Įkraunama...
Įkraunama...

Alergija šalčiui

O kur arbatmedzio vandens yra pirkti ir to tepaliuko?
Atsakyti
Aš Šiauliuose perku Valerijono vaistinėje mirksiukas.gif
Atsakyti
Net nežinau nuo ko pradėti. Prieš kokią savaitę pajutau skausmą nugaroje dešinėje pusėje viršuje. Po poros dienų išaugo toks kaip įbrėžimas nežymus, vėliau jis vis augo ir galiausiai pasidengė pūslėmis. Nuskubėjau pas daktarą. Šis man išrašė alerginių vaistų (nuo kurių kiauras dienas miegu) ir dar kažkokį tepaliuką liepė vaistinėje pasigaminti (tokį baltą, kuris ant odos išdžiūva ir lieka lyg kreidos sluoksnis). Kažką minėjo, kad ar skersvėjis pertraukė ar nušalau (nors tiesą pasakius tikrai niekur nespėjau sušalt) g.gif Na ir jau ketvirta diena kaip gydausi pagal nurodymus, o bėrimas nedingsta (na, tos baltos pūslelės, tai traukiasi), o net galima sakyti vis labiau plinta. Pabėrimų atsirado po pažastimi didžiulis plotas (skaudančiai niežti), prie krūtinės ir dar pačia dešinę ranką, kur susiliečia su kūnu viršuje ėmė skaudėti ir nesenai išbėrė. O kas svarbiausia į lauką išvis beveik neinu, o jei ir einu, tai tikrai šiltai apsirengusi, o be to ir oras nėra jau toks baisus. Čia tikrai alergija šalčiui? g.gif
Atsakyti
Man kazkada buvo panasiai,tai daktare sake kad tai tarpsonkaulinio nervo uzdegimas,o sukelia ji herpes virusas.Irgi gydziausi priesalerginiais ir ta "baltuska",ilgai beje.
Atsakyti
Man netiketai atsirado si alergija. Pabuvus lauke kai saltas vejas parausta ir pabrinksta veidas, rankos, kojos veliau labai niezti. Ypac kojas. Dar pirstu galai tapo labai jautrus. Kazin kaip gydytis reikes? ....
Atsakyti
kai buna salta, iejus i silta patalpa man kojos rankos niezti, isbandziau daug visokiu losjonu ir riebiu bet niekas nepadeda.... gal kam nors taip pat yra taip?
Papildyta:
QUOTE(oracle @ 2010 10 06, 16:57)
Man netiketai atsirado si alergija. Pabuvus lauke kai saltas vejas parausta ir pabrinksta veidas, rankos, kojos veliau labai niezti. Ypac kojas. Dar pirstu galai tapo labai jautrus. Kazin kaip gydytis reikes? ....



ka tik parasiau pana situacija kaip ir man buna, as tai isbandziau riebiu losjonus bet man niekas nepadeda... o kai siltoj patalpoj atsisedi ant kedes tai baisu atrodo kad uzsikasytum... labai nemaloniai jauciuos... reik gal pas dermatologa eiti mums ?
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 10 21, 19:05)
kai buna salta, iejus i silta patalpa man kojos rankos niezti, isbandziau daug visokiu losjonu ir riebiu bet niekas nepadeda.... gal kam nors taip pat yra taip?
Papildyta:
ka tik parasiau pana situacija kaip ir man buna, as tai isbandziau riebiu losjonus bet man niekas nepadeda... o kai siltoj patalpoj atsisedi ant kedes tai baisu atrodo kad uzsikasytum...  labai nemaloniai jauciuos... reik gal pas dermatologa eiti mums ?


man taip būna, nemanua, kad tai susiję su alergija, padeda šiltesni rūbai, gerai šildo vilna, tik aišku, ne ant nuogo kūno.
o losjonai, jei turi savyje vandens manau dar gali net pablogint situaciją.
Papildyta:
QUOTE(oracle @ 2010 10 06, 17:57)
Man netiketai atsirado si alergija. Pabuvus lauke kai saltas vejas parausta ir pabrinksta veidas, rankos, kojos veliau labai niezti. Ypac kojas. Dar pirstu galai tapo labai jautrus. Kazin kaip gydytis reikes? ....


mums su dukra panašu buvo, kad infekcinė alergija šalčiui buvo išsivysiusi, nuo lėtinių atipinių bakterijų. tik mums be tipimų pasireikšdavo. dabar ką tik išsigydėm antibiotikais, tfu 3 k., kol kas viskas gerai, jokių alergijų.
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2010 10 21, 18:30)
man taip būna, nemanua, kad tai susiję su alergija, padeda šiltesni rūbai, gerai šildo vilna, tik aišku, ne ant nuogo kūno.
o losjonai, jei turi savyje vandens manau dar gali net pablogint situaciją.
Papildyta:
mums su dukra panašu buvo, kad infekcinė alergija šalčiui buvo išsivysiusi, nuo lėtinių atipinių bakterijų. tik mums be tipimų pasireikšdavo. dabar ką tik išsigydėm antibiotikais, tfu 3 k., kol kas viskas gerai, jokių alergijų.



