Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėlių dėmės

Sveiki.
gal žinote kaip būtų galima panaikinti kitų rūbų nudažytas dėmes? skalbiau šviesius rūbus ir ant vieno sijonuko buvo juodas plonas dirželis (lininis berots), bet jis taip nudažė kitus rūbus, atrodo, kad rūbai šviesūs skalbti su juodais. Gal žinote kaip dabar panaikinti nudažytas dėmės? dėkui Jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuvile @ 2010 08 23, 23:35)
Ringuvos muilas su tulžimi  thumbup.gif

Pritariu, geras muilas kovojant su dėmėmis
Atsakyti
truputi ne ten pirmai parasiau, tai pasikartosiu cia dar blush2.gif
kaip kvojat su kudikiu dememis? t.y bananais, obuoliais......?
Atsakyti
QUOTE(augustautve @ 2010 10 20, 12:37)
truputi ne ten pirmai parasiau, tai pasikartosiu cia dar  blush2.gif
kaip kvojat su kudikiu dememis? t.y bananais, obuoliais......?


Man irgi aktualu, nes niekaip neisimam demeliu.....
As is viso labai esu nepatenkinta visais tais Ace Delicate, Vanish, Balis spalvotiems ir pan. Seniau kazkaip jau jei situ chemiju uzpildavai tai garantija kad demiu neliko, o dabar pilk nepyles - nieko!!! Jau net kraujo demiu nepanaikino, kazkoks kosmaras - nera kaip isimti demiu is spalvotu gaminiu.... Panasu, kad cia juos kokiam garaze pilsto.... gal is uzsienio parsivezti ir veiktu, jau net nzn ka ir galvot....
Atsakyti
ariel naujasis demiu valiklis labai puikus!
Atsakyti
O man isvis mistika, kaip mamos islaiko kudikiu rubelius be demeles? doh.gif neissiplauna nei bananas, nei morka... o dar uogos prasides... doh.gif ukiskas muilas banano, morkos tikrai neima schmoll.gif laikiau po keleta dienu ismuilinus - jokio rezultato verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridyte @ 2010 11 12, 11:09)
O man isvis mistika, kaip mamos islaiko kudikiu rubelius be demeles?  doh.gif neissiplauna nei bananas, nei morka... o dar uogos prasides...  doh.gif ukiskas muilas banano, morkos tikrai neima  schmoll.gif laikiau po keleta dienu ismuilinus - jokio rezultato  verysad.gif

pritariu 100proc,va,valge mase morku tyrele arba obuoli grauze,tai liko morkos,obuoliu sulciu demes,laikiau per nakti uzmerkusi Ringuvos milteliuose+itryniau dar su ukisku muilu,kita diena tik skalbiau su skalbimo masina+skalbimo milteliais,reziume,viskas liko:(((((
Atsakyti
Kaip išvalyti nagų laką iš megztuko? Nebus su acetonu dar blogiau?
Atsakyti
QUOTE(l'emurė @ 2010 11 17, 20:52)
Kaip išvalyti nagų laką iš megztuko? Nebus su acetonu dar blogiau?

Yra nagu lako nuemejo be acetono. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip išvalyti flomasterio ir guašo dėmes?
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2010 11 12, 12:50)
pritariu 100proc,va,valge mase morku tyrele arba obuoli grauze,tai liko morkos,obuoliu sulciu demes,laikiau per nakti uzmerkusi Ringuvos milteliuose+itryniau dar su ukisku muilu,kita diena tik skalbiau su skalbimo masina+skalbimo milteliais,reziume,viskas liko:(((((

Sveikos, as naudoju Vanis raudonoj dezutej nu man super, as mirkau ir isima ir bananus ir vis kita
Atsakyti
QUOTE(odetaj @ 2010 12 08, 15:00)
Sveikos, as naudoju Vanis raudonoj dezutej nu man super, as mirkau ir isima ir bananus ir vis kita


o kaip mirkai?kiek ilgai?
Atsakyti