Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėlių dėmės

QUOTE(renateled @ 2008 10 25, 16:21)
Na va,paskaitinejau as cia patarimus ir pabandziau isplauti savo lietpalcio deme(buvau isismalavusi i suoliuka),tai zinokit puikiai Ringuvos ukiskas muilas isskalbe thumbup.gif

Tikrai geria isima demes thumbup.gif As dukros skalbiu rubukus, kartais su milteliais, kartais su muilo drozlem isima demes, o mazas vaikas suteplioja drabuzius, ir man kvapas visai patinka, tokia svara, gaiva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2008 10 25, 17:06)
Tikrai geria isima demes thumbup.gif As dukros skalbiu rubukus, kartais su milteliais, kartais su muilo drozlem isima demes, o mazas vaikas suteplioja drabuzius, ir man kvapas visai patinka, tokia svara, gaiva thumbup.gif

O su drozlem,tai tada drozles i skalbimo bugna tiesiai dedi?Dukrytes drabuzeliu dar nebandziau skalbt,bet teks,nes nesinori ismesti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(renateled @ 2008 10 25, 18:41)
O su drozlem,tai tada drozles i skalbimo bugna tiesiai dedi?Dukrytes drabuzeliu dar nebandziau skalbt,bet teks,nes nesinori ismesti doh.gif

Pilu i ta skyriu kur ir miltelius.Buna kartais taip kad puse milteliu pilu, puse drozliu thumbup.gif O pabandykite dar pries skalbiant (jei labai plemuoti) vandenyje su drozlemis pamirkyti drabuzius, tada issiplauna thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Wanish arba muilas su tulzim lietuviskas smile.gif pavadinimo nzn biggrin.gif o baltus tai su domestos labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
balis be chloro arba muilas su tulžimi thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(donatele @ 2008 10 20, 20:57)
Naudoju dėmių išėmėją iš Amway thumbup.gif

o va šitas tai nieko nepadeda,tik į balą pinigus išmečiau...nors netyčia užpurškiau ant skalbyklės,tai dažus nuėdė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma1978 @ 2008 11 10, 20:15)
balis be chloro arba muilas su tulžimi thumbup.gif
Papildyta:

o va šitas tai nieko nepadeda,tik į balą pinigus išmečiau...nors netyčia užpurškiau ant skalbyklės,tai dažus nuėdė doh.gif

Aš turėjau omeny ne purškiamą, o tą, kuris milteliais mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai demes is drabuziu plaunu tokiu muilu Dalan vadinasi berods, perku Zemaiciu/Savanoriu (Kaune) g. esancioj devetu rubu parduotuvej. Prie kasos reik paprasyt balinancio muilo, dar niekada nepavede mirksiukas.gif
Atsakyti
Dukrytes drabuzeliai buvo imurzinti obuoliu, tokios negrazios, tamsios demes, jas puikiai iseme ACE DELIKET thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @@vandeniuke@@: 15 lapkričio 2008 - 14:26
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2008 10 25, 20:03)
Pilu i ta skyriu kur ir miltelius.Buna kartais taip kad puse milteliu pilu, puse drozliu thumbup.gif O pabandykite dar pries skalbiant (jei labai plemuoti) vandenyje su drozlemis pamirkyti drabuzius, tada issiplauna thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


na nzn, man tos drozles nepatiko, gal reikia kokio spec rezimo. nas man ant rubu liko muilo gabaliuku blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ireneri @ 2009 01 09, 01:57)
na nzn, man tos drozles nepatiko, gal reikia kokio spec rezimo. nas man ant rubu liko muilo gabaliuku blink.gif

as uzstatau dar papildomo laiko, apie puse valandos, nelieka nieko ant rubu, gerai isplauna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ireneri @ 2009 01 09, 00:57)
na nzn, man tos drozles nepatiko, gal reikia kokio spec rezimo. nas man ant rubu liko muilo gabaliuku blink.gif


As tai pirmiausiai tas drozles supilu i skystu milteliu indeli, pripilu vandens, kad pabrinktu ir tik po to dedu tiesiai i skalbykle, nelieka jokiu muilo gabaliuku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Makadamija @ 2008 05 29, 23:44)
Pritariu del tu Amerikietisku gaminiu, skalbikliu !!!  thumbup.gif
Naudoju, rekomenduoju !
Chlorkes vaiku rubeliams negerai... doh.gif
O cia yra net skubus purskiklis, iskart istepus rubeli deme, galima uzpurksti , o po 5 min. skalbi. Isima demes. Tik neisisenejusias.. su jomis jau riesta  blush2.gif

Jei kam reiktu tu priemoniu, mielai pagelbeciau ju isigyjant.  drinks_cheers.gif


kas per priemones, papasakokit placiau.
O siaip kokios geriausios jums skalbimo priemones, nes tie milteliai is PC nu nieko neskalbia...
Atsakyti