Įkraunama...
Įkraunama...

Pediatrai Šiauliuose

Mes lankydavomes pas globiene,bet kai vaikas susirgo dabar nuejau issikviesti i namus gydytoja,tai pasake,kad cia nebedirba. O vaikas sergantis nuveziau i klinikas pas bekeriene.Super gydytoja,tuoj kraujo tyrimus padarė,dave pakvepuot per kaukyte,nes lb negražus kvepavimas maziaus.israse vaistu dabar gydomes.Bet reikia vistiek pediatra pasirinkti. Nelabai noriu pas Globiene gryzt. Gal galit patart kokia pediatre Dainu poliklinikoj? ax.gif kad siuntimus israsytu, tyrimus atliktu, kai reikia ir kad susirgus į namus atvažiuotu.aciu 4u.gif
Atsakyti
Galiu labai siltai atsiliepti apie gyd. Kojeliene wub.gif Visad maloniai priima, israso siuntimus pati ir jei as paprasau papildomai pas koki gydytoja, tai ji niekad nesispyrioja israsyti. Jei vaikutis stipriau serga, visad i namus atvaziuoja.
Atsakyti
Ar yra Šiauliuose koks šeimos gydytojų kabinetas, kur būtų patogu lankytis su sveiku kūdikiu? Na, dabar, kai sergančių daug, nelabai patogu laukti eilėj su šnarpščiančiais ir kostinčiais..
Atsakyti
nemanau,pas musu daktare buvo vadinama sveiku vaiku diena,kai lankemes iki metuku kas menesi,bet visad ta diena ateidavo ir serganciu,o ka daryt kai staiga vaikas suserga g.gif ir mes dabar einame nepaisydami jokiu dienu,o be to ko gi ten lankytis su sveiku vaiku blush2.gif neiciau as dbr su maziuku tikrai kas menesi vien tik pasimatuoti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki, turiu dilemą:
Mano sesers sūneliui 1 mėnuo ir 5 dienos, vyriškis susirgo prieš 7 dienas. Temperatūra tik buvo 37,8 iškviesta buvo gyd. iš Dainų pol. Vitkauskienė(sesei ji pagal gyvenamą vietą priklauso, nors apie ją nieko gero čia nepaskaičiau). Gyd. apžiūrėjo ir rado paraudusią gerklytę, išrašė sirupo ir žvakučių nuo temp. Temperatūra vakar jau buvo kritusi 36,6, bet šendien jau vėl 38 bei vaiko pradėjo pavyduriuot vaikas:verysad: Gyd. neivardija ligos, sako ta liga sergant po savaitės išlenda temperatūra, gydimą paliko tą patį, rytoj liepė pasiskambint papasakot kaip laikos. Kas per zaraza kūdiki apipuolė neaišku, kai sesuo paklausė gal kraujo tyrimą atlikt, ji atsakė kad nieko jis nerodis.
Nejaugi tai normalu, kai vaikas - kūdikis tiek laiko serga...
Gal imanoma kur nuvešt privačiai kad apžiūrėtu leliuką, na nepasitikiu tokia gyd. aš.
Atsakyti
QUOTE(oksy @ 2011 02 14, 16:44)
Sveiki, turiu dilemą:
Mano sesers sūneliui 1 mėnuo ir 5 dienos, vyriškis susirgo prieš 7 dienas. Temperatūra tik buvo 37,8 iškviesta buvo gyd. iš Dainų pol. Vitkauskienė(sesei ji pagal gyvenamą vietą priklauso, nors apie ją nieko gero čia nepaskaičiau). Gyd. apžiūrėjo ir rado paraudusią gerklytę, išrašė sirupo ir žvakučių nuo temp. Temperatūra vakar jau buvo kritusi 36,6, bet šendien jau vėl 38  bei vaiko pradėjo pavyduriuot vaikas:verysad: Gyd. neivardija ligos, sako ta liga sergant po savaitės išlenda temperatūra, gydimą paliko tą patį, rytoj liepė pasiskambint papasakot kaip laikos. Kas per zaraza kūdiki apipuolė neaišku, kai sesuo paklausė gal kraujo tyrimą atlikt, ji atsakė kad nieko jis nerodis.
Nejaugi tai normalu, kai vaikas - kūdikis tiek laiko serga...
Gal imanoma kur nuvešt privačiai kad apžiūrėtu leliuką, na nepasitikiu tokia gyd. aš.

