Įkraunama...
Įkraunama...

Adini Feriha koydum II tema (Turtuole vargse)

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 10 01, 16:47)
Rusu fanai turi pasidare savo pabaiga,tiesiog iskirpo paskutines kelias minutes  bigsmile.gif

thumbup.gif Galėtų LNK padaryti taip pat, kaip rusų fanai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 10 01, 14:37)
Ne nebus parodyta  4u.gif


verysad.gif

Youtube mačiau Emiro kelias daugiau seriju yra bet ten orginalo kalba ir čeku kaip suprantu. Tai naujas sezonas bus bent su Cagatay wub.gif idomu ar kas radote rusu vertima ar titrus ? g.gif 4u.gif

Gailiuosi kad radusi skaičiau koks plotas, bet vistiek bus idomu žiureti bigsmile.gif
nežinau ar tiesa bet bloge anglu kalba skaičiau plota Emiro Kelio, kad Ece nušove Feriha ir Emiras jos ieškos Amerikoje, ja poto nuteis. Emiras isimilės Yavuz ( nežinau kaip jo varda rašyti) seserį,nors niekada nepamirš Ferihos wub.gif O Yavuz isimilės ta policininke, ji irgi isimilejus Emira...o dar idomu kas bus su naujaja Feriha ta mergina kur iš kaimo gryžo su Omeru. cool.gif [/CODE]
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2016 10 01, 18:14)
verysad.gif

Youtube mačiau Emiro kelias daugiau seriju yra bet ten orginalo kalba ir čeku kaip suprantu. Tai naujas sezonas  bus bent su Cagatay  wub.gif idomu ar kas radote rusu vertima ar titrus ?  g.gif  4u.gif

Gailiuosi kad radusi skaičiau koks plotas, bet vistiek bus idomu žiureti  bigsmile.gif
nežinau ar tiesa bet bloge anglu kalba skaičiau plota Emiro Kelio, kad Ece nušove Feriha ir Emiras jos ieškos Amerikoje, ja poto nuteis. Emiras isimilės Yavuz ( nežinau kaip jo varda rašyti) seserį,nors niekada nepamirš Ferihos  wub.gif O Yavuz isimilės ta policininke, ji irgi isimilejus Emira...o dar idomu kas bus su naujaja Feriha ta mergina kur iš kaimo gryžo su Omeru.  cool.gif [/CODE]

Apie Ece nerodys ir net nebus jokių kalbų, taip rašo, gal planavo sukurt, bet kadangi nepabaigė, tai taip ir liko. Taigi yra internete su rusiškais subtitrais "Emiro kelias".
Atsakyti
As neziurejau Emiro kelio,man ten nesomone kazkokia pasirode ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 10 01, 22:09)
As neziurejau Emiro kelio,man ten nesomone kazkokia pasirode  ax.gif


Bandžiau žiūrėti bet ir tai nepilna pusvalandį pažiūrėjau išjungiau, lygiai taip pat nesąmonė pasirodė
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2016 10 02, 04:24)
Bandžiau žiūrėti bet ir tai nepilna pusvalandį pažiūrėjau išjungiau, lygiai taip pat nesąmonė pasirodė

drinks_cheers.gif as ir neistveriau nei serijos,tai vienintelis serialas kurio nemaciau su Cagatajum blush2.gif
Atsakyti
Gaila kad del reitingu nebekūre daugiau...bet jo tas Emiro kelias toks idomus, nera taip kaip su Feriha buvo... schmoll.gif

Man pabaiga vistiek bus kad jie susituokė ir gyveno laimingai, o ne kad ja nušovė...tesinio kaip ir nera normalaus tad tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(otea @ 2016 10 02, 22:29)
Man pabaiga vistiek bus kad jie susituokė ir gyveno laimingai, o ne kad ja nušovė...tesinio kaip ir nera normalaus tad  tongue.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Ferihai labai tinka ryškiai raudonos lūpos.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2016 10 03, 13:42)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Ferihai labai tinka ryškiai raudonos lūpos.

Tinka smile.gif
Sanem avarija man komiškai atrodė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2016 10 01, 17:36)
thumbup.gif Galėtų LNK padaryti taip pat, kaip rusų fanai  biggrin.gif


rolleyes.gif rolleyes.gif butu fantastika
QUOTE(otea @ 2016 10 02, 21:29)
Gaila kad del reitingu nebekūre daugiau...bet jo tas Emiro kelias toks idomus, nera taip kaip su Feriha buvo... schmoll.gif

Man pabaiga vistiek bus kad jie susituokė ir gyveno laimingai, o ne kad ja nušovė...tesinio kaip ir nera normalaus tad  tongue.gif


as ir bandau save tuo itikinti bet neina fool.gif fool.gif zino smegenine kad ne taip uzsibaige ir nervas kas kart ima prisiminus ir bebandant isivaizduoti uzrasa final biggrin.gif su laiminga pabaiga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(.ege @ 2016 10 03, 22:25)
rolleyes.gif  rolleyes.gif butu fantastika
as ir bandau save tuo itikinti bet neina  fool.gif  fool.gif zino smegenine kad ne taip uzsibaige ir nervas kas kart ima prisiminus ir bebandant isivaizduoti uzrasa final biggrin.gif su laiminga pabaiga  biggrin.gif

Jau baigesi?
Atsakyti