Įkraunama...
Įkraunama...

Alergija šalčiui

Jau metai kankina mane alergija šalčiui: kai šalta, ant kūno atsiranda raudoni ploteliai, kurie niežti, vėliau net pūslelės išlenda. Kai tik įeini į šiltą patalpą, po 20min viskas vėl susitvarko. Gal kas turite panašių problemų? Parašykite kaip jūs tvarkotės su šia problema.
Atsakyti
QUOTE(Mičiko @ 2006 07 31, 01:53)
Jau metai kankina mane alergija šalčiui: kai šalta, ant kūno atsiranda raudoni ploteliai, kurie niežti, vėliau net pūslelės išlenda. Kai tik įeini į šiltą patalpą, po 20min viskas vėl susitvarko. Gal kas turite panašių problemų? Parašykite kaip jūs tvarkotės su šia problema.


mano vyras serga - tai praeina keliems metams, tai vėl atsiranda. žiemą gėrė vaistų nuo elergijos, lyg altiva vadinasi. padėjo. dabar ir maudantis nieko nebuvo, nors anksčiau labiausiai pasireikšdavo
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2006 07 31, 20:13)
mano vyras serga - tai praeina keliems metams, tai vėl atsiranda. žiemą gėrė vaistų nuo elergijos, lyg altiva vadinasi. padėjo. dabar ir maudantis nieko nebuvo, nors anksčiau labiausiai pasireikšdavo


Aš kiek bandžiau su antihistamininias, tai nepadėjo. Rašo, jog šią alergiją sunku išgydyti ir tai daroma kažkokia terapija. Gal kas žinote ką apie ją?
Atsakyti
As irgi sita dalyka turiu - bet pasireiskia tik per ziemos salcius kai pamirstu pirstines rolleyes.gif Tada rankos pirstai baisiai istinsta, niezti, persti.. arba koju jeigu kojas susalu.. nelabai malonus dalykas.. unsure.gif kai pirma karta taip atsitiko - labai issigandau ir nudumiau i poliklinika. dermatologas diagnozavo alergija salciui ir prirase kazkokiu anti-alerginiu tableciu.. bet kadangi man taip atsitinka itin retai - geriau gal tik pora kartu.. Siaip ar taip - manau kad daktaro konsultacija nepakenktu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 08 02, 16:49)
As irgi sita dalyka turiu - bet pasireiskia tik per ziemos salcius kai pamirstu pirstines rolleyes.gif  Tada rankos pirstai baisiai istinsta, niezti, persti.. arba koju jeigu kojas susalu.. nelabai malonus dalykas.. unsure.gif kai pirma karta taip atsitiko - labai issigandau ir nudumiau i poliklinika. dermatologas diagnozavo alergija salciui ir prirase kazkokiu anti-alerginiu tableciu.. bet kadangi man taip atsitinka itin retai - geriau gal tik pora kartu.. Siaip ar taip - manau kad daktaro konsultacija nepakenktu mirksiukas.gif


Na, man ši alergija dažnaiusiai taip pat būna žiemą kai labai šalta. Ir taip pat dažniausiai galūnių. Nors kai buvo ypač šalta, pūslelių buvo ir ant veido. Taip pat užeina, kai išsimaudau šaltame vandenyje. Noriu nueiti pas alergologą, tačiau mūsų poliklinikoje, kai buvau, sakė, jog šios alergijos neišeina gydyti. Tiesiog reikia pakentėti ir vengti šalčio. Kaip gi vengti, kai žiemos tai šaltos... verysad.gif
Gal kas žinote gerą alergologą Vilniuje?
Atsakyti
As taip pat turiu alergija salciui. Deja ji man pasireiskia ir vasara, pav. kai ilendu i salta jura...jokiu patikimu vaistu dar neatradau.
Atsakyti
QUOTE(inetukas @ 2006 08 03, 17:52)
As taip pat turiu alergija salciui. Deja ji man pasireiskia ir vasara, pav. kai ilendu i salta jura...jokiu patikimu vaistu dar neatradau.