Aš žinokit važiuočiau tiesiai į ligoninės priėmimą blush2.gif Toks mažytis kūdikėlis ir taip ilgai serga....nerizikuočiau nė už ką. O jei dar paviduriuoja tokio amžiaus- gi greit dehidratacija gali būti.....
Atsakyti
QUOTE(oksy @ 2011 02 14, 16:44)
Sveiki, turiu dilemą:
Mano sesers sūneliui 1 mėnuo ir 5 dienos, vyriškis susirgo prieš 7 dienas. Temperatūra tik buvo 37,8 iškviesta buvo gyd. iš Dainų pol. Vitkauskienė(sesei ji pagal gyvenamą vietą priklauso, nors apie ją nieko gero čia nepaskaičiau). Gyd. apžiūrėjo ir rado paraudusią gerklytę, išrašė sirupo ir žvakučių nuo temp. Temperatūra vakar jau buvo kritusi 36,6, bet šendien jau vėl 38  bei vaiko pradėjo pavyduriuot vaikas:verysad: Gyd. neivardija ligos, sako ta liga sergant po savaitės išlenda temperatūra, gydimą paliko tą patį, rytoj liepė pasiskambint papasakot kaip laikos. Kas per zaraza kūdiki apipuolė neaišku, kai sesuo paklausė gal kraujo tyrimą atlikt, ji atsakė kad nieko jis nerodis.
Nejaugi tai normalu, kai vaikas - kūdikis tiek laiko serga...
Gal imanoma kur nuvešt privačiai kad apžiūrėtu leliuką, na nepasitikiu tokia gyd. aš.

Tuoj pat važiuokit į ligoninę,patariu iš savo skaudžios patirties,ir neišeikit iš ten,kol neatliks tyrimų.
Atsakyti
Aš taip pat vežčiau į ligoninę ir esu vežusi ne vieną kartą 4u.gif Jei nenori - niekas neguldo - bet apžiūri thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif Kai nuvažiavau su vyresnėle į priimamamąjį, buvau šokiruota gyd. Liudos Bekerienės nepasitenkinimu. Atseit be siuntimo ir ko čia reikia? To daugiau nedarau. Geriausia yra kviesti greitąją. Tą šiandien ir padariau. Nors akmuo nuo širdies nukrito. Pyplys mane buvo ne juokais išgąsdinęs, karščiavo 5 dienas g.gif
Papildyta:
QUOTE(varrna @ 2011 01 10, 00:15)
Galiu labai siltai atsiliepti apie gyd. Kojeliene wub.gif Visad maloniai priima, israso siuntimus pati ir jei as paprasau papildomai pas koki gydytoja, tai ji niekad nesispyrioja israsyti. Jei vaikutis stipriau serga, visad i namus atvaziuoja.

Tiesa ar mokate jei kiek nors už atvažiavimą? Tai labai svarbu, nes kitos nenori važiuot dar ir dėl to jei nesumoki. smile.gif Mūsiškė tai iš kart pasakė, kad į namus nevažiuoja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 02 28, 00:24)
smile.gif Kai nuvažiavau su vyresnėle į priimamamąjį, buvau šokiruota gyd. Liudos Bekerienės nepasitenkinimu. Atseit be siuntimo ir ko čia reikia? To daugiau nedarau. Geriausia yra kviesti greitąją. Tą šiandien ir padariau.  Nors akmuo nuo širdies nukrito. Pyplys mane buvo ne juokais išgąsdinęs, karščiavo 5 dienas g.gif
Papildyta:

Tiesa ar mokate jei kiek nors už atvažiavimą? Tai labai svarbu, nes kitos nenori važiuot dar ir dėl to jei nesumoki. smile.gif Mūsiškė tai iš kart pasakė, kad į namus nevažiuoja schmoll.gif

Kaip gali nevažiuoti pas sergantį vaiką? g.gif
Tai gal pagal gyvenamą vietą jai nepriklauso?
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2011 03 01, 12:38)
Kaip gali nevažiuoti pas sergantį vaiką? g.gif
Tai gal pagal gyvenamą vietą jai nepriklauso?

Mums taip pasakė. Matyt neapmoka poliklinika daktarui už kurą. Mano pažįstama seselė važiavo su dakterė pacientui traukti dantį. Ir važiavo su savo mašina, niekas nieko nekompensavo. Tokia tai sistema ir finansavimas. schmoll.gif
Garantuota yra kviesti greitąją. Tikrai atvažiuoja. O jei kviestum savo vaiko gydytoją į namus, tai manau atvažiuotų, bet žinodamas situaciją turėtum apsimokėti. smile.gif Nelabai noriu šiuo klausimu tiesos ieškot, tada tektų su daktare atsisveikint, man ji atrodo kompetetinga. Tik vienas minusiukas -nevažiuoja į namus. mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 03 01, 11:58)
Mums taip pasakė. Matyt neapmoka poliklinika daktarui už kurą. Mano pažįstama seselė važiavo su dakterė pacientui traukti dantį. Ir važiavo su savo mašina, niekas nieko nekompensavo. Tokia tai sistema ir finansavimas. schmoll.gif
Garantuota yra kviesti greitąją. Tikrai atvažiuoja. O jei kviestum savo vaiko gydytoją į namus, tai manau atvažiuotų, bet žinodamas situaciją turėtum apsimokėti. smile.gif Nelabai noriu šiuo klausimu tiesos ieškot, tada tektų su daktare atsisveikint, man ji atrodo kompetetinga. Tik vienas minusiukas -nevažiuoja į namus. mirksiukas.gif  blush2.gif

Aš taip pat girdėjau, kad neapmoka už važiavimą į namus. Nebent kai skambinat gyd. pasakyt kad jūs susimokėsite už atvykimą g.gif
Atsakyti