Įkraunama...
Įkraunama...

kodėl "žalios kortos" tema nuolat "lūžinėja"

kodėl "žalios kortos" tema nuolat "lūžinėja" o administratoriai nieko nedaro ir net žinutės neatrašo????????????????????? Cia normalu?????
Atsakyti
QUOTE(Bellezza @ 2017 02 19, 18:46)
kodėl "žalios kortos" tema nuolat "lūžinėja"  o administratoriai nieko nedaro ir net žinutės neatrašo????????????????????? Cia normalu?????


As per sena versija ziuriu, tai bent man pvz rodo 32 puslapius ir jei einu i paskutini puslapi, tai uzluzta. Bet tada atsidarau nuo pirmo ir prasuku iki paskutinio ir paskutinis buna 31 (nezinau kodel 32 rodo). Paaiskinimo neturiu, bet luzta butent kai rodo daugiau puslapiu nei yra
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2017 02 19, 21:50)
As per sena versija ziuriu, tai bent man pvz rodo 32 puslapius ir jei einu i paskutini puslapi, tai uzluzta. Bet tada atsidarau nuo pirmo ir prasuku iki paskutinio ir paskutinis buna 31 (nezinau kodel 32 rodo). Paaiskinimo neturiu, bet luzta butent kai rodo daugiau puslapiu nei yra


Man net mano pačios žinučių nerodo 🤔 Pirmą kartą tokius nesusipratimus matau... kodel čia niekas nieko nedaro? 🤔
Atsakyti

Bellezza, juk Jums buvo parašyta asmeninė žinutė su emailu, kuriuo rašyti dėl forumo strigimo, nebūtina kurti tam temas  :4u: 

Atsakyti