Įkraunama...
Įkraunama...

Pediatrai Šiauliuose

O mums pati geriausia gyd. Kojeliene. Kaip kazkuri minejo, reikia palaukt eilese, kad ir su talonu.. Bet kur tu eiliu nera seis laikais, a?
Atsakyti
Mums taip pat Kojelienė pati geriausia. Kai gryžome į namus kas savaite mus lankė. O iš pietinio rajono daktarų net neprisišauksi, draugai sakė kad pati daktarė net nevažiavo kūdikėlio apžiūrėt, kol patys neparsivežė. Tikrai gydytoja superinė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2010 04 30, 12:54)
Mums taip pat Kojelienė pati geriausia. Kai gryžome į namus kas savaite mus lankė. O iš pietinio rajono daktarų net neprisišauksi, draugai sakė kad pati daktarė net nevažiavo kūdikėlio apžiūrėt, kol patys neparsivežė. Tikrai gydytoja superinė thumbup.gif


Na, nežinau g.gif mes gyvenam pietiniam, galiu pasakyt niekada nebuvo problemų su gydytojos atvažiavimu. Vat prisiskambint į registratūrą ir užregistruot iškvietimą į namus- nelengva, dažniausiai arba užimta, arba nekelia. Na, ir šiais visuotinio taupymo laikais, registratorės dažnai prašo, gal patys galit atvežti. Aš, pavyzdžiui niekad nesutinku vežti vaiko, jeigu jis su temperatūra. Tada pasakau- ponia, ar jūs atsakysit, jeigu dėl vaiko tampymo pirmyn- atgal pablogės jo būklė? ir psio, tvarka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(spensera1 @ 2010 04 27, 08:16)
visų pirma ji gauna pinigus ir privalo kiekvieną vaiko apgamiuką pastebėt, o čia nepamatė didžiausių kraujosruvų per visą akį schmoll.gif tai mano pirmas vaikas, kai jį pagimdžiau, neturėjau jokios praktikos su vaikais, o be to vos gfalėjau paeiti po sunkaus gimdymo, manau, kad jos pareiga atėjus į namus apžiūrėti ką tik gimusį vaikiuką pastebėti kas bado akis.beje, mano mažiukas turi dar ir dermatitą, paprašiau siuntimo išsitirt odos mėginius ir vaiko kaką, ar nesiveisia stafilokokai, tai gavau atsakymą, kad jis per mažas, nieko nematys iš tyrimų, kad derintume maistą ir viskas doh.gif  doh.gif


Tikrai labai gaila dėl jūsų vaikiuko 4u.gif Bet su jūsų pozicija visgi negaliu pilnai sutikti blush2.gif Pirmiausia už vaikus ir jų sveikatą atsako TĖVAI.
Mes irgi pas šią gydytoją lankomės, kažkaip nekilo problemų niekad dėl jokių siuntimų ar tyrimų , o jų mums reikėjo ir reikia tikrai nemažai. Aš visad visko išsiklausinėju, kad ko neužmirščiau- namie net užsirašau.
Atsakyti
gal kas lankotes pas gydytoja globiene? :)idomu ka apie ja manot?
Atsakyti
Laba diena, 4u.gif

norėjau pasiteirauti gal kuri esat girdėjus apie gyd. Tamašauskaitę, ar ji dirba kokioj nors poliklinikoj? ax.gif

Esmė tame, kad gulėjom ligoninėj, priėmimo intensyvaus sekimo skyriui (lygtais taip vadinas rolleyes.gif ) ji ten dirba kartu su gyd Berekiene. Man Tamašauskaitė labai labai labai patiko, tad bandau išsiaiškinti gal ji dar kur dirba be ligoninės, nes norėčiau pas ją perrašyt savo dukrytę. smile.gif

Jei ne, tai gal galit pasiūlyt gerą pediatrę pietiniam?
(gera gydytoja pagal mane, ta - kuri del menkiausio susirgimo nekiša antibiotikų, kuri sugeba išklausyt man nerimą keliančius dalykus, ir išrašo siuntimą, kur priklauso, kad išsiaiškint vaiko negalavimus). Noriu keist savo vaiko gydytoja, nes būtent dėl šių dalykų su ja nesusišnekam schmoll.gif Ko paprašysi to negausi, nusibodo reikalaut elementarių dalykų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vivuxs @ 2010 05 30, 11:19)
Laba diena,  4u.gif

norėjau pasiteirauti gal kuri esat girdėjus apie gyd. Tamašauskaitę, ar ji dirba kokioj nors poliklinikoj?  ax.gif

Esmė tame, kad gulėjom ligoninėj, priėmimo intensyvaus sekimo skyriui (lygtais taip vadinas  rolleyes.gif ) ji ten dirba kartu su gyd Berekiene. Man Tamašauskaitė labai labai labai patiko, tad bandau išsiaiškinti gal ji dar kur dirba be ligoninės, nes norėčiau pas ją perrašyt savo dukrytę.  smile.gif

Jei ne, tai gal galit pasiūlyt gerą pediatrę pietiniam?
(gera gydytoja pagal mane, ta - kuri del menkiausio susirgimo nekiša antibiotikų, kuri sugeba išklausyt man nerimą keliančius dalykus, ir išrašo siuntimą, kur priklauso, kad išsiaiškint vaiko negalavimus). Noriu keist savo vaiko gydytoja, nes būtent dėl šių dalykų su ja nesusišnekam  schmoll.gif Ko paprašysi to negausi, nusibodo reikalaut elementarių dalykų  doh.gif

Jei ne paslaptis,pas kokią gydytoją dabar lankotės?
Girdėjau gerų žodžių apie Cikanavičienę,Norkuvienę 4u.gif .Dar lyg Misiūnaitė giriama yra.
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2010 05 31, 12:32)
Jei ne paslaptis,pas kokią gydytoją dabar lankotės?
Girdėjau gerų žodžių apie Cikanavičienę,Norkuvienę 4u.gif .Dar lyg Misiūnaitė giriama yra.

Aciu 4u.gif

Dabar mes lankomes pas gyd. Petrulyte
Atsakyti
Meslankomes pas Misiūnaitę. Aš pati užaugau prie jos, dabar mažylę vedu. Kol kas kol nebuvo jokių rimtų problemų, susirgimų gydytoja kaip gydytoja smile.gif Darbo praktika visgi 30 metų ir visiškai nesusenus, neatsilikus gydymo metodais wink.gif
Atsakyti
sveikutes mes lankomes pas Norkuviene labai gera gyditoja as pas ja lankiausi ir dabar savo mazyle pas ja uzregistravau man asmeniskai ji labai gera . mazylei buvo pusleline tai nuvedem pas budinti gyditoja vyra kazkoki tai taip prigasdino kad neisnyks ir taip toliau ir dar liepe maudyt kita diena nuejom pas Norkuviene uzdraude maudyt nes pusleline plinta kai maudai israse tepaliuko ir po 4 dienu viskas dingo biggrin.gif tikrai rekomenduoju ja mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal žinot, ar tilžės gatvės bendrosios praktikos gydytojų kabinetas turi pediatrą?
Atsakyti
QUOTE(mumė @ 2010 07 04, 12:24)
Gal žinot, ar tilžės gatvės bendrosios praktikos gydytojų kabinetas turi pediatrą?

Yra dvi: Kačinskienė ir Globienė.
Atsakyti
Dėkui 4u.gif Ir kaip jos? Geros gydytojos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mumė: 12 liepos 2010 - 18:20