Įkraunama...
Įkraunama...

Blynai: mieliniai, miltiniai...

QUOTE (Mįsliukė @ 2004 07 25, 14:07)
paprastas atradimas: labai nedaug aliejaus pilu į keptuvę tik prieš kepant pirmą blyną, o paskui kepu visiškai sausoje keptuvėje, nes aliejaus pilu į TEŠLĄ.Pabandykit, gaunasi liuksiškai, tokie lankstūs blyneliai, trapiais pakraštukais. thumbup.gif

o tai kiek pili is tesla aliejaus??? g.gif
Atsakyti
Aš pilu iš akies, tiesiog žiūrėk, jeigu blynas dar limpa prie keptuvės, tai dar įpylk
Atsakyti
o pustu blyneliu su kepimo milteliais ne 1 nezinot?

kai kepiau, man kazkaip patys pakrasciai blyneliu prisvyla, nors vidurys buna neiskepes sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Raudonplaukė @ 2004 07 26, 15:34)
o pustu blyneliu su kepimo milteliais ne 1 nezinot?

kai kepiau, man kazkaip patys pakrasciai blyneliu prisvyla, nors vidurys buna neiskepes sad.gif

Tai kepk ant mazesnes ugnies. Keps ilgiau, ale nebus zali wink.gif
Atsakyti
Na va, radau savo "kaime" nemokamo ineto vienkarini saltini tai is karto i foruma puoliau! tongue.gif As kai kepu plonus blynelius tai siek tiek aliejaus pilu i tesla ir siek tiek tepu keptuve. Kad nebutu per daug, keptuve tepu taip: nuskutu bulves gabaliuka, nuplaunu, nusausinu ir pamaunu ant sakutes- tai ta gabaliuka merkiu i alieju ir pateplioju keptuve! Gaunasi liuks! wink.gif Ir keptuvej ne per daug ir i teska daug pilti nereikia! thumbup.gif
O del storu miltiniu su kep milteliais tai as stengiuosi daryti su kefyru, nes gaunasi puresni ir skanesni. Ir tesla padarau tokia neskysta, kad kepant labai neisplauktu. O kepu ant vidutines ugnies ir stengiuosi nenumazint aliejaus, nes kitaip ir man vidurys neiskepa! wink.gif
Atsakyti
Cili picerijos blyneliai su vistienos ir riesutu idaru

Tesla:
1 st. miltu.
2 st. riebesnio pieno,
1 kiausas,
1 a.s. cukraus

Idaras:
1 kepta vistienos file,
100 g 35 proc riebumo grietineles,
saujele graikisku riesutu,
prieskoniu vistienai.

Teslai viska ismaisyti ir kepti lietinius.
Idarui vistiena smulkiai supjaustyti, supilti grietinele, iberti riesutus, prieskonius ir viska gerai ismaisyti.

Padazui:
100 g 35 proc. grietineles sumaisyti su 150 g brukniu dzemo.

Atsakyti
Mamos, pametekit recepteliu, labai noriu isbandyti...

P.S. Na va, pradejau ieskoti ir radau toki:

Mieliniai blynai
2 stiklinės kvietinių miltų, 20g. Mielių, 2 kiaušiniai, 2-3 stiklinės pieno, 1 arbatinis šaukštelis cukraus, druskos, riebalų kepimui.
Trečdalis recepte nurodytų miltų užplikoma stikline verdančio pieno, išmaišoma, viršus apsijojamas miltais ir paliekama pusvalandžiui, kad pašaltų. Mielės išleidžiamos su cukrumi, tryniai ištrinami su druska ir sudedami į plikytą tešlą. Supilamas likęs šiltas pienas ir gaunama grietinės tirtumo tešla. Uždengus drobe, paliekama šiltoje vietoje, kad pakiltų. Į pakilusią tešlą atsargiai įmaišomi iki standžių putų išplakti baltymai, suberiami likusieji miltai. Blynai kepami gerai įkaitintuose riebaluose. Valgoma su grietine, cukrumi ar uogiene.

Gal kas zinote paprastesni?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 06 spalio 2004 - 10:48
QUOTE (ingridele @ 2004 07 22, 12:34)
Panelytes....padekite kai kepu blynus ant visos keptuves man kitaip jie neiskepa jeigu neprivarau daug aliejaus.....o tada taip nekanu buna......ka daryti kad jie nebutu tokie aliejiniai....perku testa padaryta is malsenos....ka daryti su ta keptuve gal ne aliejumi reikia isteplioti o margarinu....taip siandiena noriu issikepti, bet kai pagalvoju kad aliejinius blynus valgysiu negera darosi..... dry.gif

Pasiūlysiu ir aš savo kepimo būdą. netepu keptuvės jokiu aliejumi, o paprasčiausiai užmaunu ant šakutės lašinukų gabaliuką ir ištrinu įkaitusią keptuvę. Ir į tešlą taip pat įpilu šaukštą aliejaus. Ir nei prisvyla, nei per riebu thumbup.gif
Papildyta @ [mergetime]1097062268[/mergetime]
Dar galiu pasiūlyti skanų blybų receptą thumbup.gif . Juos kepu per užgavėnias, kai reikia valgyti blynus, nes šiaip tai stengiuosi blynų pati nevalgyti. O per užgavėnias tai galima ir pasilepinti biggrin.gif Galit pabandyti, kam blynai už skuros neina, tikrai labai skanu.
Išsikepu paprastus miltinius blynelius. Reikia 150 g supjaustytų rukytos lašišos filė gabalėlių. Pasidarau tokį tirštą padažą:
truputi česnako
2 šaukšteliai citrinos sulčių
2 šaukštai majonezo
puse stiklinės grietinės.

Ant kiekvieno blyno uždėti po šaukštelį padažo, o ant viršaus - po gabalėlį rukytos lašišos. Tik kaip mano draugė sako, tų vitaminų, kurie matuojami Kcal, labai daug šiame patiekale doh.gif
Atsakyti
Maniskis gali buti vien blynais gyvas, taigi tenka pafantazuoti, kad ka nors naujo padaryti, taigi siulau toki receptuka


Darau taip;pakepinu morka su svogunu,idedu farso,petrazoliu,krapu druskos ir pipiru,pakepu 10-15min ir ipilu pomidoru padazo.Kai atvesta susuku lietinius su sia mase ir dar apkepu.Valgyti su pomidoru padazu.

PASTABA Geriausia kepti nesvylancioje keptuveje, nes reikia pilti kuo maziau aliejaus, nes kitaip bus skysta mase ir bus neimanoma susukti lietiniu.

Skanaus!
Atsakyti
Labai skanūs blynai gaunasi su MŪSŲ švelniąja varške. Vienam mažam indeliui reikia 2 kiaušinių (baltymus išplakti atskirai); truputį druskos, cukraus šaukštelį, miltų, 2 šaukštų grietinės. Tešlą skiesti kefyru (galima pienu), bet turi gautis nelabai skysta.
Atsakyti
labai skanu blynai su bananais.supjaustai riekutem ir suvinioji.valgyti labai skanu su juogurtu.
Atsakyti
Drauge pavaisino tokiais thumbup.gif blyneliais! Ten i tesla ji idejo kakavos, o kai is kepe lietinius, pertepe obuoliene ir susuko vamzdelius- nu skanumelis gavosi! smile.gif
Atsakyti