na blogiausiu atveju pries lendant i vandeni galima isgert anti-alerginiu vaistu.. nebepamenu kaip ten jie vadinasi.. arba nelisti i vandeni.. unsure.gif

siaip man rodos alergijos neisgydomas dalykas.. tiesiog reikia vengti alergizuojanciu dalyku - siuo atveju - salcio. su vandeniu sudetinga, bet tiems kuriems alergija pasireiskia ziema turetu uztekti siltai rengtis, nuolat muveti siltas kumstines (!!!) pirstines, siltas kojines ir batus, kepure, o veida teptis riebiu kremu.. turetu padet.. ax.gif bent jau man padeda.. ai ir dar negalima ziema lauke zinuciu rasyt doh.gif nes pirstams blogai baigiasi biggrin.gif
Atsakyti
Mano dukrai yra šalčio elergija , atsirado per šias kalėdas , tai iš karto numovėm pas daktarą , dėja jokių vaistų neprirašė. O dabar grįžom iš Palangos ir jūros vanduo ledinis , tai sąnariukai vėl sutino . Negi ir vasarą vėl reikės su pirštinėm laikyti ? Nes mokykloj mokytojos jau ir pastabas pradėjo sakyti , bet kai nuėjau į mokyklą tai atsiprašinėjo paskui , galvojo , kad vaikas iš mandrumo su tokiom pirštinėm sėdi ( be galiukų)
Atsakyti
Sveikos
Ir man buvo pasireiskusi si pavasari alergija salciui as net visa patinau, paraudau.
Labai del to pergyvenau smile.gif bet susipazinau su vienu vyruku kuris taip pat turejo sia problema. Jis man aiskino, kad kunas reaguoja i salti kai jam truksta tam tikru medziagu o dazniausiai kalio. Pavartojau ir viskas tvarkoje biggrin.gif
Siulyčiau pabandyti juk nepakenks 4u.gif
Atsakyti
Man irgi šalcio alergija, kuri (tfu, tfu, tfu) jau nepasireiškia gal du trys metai. Man buvo gal trylika, kai pradėjau kasyti rankų ir kojų sąnarius. Gydytoja liepė voneles šiltą šaltą daryti. Dariau... dar liaudiškai žąsies taukų ir vilnonių pirštinių nakčiai procedūras kažkas rekomendavo, bet nebandžiau. Dabar pasisaugau šalčio.
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2006 08 04, 09:50)
Sveikos
Ir man buvo pasireiskusi si pavasari alergija salciui as net visa patinau, paraudau.
Labai del to pergyvenau smile.gif bet susipazinau su vienu vyruku kuris taip pat turejo sia problema. Jis man aiskino, kad kunas reaguoja i salti kai jam truksta tam tikru medziagu o dazniausiai kalio. Pavartojau ir viskas tvarkoje  biggrin.gif
Siulyčiau pabandyti juk nepakenks  4u.gif



Gera idėja tas kalis, reikės ryt nubėgti į vaistinę, nes tikrai užkniso ta alergija. Sako, jog antihistamininiai šios alergijos neveikia verysad.gif O kasytis jau užkniso... Net jau ir dabar vakarop prasideda verysad.gif
Atsakyti
As taip pat paauglystej turejau sia beda, tfiu tfiu tfiu jinai truko tik kokius ~2-3metus. Isaugau. Ypac prastai budavo ziema;/ jei lauke salta tai dar nieko, kol paciai nepradeda darytis salta, tada isberia veida, kojas, rankas, net ir sedimaja doh.gif raudonom demelem, visa kaip istinus atrodydavau, kai tik ieini i silta patalpa pradeda siaubingai nieztet, na po 15-20min apsyli ir viskas tuomkart susitvarko.. as jau net bijodavau salta ziemos diena i lauka iseit:/ kazkuria vasara maudziaus juroj tai nuo salto vandens alkunes ir kelius isbere. Tada jau mama i Kauno klinikas nusitempe, ten isaiskino diagnoze ir paskyre gydyma. Tai 2x5d. su savaites pertrauka vazinejau i klinikas vaistu leistis, po tu vaistu ziema dar viena karta buvo pasikartoje berimai, bet po to laiko jau kokie 6-7m kaip ramu thumbup.gif taip ir nezinau ar cia vaistai padejo ar isaugau, asmeniskai as apie antra varianta linkus galvot.
Atsakyti