Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėlių dėmės

Sveikos,turiu ir aš bėdelę,labai šviesius džinsus truputį apsipyliau su vynu,labai mažos dėmelės,tai po dienos tegalėjau skalbt,bijojau su ACE,sakė tokių negalima,išskalbiau tiesiog paprastai beveik išsiskalbė tačiau matosi šiektiek,ir dar beje šiektiek žolės dėmelė liko.... doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Erdene @ 2010 10 12, 13:18)
Sveiki.
gal žinote kaip būtų galima panaikinti kitų rūbų nudažytas dėmes? skalbiau šviesius rūbus ir ant vieno sijonuko buvo juodas plonas dirželis (lininis berots), bet jis taip nudažė kitus rūbus, atrodo, kad rūbai šviesūs skalbti su juodais. Gal žinote kaip dabar panaikinti nudažytas dėmės? dėkui Jums smile.gif

Ir man aktualu smile.gif
Atsakyti
Jaučiu, kad nudažytų rūbų jau neišeis atplauti unsure.gif Bent man nepavyko...
Atsakyti
kažkur paskaičiau patarimą ,kad užmerkus su "Baliu" ir skalbimo milteliais išsiima iš rūbų dėmės ir išbala, tai dbr mano mergaitės megstukas su geltonoom juostom ant rankovių doh.gif doh.gif doh.gif , jau nei ACE delikeit neišima... verysad.gif negi reiks išmesti verysad.gif
Atsakyti
Labai tikiuos, kad kas nors zino buda ar priemone, kuri panaikintu obuoliu paliktas demes. Dauguma vaikisku rubeliu sutepti obuoliu, niekaip nepavyksta isvalyt ju... ph34r.gif Taip gaila ismest juos, vis dar viliuos, kad yra koks budas, tik as jo dar nezinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miranda80 @ 2012 10 05, 17:17)
Labai tikiuos, kad kas nors zino buda ar priemone, kuri panaikintu obuoliu paliktas demes. Dauguma vaikisku rubeliu sutepti obuoliu, niekaip nepavyksta isvalyt ju... ph34r.gif  Taip gaila ismest juos, vis dar viliuos, kad yra koks budas, tik as jo dar nezinau ax.gif

Jei obuolių tyrelė (galioja ir bananams - viskas, kas oksiduojasi), dėmes išims nebent žirklės doh.gif
Atsakyti
Na nusidaziusiu rubu skalbimo metu, tai tikrai niekad nera pavyke isplaut... Rudziu taskeliu irgi (radiatoriai matyt vietom buvo parudije - nepamaciau)... dabar nesuprantu, kuo sunus maike taip mazais taskeliais - dryzeliais istepes doh.gif - neisplaunu - gal pieniu zymes ten g.gif .

Siaip namuose naudoju 3 dalykus demiu isemimui - bet terliones ir darbo daug su jais... Viena priemone tulzies muilas, melyniu demeles su citrinos rugstele isimu, o jau ko neiveikia sitie, tai kazkoki pietuka, is platinamu rusisku firmu lyg, naudoju. Is baltos maikutes jis man iseme obuoliu deme, ir is daugelio vaikisku rubuku... bet va jei koks daiktas neatspariais dazais nudazytas, tai dazus isblukina... Bet su visom tom priemonem tenka zaist ilgai - nepavyksta toks stebuklas, jei demes rimtos, kaip ant ju parasyta - sudrekinai, itrynei, palaikei ir isskalbei... doh.gif tenka itrint, palikt (visaip buna - ir dienai, ir parai palieku itrintus), paskui vel padrekinu, itrinu ir vel palieku... is kai kuriu tik po kokio 5-to ar net 6-to karto teissiima...
Atsakyti
QUOTE(Miranda80 @ 2012 10 05, 16:17)
Labai tikiuos, kad kas nors zino buda ar priemone, kuri panaikintu obuoliu paliktas demes. Dauguma vaikisku rubeliu sutepti obuoliu, niekaip nepavyksta isvalyt ju... ph34r.gif  Taip gaila ismest juos, vis dar viliuos, kad yra koks budas, tik as jo dar nezinau ax.gif


