Įkraunama...
Įkraunama...

Blynai: mieliniai, miltiniai...

Tikiuosi nepasikartosiu,gal tik nepastebejau tokiu blyneliu recepto,kokius kepu as ax.gif Taigi iskepu paprastus lietinius blynelius ir padarau darzoviu,desreliu,surio idara.Desreles(rukytas ar pieniskas)apkepinu su svogunais ir tarkuotomis morkomis,sumaisau su raugintu kopustu ir tarkuotu fermentiniu suriu.Suvynioju i blynelius ir dar apkepu,kol suris issilydo.Darzoviu galima deti kokiu tik sirdis geidzia,bet man sitie skaniausi tongue.gif
Atsakyti
Cia ne lietiniai o paprasti blynukai ,paslaptis ta kad i tesla idedu pudingo puse pokelio ,be to kiausinio baltymus ispalku atskirai nuo tryniu,veliau viska sumaisau: trynius ,piena,miltus ,vanilini cukru ,cukru,plaktus baltymus ir pudingo miltelius. Blyneliai iseina labai grazios formos ,dukra tik tokius ir megsta wub.gif
Atsakyti
Vakar Maximoj radau bananams akciją, tai užsipirkau keletą kilų. Pridariau lietinių ir galvoju sukišt juos į šaldymo kamerą. Kadangi niekad neteko anksčiau šitaip užšaldyti, tai klausimas iškilo ar tuomet kai ištrauksiu nebus įdaras pavandenijęs? :/ Nes mano šaldymo kameroj tikrai daaaug šalčiau nei parduotuvės kameroj hihihi.gif Ar šaldot jūs lietinius?
Atsakyti
Ir ačiu Daivulyte už blynų receptėlį. Ką tik iškepiau thumbup.gif nerealiai skanūs wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausryte: 09 rugsėjo 2007 - 20:28
QUOTE(ausryte @ 2007 09 09, 20:24)
Vakar Maximoj radau bananams akciją, tai užsipirkau keletą kilų. Pridariau lietinių ir galvoju sukišt juos į šaldymo kamerą. Kadangi niekad neteko anksčiau šitaip užšaldyti, tai klausimas iškilo ar tuomet kai ištrauksiu nebus įdaras pavandenijęs? :/ Nes mano šaldymo kameroj tikrai daaaug šalčiau nei parduotuvės kameroj hihihi.gif Ar šaldot jūs lietinius?


Esu susaldziusi bananu idara pyragui ( per daug prisidariau), bet kai atsildziau kitam kartui, nelabai man jis patiko. Gal bananai bijo ziemos? blink.gif
Bet parduotuveje esu pirkus saldytos sluoksniuotos teslos pyraga su bananu idaru ( ten buvo kartu su obuoliais), ir visai geras buvo iskepus. Gal viskas priklauso nuo to, kaip padarytas idaras su bananais? g.gif
Atsakyti
gal kas zinot ar imanoma issikepti prancuzisku blyneliu 'crepes'
neturint tos specialios keptuves? g.gif
labai noreciau ir receptuka suzinoti... 4u.gif
va radau bet prancuiskai,o as kol kas dar tiek nemoku,kad galeciau issiversti blush2.gif biggrin.gif

http://www.linternau...44/crepes.shtml
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėlynė: 14 rugsėjo 2007 - 18:58
[quote=Prila,2007 02 04, 01:31]
Isbandziau net keleta sioje temoje pasiulytu čirvynių blynų receptu, bet man jie nepatiko... schmoll.gif Gaunasi "guminiai", netraskūs. Gal mano keptuve netikusi, gal per stori gaunasi g.gif Kazkokie beskoniai ir gana doh.gif



As ir nemegstu "guminiu" cirviniu, todel kepu tik pagal vieninteli recepta ir labai esu patenkinta ax.gif .Gaunasi labai purus ir labai sotus.Padarius tesla dar palaikau pora minuciu pasoveti. Skanaus mirksiukas.gif

200 g sviesto
50 g cukraus
2 pakeliai vanilinio cukraus
truputeli druskos
6 kiausiniai
300 g miltu
2 nubraukti sauksteliai kepimo milteliu
1/8 l pieno
Atsakyti
200 g sviesto
50 g cukraus
2 pakeliai vanilinio cukraus
truputeli druskos
6 kiausiniai
300 g miltu
2 nubraukti sauksteliai kepimo milteliu
1/8 l pieno
[/quote]

O situos blynus kepi aliejuje ar be aliejaus, nes jau i sudeti sviestas ieina?
Atsakyti
Nu cia cirviniu bylnu receptas. As kepu elektrinej cirvinej ir nededu jokiu riebalu daugiau.
Atsakyti
man cirviniai labai skanus buna su vakarykste kose,kurios as suvalkiete pagailiu ismesti....tesla eiline blynu,tik dadedu kelis saukstus koses,pvz-ryziu,aviz.dribsniu ar manu.tik manu maziau reikia det.ir dar razinu,o jau kaip leka nedaug teslos,isidedu selenu-su jomis niekas nevalgo,o as vaidinu kad kudinuos...isbandykit,tikrai patiks. smile.gif
Atsakyti
sweikos, as ir siandien, na kaip jau ir nelabai tinka sakyt siandien, gaminau irgi lietinius su varskes, virtos mesytes, fermentinio surio ir desreliu,uogienes idarais, bet labiausiai eina tai su mesyte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DIUMA @ 2007 12 19, 16:03)
sveikos mamytes! ir mes labai megstam cirvinius blynus, bet neturim keptuves tik elektrine o su ja labai ilgai reikia zaisti, gal zinot kur butu galima nusipirkt normalia, kur ant dujines dedasi  ax.gif

Turiu tą senovinę,bet su ja kaip tik ilgai išeina doh.gif neapsikentus nusipirkau elektrinę Clatronic ir negaliu atsidžiaugt,žymiai greičiau mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti