Įkraunama...
Įkraunama...

Blynai: mieliniai, miltiniai...

QUOTE(Jura_j @ 2008 04 06, 20:30)
Tai mes jau po blynu:) pirmi trys sudege blush2.gif , veliau pakeiciau kepimo taktika ir viskas pavyko  thumbup.gif  aciu uz recepteli 4u.gif
Beje, mano vyriskis nusprende, kad cukraus juose galejo buti daugiau..  biggrin.gif

lotuliukas.gif tikras karlsonas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 04 06, 21:54)
lotuliukas.gif tikras karlsonas  lotuliukas.gif


Na taip.. lotuliukas.gif
Suvilioti mano vyrui tereikia stiklainio uogienes ir 2 litru pieno..g.gif
Atsakyti
Labai gardus vafliai isejo,dekinga jums....su pagarba.....
Atsakyti
LIETINIAI SU LASISU IDARU

Produktai: 8 lietiniai blynai, 100 g rukytos ar marinuotos lasisos, svogunas, 150 g tepamo surelio, 100 ml grietines, 2 saukstai citrinos sulciu, ziupsnelis muskatu, druskos, maltu pipiru, svogunu laisku.

Paruosimas: Juostelemis supjaustyta lasisa paslakstykite citrinu sultimis. Smulkiai sukapokite svoguna, dekite i sieteli ir perliekite karstu vandeniu. Gerai nuvarvinkite, sumaisykite su sureliu ir grietine, pasudikyte, gardinkite muskatais, pipirais. Salta lietini dekite i nedideli dubeneli, tieskite ant virsaus lasisos juosteliu, kreskite sauksta surelio ir grietines kremo ir svoguno laisku suriskite blyna.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 04 04, 18:48)
neskaičiau visos temos, tai jei kas ir jau rase recepta, tai pasikartosiu... bet man nerealiai patinka... receptas is interneto, tik nebeprisimenu is kurios tiksliai vietos  g.gif

AMERIKIETIŠKI BLYNAI

user posted image



vaje kaip skanu. esu blynine, bet tokiu vis nedrisdavau namie isbandyt issikept, jauciu kad greitu metu teks, ale seile nutyso net... bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2008 02 12, 17:48)
Nu zinot ka thumbup.gif
Tokius blynus svajojau ismokt kept jau visa amzinybe, bet kiek klausdavau recepto, niekas tiksliai negalejo pasakyti schmoll.gif
Vis viska deda"is akies". o is kokios akies man det tuos produktus, jai as jos neturiu tos "akies" unsure.gif
Bet vat cia tai superiniai blynai thumbup.gif  drinks_cheers.gif
Iskepiau, tai valge visa seimyna iki apsirijimo, dukra net supyko, kad kaimynei nunesiau paragaut. mad.gif
Siandien vel kepiau, bet per ta perdideli pasitikejima savo jegomis neidejau aliejaus, tai nevisai tokie gavosi, bet ka darysi vistiek skanu blush2.gif



Ir aš tokius blynukus kepu. biggrin.gif Tik noriu dar pasiūlyti ant iškeptų blynukų užtepti šokalado ir banano riekelę uždėti.Nu,skonis nerealus-vaikams ypatingai patinka. 4u.gif
Atsakyti
labai aciu merginos uz receptus dariau ta bulviu apkepa su desra labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
SOS!!!!!

Kitą svaitę labai reikia pasiskolinti/išsinuomoti ar pan BADO BLYNŲ KEPTUVĖS. Dar geriau, 2 keptuvių!

Ar kas galite padĖti? Skolinga nelikČiau. Labai reikia vakarĖliui tokių blynų. DAUG ..
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2008 05 08, 19:05)
SOS!!!!!Kitą svaitę labai reikia pasiskolinti/išsinuomoti ar pan BADO BLYNŲ KEPTUVĖS. Dar geriau, 2 keptuvių!Ar kas galite padĖti? Skolinga nelikČiau. Labai reikia vakarĖliui tokių blynų. DAUG ..
atsiprasau uz toky 4u.gif klausima na bet as nezianu ka ji reiskia ir kaip atrodo?
Atsakyti
edita, pasirodo, daug kas nežino biggrin.gif tai "čirvinių blynų keptuvė " vulgaris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmiukė @ 2008 02 05, 10:42)
MIELINIAI BLYNAI SU SAUSOM MIELĖM



Aciu uz recepta labai skanus blynai bigsmile.gif , senei norejau tokius ismokti kepti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 06 15, 09:59)
Vakrienei iškepiau vaikų ir ne tik mėgiamų bananinių blynų smile.gif

user posted image

BANANINIAI BLYNAI

1 puodelis miltų
1 v. š. cukraus
2 a. š. kepimo miltelių
¼ a. š. druskos
1 kiaušinis, išplaktas
1 puodelis pieno
2 v. š. aliejaus
2 prinokę bananai, sutrinti

1. Sumaišyti miltus, cukrų, kepimo miltelius ir druską. Kitame inde sumaišyti kiaušinį, pieną, aliejų ir bananus (aš viską sutrinu blenderiu).
2. Atsargiai dalimis įmaišyti miltų mišinį į bananų mišinį: tešla bus su gumuliukais. Nepermaišyti.
3. Kepti įkaitintoje keptuvėje su šlakeliu aliejaus.

P. S. puodelis - 237 ml smile.gif



Kazkaip niekada nesigaudavo man tokie purus, minksti ir pasakiskai skanus blynukai, kol nepabandziau Sonatinos bananiniu blynuku!! Super Super blynukai
ploja.gif Aciu Sonatinai thumbup.gif
Atsakyti