nu ka as zinau neturiu vilnoniu kelniu ir sunku jas dabar bus isigyti, bet arteja ziema gerai visai butu... bet cia tikr man nuo salcio, gal kazkokia saveika odos su salciu keista...
Atsakyti
Jau penktą sezoną mane kankina kažkokia neaiški alergija. Atsiranda spalį-lapkritį ir tęsiasi iki kokio balandžio. Bet būna tik ant veido - kaktos, po nosim, bet beveik visad ant nosies. Iš pradžių būna baisus niežulys ir tuo pačiu metu kyla tokios raudonos nei tai pūslelės, nei iškilimai g.gif Iš pradžių ėjau pas gydytojus, bet jie visai į lankas nugrybaudavo su savo diagnozėm. Nustojau vaikščiot unsure.gif Nežinau, ką daryti, baisu gi su tokie nosim ir vaikščioti doh.gif Paskutiniu metu mano "vaistai" - Sudokrem tepalas su cinku (tas pats, kur užpakaliukus vaikam tepat) ir Zyrtec. Padeda tik tuo, kad greičiau praeina unsure.gif
Turiu du įtarimus: arba alergija šalčiui, arba imuniteto, vitaminų trūkumas...
Ar lengvai jums diagnozavo šią alergiją? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

man irgi sita baisybe neduoda ramybes.... man nuolat shalta net ir kai silta (bent aplinkiniams) ir kai tik prasideda shalcio sezonas shakes... pradeda visa oda pleiskanot, niezet, perstett, net skilinet...
as tai kovoju kuno prieziuros pirmeonemis... stengiuos det kuo daugeu kuno sviesto, veido kremo, ranku kremo ir lb siltai rengtis... man kremnai padeda, matyt apsaugo nuo shalcio virsutini odos sluoksni ir jis taip nebeisielergizuoja...
Atsakyti
Gal pravers:

http://projektai.del...a.d?id=38890997
Atsakyti
QUOTE(sandrele @ 2007 01 31, 14:42)
Sveiki. Man tai tokia pati alergija kaip ir paskutinei dalyvei, rodos. Ant ranku pirstu uzauga spuogiukai, tokios kaip pusleles, bet giliau po oda. Jie ne niezti, bet skauda. Ypac kai uzauga ant to pirsto su kuriuos rasai, arba kitus darbus dirbi... O kartais kaip priepuolis uzeina, nuberia visas rankas mazyciais spuogiukais, rankos buna ryskiai rozines, istinusios. Geda darbe ir kava zmonems daryt. Is Lietuvos turiu flucinaro tepalo. bet jis nelabai padeda. Dar vaistininke sake kad reik kapiliarus stiprinti ar kazka ten. Tai dave kazkokiu visaminu Askorutinas (vienu sodziu askorbino rugstis- vitaminas C + rutinas) Dar Kaune gydytoja sake su kiskio taukais tept, bet is kur as ju gausiu...Angljoj dave kazkokiu tableciu. Bet ir tabletes ir tepalas su steroidais, tai ju negalima daugiau nei savaite naudot... O  Stengiuosi devet storas pirstines ir tiek. Nes jau beveik 10 metu turiu ta alergija. gerai kad tik ant ranku ir tik kai orai salti. man tik ziema ji tebuna. Neturiu problemu su maudymusi upej ar juroj. Gal parasykit kas nors pavadinimu kokiu vaistu ar tepaliuku.


pas mane visiskai tas pats cool.gif dziaugiuosi,kad beria tik rankas,nors kai reikia dirbti,tai siaubas.Spuogai tie viduj ir skauda, ir niezti tuo paciu.Va,kitoms ziuriu,iejus i silta patalpa,isnyksta viskas.O pas mane kaip koks ciklas visas.Is pradziu patinsta,paskui jau jauti spuogus,paskui jau istinsta taip,kad negali pirstu sulenkt,paskui griauzia,niezti,skauda,veliau patinimas nunyksta ir toj vietoj kur spuogai buvo nusilupa oda cool.gif viskas vyksta apie tris savaites cool.gif
Diagnozavo man jau senu seniausiai gydytojas ta alergija,bet kai vyriokas toks pageriantis buvo,tai pagalvojau,kad jam galvoj negerai biggrin.gif
Na,turiu strucio tauku sanariams nusipirkus,tai pabandysiu patept rankas,dabar pats alergijos pikas pas mane,tai papasakosiu ispudzius,gal tiks vietoj kiskio biggrin.gif
Atsakyti