Įkraunama...
Įkraunama...

~Mišrainių marinavimas~

QUOTE(Kleckia @ 2006 08 29, 22:14)
sveikutės, idėsiu receptuką mišrainės su paprikomis  ir pomidorais smile.gif

tada pomidorus nublanširuoti

o ką tai reiškia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2006 08 30, 17:08)
o ką tai reiškia? blush2.gif

Nupilt verdančiu vandeniu ir nulupt odą, berods mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2006 08 30, 18:03)
Nupilt verdančiu vandeniu ir nulupt odą, berods mastau.gif

taip ir maniau, ačiū smile.gif
Atsakyti
Leco misraine ziemai

as tai taip darau keliata metu thumbup.gif

3kg. pomidoru
1kg. morku
1kg.raud paprikos
1kg svogunu
1 stikline ryziu
0,5l aliejaus
1stikl cukraus
2saukstai druskos
acto pagal skoni tik daug nereik
prieskoniai as dedu pipiru lauro lap. galima deti krapu bet nebandziau.

pomidorus nulupt irviska susmulkinus virti 40 min paskui pilti alieju cukru druska ryzius ir dar pavirti 30min. tada sudeti prieskonius ir dag pavirti 10min.
tikrai labai skanu thumbup.gif

Gal kuri zinote misrainiu su grybais. Labai buciau dekinga kad imestumet cia savo receptuka ax.gif kazkada teko ragauti su kopustais labai patiko thumbup.gif o receptuko neturiu verysad.gif
Papildyta:
kad pomidorai lengviau nusiluptu reikia pamerkti i verdanti vandeni keliom sekundem bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dalbol @ 2006 08 31, 13:22)

Gal kuri zinote misrainiu su grybais.

Mūsų šeima taip mėgsta grybus, kad niekada dar neteko jų ruošt žiemai schmoll.gif rolleyes.gif
Atsakyti
turiu super misraines recepta, pas mus ji ziemos nesulaukia:)

3litrai pomidoru sulciu(100%)
1 kg morku
1 kg svogunu
1 kg cukinijos
1 kg saldz. paprikos
2 (jei mazos tai 3) skardines konservuotu ananasu
2 vnt. cili pipiru
0.5 st. saulegrazu aliejaus
0.5 arbat.s. cinamono
2 valg.s. krakmolo
2 valg.s. druskos
nepilna stikline cukraus
2-3 valg.s. acto 9%

Viska supjaustyti, uzpilti pomidoru sultimis, suberti druska, cukru, pavirti 15-20min(nuo uzvirimo), ipilti acto. Dar siek tiek pavirti, kol suminkstes darzoves. Pacioj virimo pabaigoj krakmola ismaisyti ananasu sultyse ir sudeti viska i mase. (krakmolui is anksto pasilikite siek tiek ananasu sulciu). Na o tada jau skanaukit pirsciukus nusilaizydamos;)

p.s. tokia misraine labai tinka pagardint balandelius ar mesos patiekalus. thumbup.gif
Atsakyti
O gal mokate pasidaryti tokia "misraine"...kad paskui suverti i verdanti vandeni ar sultini ir gaunasi SRIUBA g.gif Na, buna juk tokiu pirkt sriubu. O kodel ju nepasidarius namuose ax.gif Tik va, kaip g.gif
Atsakyti
kaip uspaschiko sriubikės g.gif oi aš irgi tokių norėčiau namuose pasigaminti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2006 09 04, 12:38)
kaip uspaschiko sriubikės g.gif oi aš irgi tokių norėčiau namuose pasigaminti biggrin.gif

o ragavai, skanios? g.gif
Atsakyti
Man tai, jei yra reikalas greit sriubą išvirt, geriausia marinuoti burokėliai. Užverda vanduo, įdedu bulves ir sukrečiu kokį puslitriuką burokėlių. Vsio smile.gif .
Atsakyti
labai dažnai nusiperkam, nes naminės sriubos mano vyrams nusibodo, o čia 4 asmenims kaip tik, viskas susivalgo ir nesivolioja keletą dienų. Pabandyk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2006 09 04, 12:10)
o ragavai, skanios? g.gif


QUOTE(jurginėlis @ 2006 09 04, 13:26)
labai dažnai nusiperkam, nes naminės sriubos mano vyrams nusibodo, o čia 4 asmenims kaip tik, viskas susivalgo ir nesivolioja keletą dienų. Pabandyk biggrin.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif Tikrai, labai skanios thumbup.gif
Mano anyta tai ir visokias pomidoru - cukinu - svogunu misraines deda i sultinuka + bulvyte thumbup.gif greita ir skanu . Tik ne visa stiklainiuka suvercia, o pagal skoni. O jei dar yra bandeliu su lasinukais bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanija: 04 rugsėjo 2006 - 13:41