Įkraunama...
Įkraunama...

Pediatrai Šiauliuose

As dar del gydytojos Domarkienes norejau pasiteirauti, ar ji duoda savo telefono nr. ir ar konsultuoja telefonu?
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2012 12 11, 17:25)
As dar del gydytojos Domarkienes norejau pasiteirauti, ar ji duoda savo telefono nr. ir ar konsultuoja telefonu?


Jos asmeninio tel.pvz.as neturiu ,bet i kabineta pasiskambinu ir mielai ji pakonsultuoja.Ir kaip tik siandien skambinau ,nes dukryte paryciais labai kosejo ,klausiau kokiu vaistuku galiu duoti.
Atsakyti
Sveiki.
Gal galite pasidalinti turint biuleteni, kas kiek dienu lankotes poliklinikoj? O gal jums uztenka tik paskambinti telefonu ir pasakyti, kad dar nepasveikot ir biuleteni pratesia?
Ar teko atsisakyti vaziuoti i ligonine, koki gydyma tada gavot, ar negavot jokio?
Atsakyti
Labas 4u.gif Padėkit apsispręst. Noriu bėgt iš centrinės poliklinikos. Ar yra besigudančių Alsavitoje pas gyd. N.Kunickienę. Kokie atsiliepimai gydant vaikus? Būčiau dėkinga už info. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(somebody else @ 2009 08 29, 15:13)
Mes esam susidūrę su Povilianskiene vieną kartą kai mūsų gydytoja atostogavo ar pati sirgo, nebepamenu. Man ji padarė gerą įspūdį 4u.gif

Mes žadame nuo jos bėgt. Esame pasibaisėję jos kai kuriais veiksmais. smile.gif
Atsakyti
Manau didžiulė šių dienų problema atrasti gydytoją, kuris ar kuri žiūrėtų atsakingai į savo darbą, gerbtu savo pacientus.O dabar kur pazvelgi,vien problemos- tai siuntimų nenori rašyti,tai pats turi prašyti,tai tyrimų be paprašymo nedaro, tai prie bet kokios ligos siūlo antibiotikus, kaip vienintelę išeitį pasveikti. Turėjau labai gerą pediatrę ir maniau, kad sėkmingai pas ją gydysiuos.bet gavus gera pasiūlymą, išvyko į švediją dirbti ir ten gyventi. Gaila,kad tokie gydytojai išvyksta iš Lietuvos. unsure.gif Todėl gydytojas,besirūpinantis savo paciento gerove yra šių dienų vertybė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2013 01 30, 23:49)
Manau didžiulė šių dienų problema atrasti gydytoją, kuris ar kuri žiūrėtų atsakingai į savo darbą, gerbtu savo pacientus.O dabar kur pazvelgi,vien problemos- tai siuntimų nenori rašyti,tai pats turi prašyti,tai tyrimų be paprašymo nedaro, tai prie bet kokios ligos siūlo antibiotikus, kaip vienintelę išeitį pasveikti. Turėjau labai gerą pediatrę ir maniau, kad sėkmingai pas ją gydysiuos.bet gavus gera pasiūlymą, išvyko į švediją dirbti ir ten gyventi. Gaila,kad tokie gydytojai išvyksta iš Lietuvos. unsure.gif Todėl gydytojas,besirūpinantis savo paciento gerove yra šių dienų vertybė mirksiukas.gif

Pritariu thumbup.gif Gaila, tačiau, kai gyvename tokioje visuomenėje, kai turime patys viskuo rūpintis ir domėtis. Negalime aklai pasitikėti gydytojo siūlomu gydymu. Bėda didžiausia, manau ir daugelis tėvų nežino, kad norint išgyti, reikia pirma nustatyti (virusas ar bakterija). Šiuo atveju padeda CBR tyrimas.
Po to, jei visgi ligą sukėlė bakterija, reikia identifikuoti bakteriją. O tam reikalingas atskiras tyrimas, po to nustatyti ar paskirti antibiotikai sėkmingai įveiks esamą bakteriją. ( O tam reikia tyrimų, kurie šiandien mano žiniomis nekompensuojami unsure.gif )Todėl reikia tėvams reikalauti šių tyrimų ir apsimokėti patiems. Štai jeigu eisme šiuo keliu vaikai tikrai apseis be bereikalingo antibiotikų vartojimo, nebus kenkiama imuninei sistemai.
Sėkmės paieškose 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas zinot privaciai dirbanti pediatra siauliuose?
Atsakyti
QUOTE(jeliva @ 2011 12 20, 16:37)
Mes irgi pakliuvome pas Sobuta(musu gyd.atostogauja). Tai doh.gif . Nieko neismano, kalba neuztikrintai. Nuo slogytes mums atsirado akiu uzdegimas. Tai nusiunte pas akiu gyd. Ten teko laukti dvi val. kol panele Sidlauskaite teikesi priimti, nes be talono. O tai kad vaikas karsciuojantis nei motais. Ir galu gale ji pasake, kad ta akiu uzdegima turi gydyti seimos gydytoja doh.gif JI cia ne prie ko. Esu baisiai pasipiktinusi.



Pasisakysiu ir aš. Mums pagal gyvenamą vietą priskyrė gyd. Sobutą, kai gimė pirmas vaikutis. Nieko nežinojau, nebuvau su jais susidūrus, tai paskyrė ir tiek. Gydytojas toks hmmm, kaip čia pasakius, - darbo stažas gal ir nemažas, bet patirties nelabai manau turi. Eilių pas jį nebūna niekada. Į viską žiūri pakankamai nerimtai. Čia mano asmeninė nuomonė, kiek teko pas jį lankytis. Pažymą kokią išrašyt, pasverti, pamatuoti ir skiepų nusiųsti. Kadangi dukra iki 3 m. nesirgo beveik visai, o ir vėliau statistiškai labai mažai, tai nesukau galvos dėl pasirinkimo kito gydytojo. Kelis kartus kai susirgo rimčiau-vykome pas gyd.Bekerienę konsultuotis.
Dabar susilaukėm antro vaikučio, mažučiui dar tik pusmetis, o jau apsirgo. Galvoju keisti gydytoją, tik neįsivaizduoju pas ką prisirašyt.
R.Sobutas man neatrodo rimtas gydytojas.
Papildyta:
QUOTE(ATA__ @ 2013 02 01, 15:28)
Sveiki, gal kas zinot privaciai dirbanti pediatra siauliuose?


Į Senojo bokšto kliniką paskambinkit, manau ten yra.
Atsakyti
gal kuri zinot vaickuvienes mobilu? reikia skubiai parasyk i az,aciu
Atsakyti
Sveikos gal galite daugiau papasakoti apie centrinej vytauto g. apie cecina ir povilianskiene? taip pat varpoo g. apie celutkaite? neapsisprendziu pas kuria rasyt vaikus
Atsakyti
QUOTE(iris_25 @ 2013 03 21, 12:32)
Sveikos gal galite daugiau papasakoti apie centrinej vytauto g. apie cecina ir povilianskiene? taip pat varpoo g. apie celutkaite? neapsisprendziu pas kuria rasyt vaikus



sveijka..

na, mes persirasem is cecinos.. pas ja papuole, isejus Balsienei.. tai man nelabai ji patiko. nzn.. bet gal bus sakanciu, kad ji labai gera.. katik baigusi, man atrodo ji.. smile.gif
Atsakyti