Įkraunama...
Įkraunama...

Blynai: mieliniai, miltiniai...

http://mackevicius.b...-pusryciai.html

As asmeniskai paragavau,lengva ir skanu..
Skanaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dominika08: 01 gruodžio 2008 - 17:57
nuotrauka labai grazi bigsmile.gif
Atsakyti
ir nuotrauka ir istikro skanu..pas ji blog'e dar sriubos receptas yra..
Atsakyti
Tikiuosi pagalbos is cirviniu blynu kepejeliu. 4u.gif
Nusipirkau Tefal vafline cirviniams blynams kepti:
user posted image
Instrukcijoje parasyta, kad blynus reikia kepti 2-3 min. Taciau su mano vafline, net uzsidejus karsciausia programa, reikia kepti maziausiai 10-15 min., jei nori net nelabai stipraus apskrudimo. g.gif Ar taip ir turetu buti? Kokia jusu patirtis? Ar man kreiptis i pardaveja, kad taisytu, ar cia viskas normalu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikki N @ 2009 01 02, 23:33)
Tikiuosi pagalbos is cirviniu blynu kepejeliu.  4u.gif
Nusipirkau Tefal vafline cirviniams blynams kepti:
user posted image
Instrukcijoje parasyta, kad blynus reikia kepti 2-3 min. Taciau su mano vafline, net uzsidejus karsciausia programa, reikia kepti maziausiai 10-15 min., jei nori net nelabai stipraus apskrudimo.  g.gif  Ar taip ir turetu buti? Kokia jusu patirtis? Ar man kreiptis i pardaveja, kad taisytu, ar cia viskas normalu?  g.gif

N a man irgi TIKRAI ne 2-3min.Laiko nematavau,bet tikrai zymiai ilgiau.Kazkada turejau cirvine ant ugnies kept(ant dujines)-nu fantastika buvo.O cia nuo 10 blynu kepimo jau bloga darosi nuo to stovejimo.Ir is viso man ne tik kepimo laikas nepatinka,bet ir blynai ne tokie gaunasi...
Atsakyti
o as jau planavau savaja apdauzyta, truputi traukiancia viena sona, bet vis dar kepancia tarybine petelnike mest laukan g.gif kogero teks pasilikti, ziuriu daug kas sakot kad neprilygs skonis su elektrinemis.. rolleyes.gif
Papildyta:
ir dar, neperskaiciau visos temos, tai nepykit jei pasikartosiu bet gal kas zinot kaip iskepti tuos tokius amerikietiskus blynus? rolleyes.gif stori tokie jie, na per filmus daznai rodo pusryciams jie kerta, su kiausiniu ir kumpiu arba apsipila sirupu... man visada seile tysta paziurejus, bet niekaip neiseina tokiu iskepti. vis gaunas tradiciniai lietuviski blush2.gif ax.gif
Atsakyti
o aš šiandien radau šaldytuve vakarykščių ryžių likučių, kurių aišku niekas ir nebevalgys ir kažkaip sugalvojau taupymo laikais jų neišmest:

- įmušus vieną kiaušinį sumaliau ryžius blenderiu, kaip kūdikiams košelę tokią padariau;
- tada šiek tiek pieno, cukraus, vanilės ir miltų. tešla tiršta, bet tokia kad galėtum dar šaukštu kabint ir dėt į keptuvę.

nu žinokit blynų minštumėlis ir skanumėlis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikki N @ 2009 01 02, 22:33)

Turiu cirvine, bet blynai tai per kokias 2 min. tiktai iskepa, ar net ir trumpiau. Kazkur yra atskira tema apie tokias keptuves g.gif As tai siulyciau ja keist, nes ir uzmigt galima, kol visi blynai iskeps.
Atsakyti
Na turiu ir as sirdeliu formos keptuve na man ir gan greitai iskepa ax.gif
Atsakyti
NikkiN,
turiu,aš, tokią keptuvę,bet man kepasi kuo puikiausiai.
Noriu paklausti kepėjelių,koks gi tas skirtumo skonis elektrinės ir kitokių?
Ar,jis yra labai didelis.
Pasidalinkite patirtu skonio skirtumu.
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 01 26, 13:33)
NikkiN,
turiu,aš, tokią keptuvę,bet man kepasi kuo puikiausiai.
Noriu paklausti kepėjelių,koks gi tas skirtumo skonis elektrinės ir kitokių?
Ar,jis yra labai didelis.
Pasidalinkite patirtu skonio skirtumu.
Ačiū.

tai kad skirtumas nebent receptuose smile.gif
Atsakyti
Lietiniai blynai su virtu kumpiu ir fermentiniu suriu smile.gif

Tesla darom taip, kaip ir lietiniu blynu:1 kiausinis, vanduo, pienas,truputi druskos ir miltu! Issikepam! o toliau, pasiruosiam idara: virta kumpi sutarkuojam burokine tarka ir suri taip pat mirksiukas.gif sumaisom ir dedam i iskepta blyna...vamzdelio, ar plokstesne forma pasidarom...dar tada pakepinam ir valgom su grietines bei tomato padazu smile.gif
Skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti