Įkraunama...
Įkraunama...

Mano lemties diena -

Noriu paklausti, gal kas žiūri šį serialą smile.gif
Atsakyti

Taip yra žiurinčių:)

Atsakyti
Žiūriu ir aš smile.gif
Atsakyti
Aš kartais užmetu akį, kai turiu laiko. Gal galit parašyti kaip Elif pastojo? Jai dirbtinį apvaisinimą darė? O Dafnė laukiasi? Ir ar teisingai supratau, kad ji tos Elif pradėjo nebemėgti?
Atsakyti
Kiek suprantu - tai Elif darė dirbtinį apvaisinimą, bet tik Dafnė ir motina žino, kad kažkaip ten tas vaikas ne Dafnės, o pačios Elif - todėl Dafnė nori atsisakyti to kūdikio..
O Dafnė apsimeta, kad laukiasi, nes tik ji, motina, vyras ir Elif žino, kad Elif yra surogatinė motina
Atsakyti
QUOTE(Jonete @ 2016 10 19, 21:55)
Aš kartais užmetu akį,  kai turiu laiko. Gal galit parašyti kaip Elif pastojo? Jai dirbtinį apvaisinimą darė? O Dafnė laukiasi? Ir ar teisingai supratau, kad ji tos Elif pradėjo nebemėgti?

Aš žiūriu vakarais per kompą.
Elif dirbtinai apvaisino. tačiau vaikas yra Elif ir Kahramano, o ne Defnės (jos kiaušinėlių negalėjo persodinti, tai gydytojas panaudojo Elif kiaušinėlius). Kad tikroji vaiko motina būtų Elif, sugalvojo Kahramano mama. Tad ji žino visą tiesą. Tiek Elif, tiek Kahramanas galvoja, kad Elif nešioja Defnės vaiką. Defnė jau sužinojo, kad vaikas ne jos ir bandė sukelti persileidimą (sugirdė vaistų). Visi kiti šeimos nariai nieko nežino, jiems pasakyta, kad Defnė laukiasi.
Tiesa, Defnė dar pavydi Elif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivak30: 20 spalio 2016 - 04:59
QUOTE(daivak30 @ 2016 10 20, 05:58)
Aš žiūriu vakarais per kompą.
Elif dirbtinai apvaisino. tačiau vaikas yra Elif ir Kahramano, o ne Defnės (jos kiaušinėlių negalėjo persodinti, tai gydytojas panaudojo Elif kiaušinėlius). Kad tikroji vaiko motina būtų Elif, sugalvojo Kahramano mama. Tad ji žino visą tiesą. Tiek Elif, tiek Kahramanas galvoja, kad Elif nešioja Defnės vaiką. Defnė jau sužinojo, kad vaikas ne jos ir bandė sukelti persileidimą (sugirdė vaistų). Visi kiti šeimos nariai nieko nežino, jiems pasakyta, kad Defnė laukiasi.
Tiesa, Defnė dar pavydi Elif.


Ačiū 4u.gif bet vienoje serijoje mačiau kaio Dafnė su tėvo slaugytoja kalbėjosi, kad jaučia lyg nėštumo simptomus, slaugytoja viską žino apie Elif nėštimą, tai pamaniau, kad jos abi laukiasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonete @ 2016 10 20, 08:51)
Ačiū  4u.gif bet vienoje serijoje mačiau kaio Dafnė su tėvo slaugytoja kalbėjosi,  kad jaučia lyg nėštumo simptomus,  slaugytoja viską žino apie Elif nėštimą, tai pamaniau, kad jos abi laukiasi  biggrin.gif

Taip, Dafnė galvojo, kad ji nėščia, nulėkė pas savo ginekologę, ta pasakė, kad Dafnė nenėščai ir tokia negalės būti niekada. Taip pat patvirtino, kad jos kiaušinėliai mirę, todėl netinkami buvo persodinimui. Taip Dafnė sužinojo, kad Elif yra tikroji biologinė vaiko, kurio laukiasi, mama. Nuo to laiko Dafnė nori to vaiko atsikratyti...
Atsakyti
As taip pat ziuriu , bet toks labai jau vidutinis kazkaip, kaip fonas gerai, kai namie tvarkausi. Tokiu labai daug nelogisku dalyku, kad ir gyvenimas tuose namuos, kazkaip namiskiams nekyla klausimu, kodel gyvena ir pan. jau tokie ponai negi negali apgyventindi kur kitur... ir daznas tas verkslenimas... perdaug saldi man pagrindine aktore. Vis laukiu kazkokios intrigeles, kada idomumas prasides smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olimpika @ 2016 10 21, 14:21)
As taip pat ziuriu , bet toks labai jau vidutinis kazkaip, kaip fonas gerai, kai namie tvarkausi. Tokiu labai daug nelogisku dalyku, kad ir gyvenimas tuose namuos, kazkaip namiskiams nekyla klausimu, kodel gyvena ir pan. jau tokie ponai negi negali apgyventindi kur kitur... ir daznas tas verkslenimas... perdaug saldi man pagrindine aktore. Vis laukiu kazkokios intrigeles, kada idomumas prasides  smile.gif


Spėju, kad Elif taps advokate ir per teismą bandys atgauti savo vaiką, kažkodėl atrodo, kad bus mergaitė biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, gal yra kur internete paziureti sita filma?
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2016 11 10, 18:05)
Merginos, gal yra kur internete paziureti sita filma?


filmai.club ten yra
Atsakyti