Įkraunama...
Įkraunama...

~Mišrainių marinavimas~

QUOTE(Greta77 @ 2009 08 21, 10:37)
Ir iškart į stiklainius ar dar reikia palaikyti kambario temperatūroje?
Papildyta:
Troškintų kopūstų receptėlio ir aš norėčiau  bigsmile.gif

palaikyt nepamaišys-geriau įsigers visi ingredientai.Bet paskui laikyt vėsiai.Šiaip neblogos salotos,gal reiks šįmet vėl pasidaryt...
Troškintų kopūstų recepto tiksliai nežinau,nes darau apgraibom-tai kopūstų,pomidorų ir svogūnų su morkom imama panašiom proporcijom.Dedu tik druską ir aliejų ir troškinu apie 1,5 valandos.acto nereikia,rūgšties užtenka nuo pomidorų.Po to stiklainius dar po kaldryte palaikau,bet ir šitą mišrainėlę laikyti reikia šaltai.
.Mano mama dar dėdavo virtų grybų...mmm...skanumėlis... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 21 rugpjūčio 2009 - 10:34
o kas zino kaip pvz virtus zirnius uzsikonservuoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Leilla @ 2009 08 21, 12:22)
o kas zino kaip pvz virtus zirnius uzsikonservuoti  lotuliukas.gif

tinginė... biggrin.gif
Atsakyti
Na, ryt ir aš planuoju daryti pagal kelis receptukus iš čia. Rytoj parašysiu kaip sekėsi ir kas pavyko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neri29 @ 2009 08 20, 20:48)
Sveikos, net sarmata rasyti blush2.gif
Prizadejau receptuku ideti, bet dingau pati kelioms dienoms. O cia per ta laika tiek priraset puslapiu doh.gif

Zadeti mano receptukai: 4u.gif
AGURKINE SRIUBA:
1 kg. perliniu kruopu (isvirti)
1 kg. morku (tarkuoti  burokine tarka)
2 kg. agurku (neluptu, pjaustytu kubeliais)
1 kg. svogunu (kubeliais)
1 kg. pomidoru

3 saukstai druskos
1/2 stiklines cukraus
2/3 stiklines acto
prieskoniu (Lauro lapeliai, pipirai, kvapnieji pipirai)

morkas ir svogunus apkepti aliejuje, kol suminkstes siek tiek. Visusproduktus sudeti i puoda , ir troskinti kol suminkstes . Acta pilti jau i pacia pabaiga. supilti i stiklainius , uzsukti, apversti ir siltai apkloti iki ryto biggrin.gif
As pati agurku visada dedu siek tiek daugiau.

O kai ziema tingisi gaminti, tai paprasciausia. Imeti i vandeni sultinio kubeli, kelias bulvytes supjaustai, suverti sia kose, ir agurkine sriuba gaunasi. Super . wub.gif

Papildyta:
MARINUOTI AGURKELIAI
1.5 l.vandens
1 stikline cukraus
2 saukstai druskos
1 saukstas citrinos rugsties
1 saukstas acto esencijos (70 proc.) BUTINAI

i stiklainius iberiu pirktiniu prieskoniu agurku marinavimui. sudedu agurkus, kuo mazesni, tuo skanesni. (as pati perku turguje, moku dvigubai daugiau, bet tikrai verta)
Pirmu kartu stiklainius uzpilu paprastu verdanciu vandeniu, palaikau 10-15 min. , nupilu, po to pilu marinata verdanti, uzdarau, apverciu, apkloju.

Viskas, o skonis tikrai pasakiskas.
Papildyta:
o dabar mano firmine ANDZIKA bigsmile.gif

1 kg. morku
1 kg. rugsciu obuoliu
1 kg. paprikos
1,5 kg. pomidoru
cesnako 3-5 skilteles
1 kartusis pipiras
1 stikline acto (9 proc.)
1 stikline cukraus,
1 stikline aliejaus
2 saukstai druskos

viska reikia sumalti mesmale, rekomenduoju (Po vienu metu gamybos , kai malti daviau vyrui, tai jam truko kantrybe, ir nupirko elektrine mesmale) biggrin.gif
visa sita kose i puoda, ir virti kol prasigaruos skysciai, kad mase butu kuo tirstesne. Nepamirskite pastoviai maisyti;  Is sios mase gaunasi 3.5 l. andzikos.
Tiesa, galite kartciojo pipiro ir visai nedeti, arba deti daugiau, cia jau skonio reikalas.

