Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėlių dėmės

QUOTE(Sfinxute @ 2006 09 25, 08:45)
ar nukaltintoją naudoji?  g.gif čia, įtariu, kalkės  g.gif įpilk miltelių nuo kalkių, sudėk kokias grindų šluostes ir išskalbk  4u.gif

Ne kalkės, tikrai ne. Aš pastebejau rankomis plaudama , kad ant dugno lieka nuosėdos panašiai kaip cepelinus verdant krakmolas nuo tarkės, iš kur jau tiek kalkių vienam kibire, pas mus vanduo ne kietas,( nei kavos mašinka, nei arbatinukas nesiskundžia).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amalia: 25 rugsėjo 2006 - 20:02
QUOTE(Amalia @ 2006 09 25, 20:01)
Ne kalkės, tikrai ne. Aš pastebejau rankomis plaudama , kad  ant dugno lieka nuosėdos panašiai kaip cepelinus verdant krakmolas nuo tarkės, iš kur jau tiek  kalkių vienam kibire, pas mus vanduo ne kietas,( nei kavos mašinka, nei arbatinukas nesiskundžia).



pas mus buvo kalkės
Atsakyti
na geraj, jei skalbimo milteliai, tai kodel tik dabar??? tos demeles. Tai visus 5 metus jos turejo buti, o atsirado neseniai, juk nieko nepakeite? ar anksciau vis tik karstesniam vandeny skalbdavo?
jei skalbia tais paciais milteliais ta pacia masina ir ta pacia temp, reiskias kazkas su masina, gal kalkes vistik, gal isskalauti blogiau pradejo..
Atsakyti
O aš manau, kad čia dėl Lenor'o...Man taip yra buvę keletą kartų, kai pildavau minkštiklio skalbdama tamsius rūbus...
Atsakyti
Bandau pradzioje išskalbti rūbus karštesniame vandenyje...
Paskui bandysiu be lenor...
Paskui bandysiu, jei ankstesni dalykai nepadės, pakeisti miltelius...
Jei tai nepadės, galvoju reiks gal filtrą pastatyti...

Ačiū.

Bet laukiu ir daugiau nuomonių...
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2006 09 26, 11:21)
Bandau pradzioje išskalbti rūbus karštesniame vandenyje...
... laukiu ir daugiau nuomonių...

va Tau dar viena - Bosch - skalbimų mašinos gamintojo nuomonė čia paspausti. Tave dominančiu klausimu - trečias iš apačios atsakymas. Nemokančioms vokiškai - tai netirpstančios vandenyje miltelių liekanos, patariama tamsiems rūbams naudoti skystą skalbimo priemonę. Manyčiau, kaip garsiam koncernui kompetencijos pakankamai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amalia: 26 rugsėjo 2006 - 14:09
QUOTE(Amalia @ 2006 09 26, 16:10)
va Tau dar viena - Bosch - skalbimų mašinos gamintojo nuomonė čia paspausti. Tave dominančiu klausimu - trečias iš apačios atsakymas. Nemokančioms vokiškai - tai netirpstančios vandenyje miltelių liekanos,  patariama tamsiems rūbams naudoti skystą skalbimo priemonę. Manyčiau, kaip garsiam koncernui  kompetencijos pakankamai. mirksiukas.gif



Ačiū, vakar bandžiau skalbti 60 laipsnių temper. ir šviesius rūbus tarp jų buvo toks šviesiai ružavas trikotažinis džemperiukas, ir ***** ant jo yra irgi tos dėmėlės...
Nors jis tikrai šviesus rūbas...
Nesuprantu kas čia daros... g.gif g.gif
Atsakyti
Kietas vanduo+prastai tirpstantys milteliai=dėmės ant drabužių verysad.gif . Pakeičiau miltelius ir dėmių neliko bigsmile.gif . O geriausia naudoti skystą priemonę 4u.gif
Atsakyti
Amelita, tu pabandyk įpilti į skambimo miltelių vietą miltukų nuo kalkių mirksiukas.gif ir uždėk kokį pusinį skalbimą, tik aišku rūbų nedėk. pamatysi, nebebus dėmelių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sfinxute: 27 rugsėjo 2006 - 12:29
QUOTE(elfė @ 2006 09 27, 12:45)
Kietas vanduo+prastai tirpstantys milteliai=dėmės ant drabužių verysad.gif . Pakeičiau miltelius ir dėmių neliko bigsmile.gif . O geriausia naudoti skystą priemonę 4u.gif



O kokius miltelius jus naudojate? T.y. miltelius? Ir kokius skystus miltelius?
Papildyta:
QUOTE(Sfinxute @ 2006 09 27, 14:27)
Amelita, tu pabandyk įpilti į skambimo miltelių vietą miltukų nuo kalkių  mirksiukas.gif  ir uždėk kokį pusinį skalbimą, tik aišku rūbų nedėk. pamatysi, nebebus dėmelių  mirksiukas.gif



Mes kartą į metus praplaunam su HERA fimos valikliu, jis labai gerai išgraužia visas nuosėdas,kalkes... Tai nemanau, kad čia dėl to bėda...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 27 rugsėjo 2006 - 13:08
[quote=Amelita,2006 09 27, 15:09]
O kokius miltelius jus naudojate? T.y. miltelius? Ir kokius skystus miltelius?
Papildyta:

Nuo TIDE, BONUX likdavo dėmės, dabar skalbiu su REX thumbup.gif ir esu patenkinta. Iš skystų, daugiausia naudoju PERLA. Šie tinka ir vilnai
Atsakyti
aš ir manau kad reikia tiesiog nukalkinti gerai mašina...nes jei ji užkalkėjus tai blogai skalbia(pvz tenas jau per klakes gal nepašildo vandens greit arba...) nu žodžiu ...gelbėk savo sklabenkę tongue.gif ax.gif
Atsakyti