Obuolį pavyksta išimti su Vanish, jeigu dėmė įsisenėjusi, tai tik iš kokio 8 karto, vargo vakarienė, bet tenka taip daryt, jeigu kokį šventinį rūbelį susitepė, ir laikyti užpylus ne pagal instrukcija 10 min, o kelias valandas, išskalauti ir vėl pilti laikyti, ir taip kol išnyks.
Atsakyti
As turiu du vaikucius, tai be demiu neapseinam, ypac mazosios kakuciai doh.gif tai prisipirkau visokiu demiu valikliu, balikliu, niekas ju neisplauna, nors ir is karto imuosi naikinti demes. Tai supykusi nusipirkau Ringuvos demiu valiklio(muilas su tulzim) istryniau sudirbtus rubelius, kurie jau buvo skalbti ir valyti visokiom priemonem kokius 5 kartus, palaikiau kokias 2 val ir ziu, ogi kakucio demiu nebera, na vos nenugriuvau thumbup.gif nors sulciu demiu tai neiseme g.gif
Atsakyti
Sveikos.
Neseniai nusipirkau paltą, kuris vakar apsitaškė gimtadienio žvakučių PARAFINU.
To palto negalima valyti nei sausuoju valymu, nei lyginti (skalbti tik 40 laipsnių temp.)
Jis toks ganėtinai slidus, bet visiškai nenusikrapšto tas parafinas (pats paltas tamsiai mėlynas).
Ką patartumėt daryt?
Papildyta:
Paltas pūkinis ir jo paviršiaus medžiaga sintetika.
Atsakyti
Aš tai dabar naudoju Neutral priemones, jei skalbiu su skalbimo mašina, o jei rankomis - Ringuvos muilo drožles bei muilą su tulžimi. O šiaip, jei vaikas uždeda dėmę, iš karto lekiu plauti, tai be problemų atsiplauna, o jei tik užlaikau, tai, žiūrėk, ir sunkiau. Man kartą pavyko uogienės dėmę išskalbti taip: sudrėkinau tą vietą, kur buvo dėmė, tada vatos gabaliuką pamirkiau karštame piene, pabrukau dėmę su ta vata, tada su ūkiniu muilu ilgokai brukau. Obuolių sulčių dėmę pavyko išskalbti ant šlapio audinio užpylus citrinų sulčių ir druska tirpalo, iš karto ir ūkinį muilą panaudojau ir stipriai brukau tą vietą, kur buvo dėmė. Bet negaliu garantuot, kad kiekvienas audinys būtų tokiais būdais atsiplovęs. Pavyzdžiui, savo trikotažinę palaidinę dabar nešioju tik namie, nes jokiais būdais negalėjau atplauti dėmių nuo karamelinių ledų. Įdomu, kokios chemijos jie į tuos ledus šiais laikais prideda, kad net cheminė valykla niekuo negalėjo man padėti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(RimaJur @ 2012 11 01, 19:48)
As turiu du vaikucius, tai be demiu neapseinam, ypac mazosios kakuciai  doh.gif tai prisipirkau visokiu demiu valikliu, balikliu, niekas ju neisplauna, nors ir is karto imuosi naikinti demes. Tai supykusi nusipirkau Ringuvos demiu valiklio(muilas su tulzim) istryniau sudirbtus rubelius, kurie jau buvo skalbti ir valyti visokiom priemonem kokius 5 kartus, palaikiau kokias 2 val ir ziu, ogi kakucio demiu nebera, na vos nenugriuvau  thumbup.gif nors sulciu demiu tai neiseme  g.gif


Aš jau prieš dvidešimt metų kūdikių kakučių dėmes išimdavau lietuvišku ūkišku muilu smile.gif Čia klasika biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitra: 07 gruodžio 2012 - 18:42