Skanaus 4u.gif

Papildyta:
MARINUOTI BUROKELIAI

isverdu burokelius (mazdaug pilna 10 l. puoda)
nulupu, sutarkuoju
1 stikline acto (9 proc)
3 stiklines vandens
2 saukstai druskos
3 saukstai cukraus

ir paverdu kokias 10-15 min. sudedu i stiklainius, uzsuku ir t.t.
Nera ka lyginti su pirktiniai, labiausia susivalgo pavasari, kai saltibarsciai prasideda;

Na dar turiu ir daugiau,  pamatysiu kad ieskot parasysiu.

O as pati ieskau :
1. Gal kas marinavote karsciuosius pipirus?
2. Ar mokate kas daryti uzpyla salotoms. Esu pas viena pazistama skanavusi, kiek supratau kad su zelatina daro, trupuciuka krapu, morku, paprikos plaukiojo ten. Bat kai paklausiau, tai kaip tikra lietuve, sako, ai is akies... smile.gif
Tai sakau gal jus kas nors darete?


O AR I ADZIKA BUTINA DETI OBUOLIUS?
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2009 08 21, 12:31)
tinginė... biggrin.gif

nea lotuliukas.gif as pamaciau maximoj tipo zirniai prie alaus, tai galvoju jei jie kazkaip konservuoja gal ir as galiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Pasidariau šiandiena agurkinę sriubą thumbup.gif ,bet man pagal receptą trūko druskos, o kaip jums,aš truputį dadėjau,bet kaip atšals paragausiu ,gal butų buvę gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 08 21, 18:19)
Pasidariau šiandiena agurkinę sriubą  thumbup.gif ,bet man pagal receptą trūko druskos, o kaip jums,aš truputį dadėjau,bet kaip atšals paragausiu ,gal butų buvę gerai g.gif


As ten gal trigubai idejau druskos, nes man irgi truko.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 21, 18:29)
As ten gal trigubai idejau druskos, nes man irgi truko.

Aš maniau kad čia man vienai su skonio receptoriai biggrin.gif
Atsakyti
labutes 4u.gif
niu pakomentuosiu ir as blush2.gif
viriau ir as sian biski misrainiu. pirmoji- is sparaginiu pupeliu, morku ir paprikos. buvau jau seniau ja pabandzius, issiviriau tada 1 litra. labai ji skani prie silkes (taip ir suvalgiau). dabar viriau visa norma, gavosi kazkur 7*0,5litro thumbup.gif tikiuosi ne perdaug.
antraja viriau su perlinem kruopom (cia kur seniau rasyta buvo). tai sekanti karta lupciau pomidorus, nes dabar zieveles atsiskyre ir plaukioja po ta misraine ( tam reikia imesti pomidorus trumpam i virinta karsta vandeni ir tada lengviausiai nusilupa odyte). o agurkus del laiko stokos sutarkavau griezineliais su tarka, tai tikrai daug greiciau, nei pjaustyt, o galutinis rezultatas toks pat. norejosi po 10 min virimo del i stiklainiukus, nes labai graziai spalvota buvo thumbup.gif skani thumbup.gif aij, man dar labai tiko cesnako granules iberti, tai kita syki deciau sviezaus cesnako truputuka
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif 2/3 stiklinės acto tai čia kiek unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 08 21, 21:17)
labutes  4u.gif
niu pakomentuosiu ir as  blush2.gif
viriau ir as sian biski misrainiu. pirmoji- is sparaginiu pupeliu, morku ir paprikos. buvau jau seniau ja pabandzius, issiviriau tada 1 litra. labai ji skani prie silkes (taip ir suvalgiau). dabar viriau visa norma, gavosi kazkur 7*0,5litro  thumbup.gif tikiuosi ne perdaug.
antraja viriau su perlinem kruopom (cia kur seniau rasyta buvo). tai sekanti karta lupciau pomidorus, nes dabar zieveles atsiskyre ir plaukioja po ta misraine ( tam reikia imesti pomidorus trumpam i virinta karsta vandeni ir tada lengviausiai nusilupa odyte). o agurkus del laiko stokos sutarkavau griezineliais su tarka, tai tikrai daug greiciau, nei pjaustyt, o galutinis rezultatas toks pat. norejosi po 10 min virimo del i stiklainiukus, nes labai graziai spalvota buvo  thumbup.gif skani  thumbup.gif aij, man dar labai tiko cesnako granules iberti, tai kita syki deciau sviezaus cesnako truputuka


Tai kad ten taip ir parasyta, kad reikia skureles nulupti g.gif as taip ir dariau g.gif
Papildyta:
QUOTE(Akvija @ 2009 08 21, 21:27)
help.gif  help.gif  help.gif 2/3 stiklinės acto tai čia kiek unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif


Jei stikline padalint i tris dalis, tai imt tos stiklines 2 dalis. Ar aiskiau? smile.gif
Atsakyti