atėjus reikia eiti į registratūrą, užveda kortelę, todėl turėk vaiko gim. liudijimą. Gydytojas ir išrašus iš karto išrašys jūsų pediatrei su rekomendacijomis.

supratau, dar kart aciu uz info biggrin.gif ka as be supermamu daryciau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wlaura @ 2006 09 22, 08:45)
Labas, į Senojo bokšto kliniką (yra prie Dainų poliklinikos pietiniam) atvažiuoja labai labai geras akių gydytojas iš Kauno- su juo būna interviu visokiuose mamų žurnaluose, jis daro vaikams operacijas su lazeriu ir pan. - vardas Jūratis, pavardė, atrodo, yra Žukauskas. Reikia paskambinti tel. 8 41 553418į registratūra ir užsiregistruoti, nes retai atvažiuoja. Konsultacija tai brangi- 70 Lt , bet man nebuvo gaila nei cento, vaiką labai nuodugniai apžiūrėjo, be jokių ten seselių ir užgulimų ir pan., labai sudomino ir prikalbino- mums buvo 1m. ir 10 mėn. Tikraui moka užsiimti su vaikais, viską paaiškina tėvams, be to, jis ne iš tų gydytojų, kurie puola gąsdinti. Labai malonus ir kaip gydytojas, ir kaip žmogus. Mes ir  vėl žadam eiti profilaktiškai pasitikrinti. Šiaip tai jis kelioms mano pažįstamoms (jų vaikams) paneigė ankstesnes diagnozes ir pagaliau išrašė tinkamus akinius, nes su šiauliečių išrašytais vaikai nieko nematė ir galvą į sienas daužės.


Ir as girdejau geru atsiliepimu apie si gydytoja thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
na siandien nuo pat ryto skambinau i registratura, uzregistravo tik lapkricio 18d., tai ka teks dar truputi palaukt. 4u.gif
Atsakyti
Mamytes esu ne Siauliete,gal zinote kokius gerus pediatrus,vesciau privaciai!jei ka gal ir tel.numeri turit?
Atsakyti