Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Blynai: mieliniai, miltiniai...
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Antri patiekalai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Kurmiukė
QUOTE(lututė @ 2009 02 24, 14:16)
Kam ta orkaitė...Užmaišyk pašildytam piene ir bliūdelį prie radijatoriaus pastatyk.Na,ilgiau kils-koks skirtumas...
*

taip, tada kils ilgiau, ir šiluma netolygi, tai buna, kad viršus džiūna, o apačia dar ne nekyla, arba, jei ant radiatoriaus viršaus uždedu, tai tada apačia perrūgsta, o viršus- ne nejuda... man tai orkaite- nepakeičiama tešlai kildinti...
regna
Vakar naršydama internete radau tokią nuorodą,kad ruošiant blynus į tešlą reikia įpilti aliejaus arba ištirpinto sviesto{atvėsinto}-blynai bus puresni.
Ir užmaišius tešlą tešla turi šiek tiek pastovėti,tik po to kepti.
4u.gif Skanių Užgavenių blynų 4u.gif VISOMS 4u.gif
gitapita
Is sio puslapiuko pasiskolinau mieliniu blynu recepta. Autore pamirsau, bet vistiek aciu visoms rasiusioms receptus. Skanus blynai iskepe
Musiukass
QUOTE(Chilly @ 2009 02 23, 22:25)
Siandiena kepiau amerikietiskus blynukus  bigsmile.gif  saldytuve dar turejau is jav parsivezto klevu sirupo, tai rezultatas buvo isties  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  prisiminiau pusrytelius pas sesute  cool.gif  tikrai verti demesio  bigsmile.gif

As ir kepiau vakar is dvigubos normos doh.gif , ir namie valgem ir i darba atsinesiau su saldytom braskem - super thumbup.gif Noriu daaar
Kepus buvau jau anksciau juos ir sventei nesinorejo jokiu kitu, tik siu mirksiukas.gif
Belle_fleur
vietoj mieliniu issikepiau amerikietiskus... na bet ir sotumas ju... cia jau ne blynai, cia vos ne bandeles kokios lotuliukas.gif Be to, man per saldus kita syki deciau zymiai maziau cukraus, i paprastus blynus is vis nededu, turejau suprast, kad man bus per saldu... ir ju gana daug iseina, dar liko teslos... na idomu buvo pabandyt tuos pancakes, dabar zinosiu, kas per daiktas...
georgiana
o as vat iskepiau pagal Sonatinos recepta, anksciau poaste rasiau:) bet is tiesu nusivyliau tikrai pieno per daug ir dariau is dvigubos porcijos, iskilo puikiai bet skonis seip sau ir noretusi saldesniu nors as ir taip dadejau:) taigi manau kad sekanti karta kepsiu pagal Kurmiuke, Sonatinos receptu likau nepatenkinta schmoll.gif schmoll.gif
Olesta
NEVARYK Į NEVILTĮ blink.gif pilnas bliūdas prikilo jos recepto tešlos unsure.gif tai negi bus neskanu??? nu vis tiek reikės iškepti, negi mesiu lauk dabar blush2.gif
taša
mergytes, pagelbekit, reikia receptuko blynu su desrelem.
kaip jus vyniojat tas desreles i blynelius? ar apkepat pries tai? ar apviriat?
juk gali neiskepti desrele kai suvynioji per kelias minutes ?
MAMICY
QUOTE(olialiaa @ 2009 02 24, 14:31)
*

jei tu apie "sasyskas", tai jas ir nevirtas galima valgyti...
Olesta
QUOTE(olialiaa @ 2009 02 24, 14:31)
*

dedu tiesiai į blyną ir dar sūrio pribarstau, nieko su dešrelėm nedarau 4u.gif
Undzinka
Mergikes,tesla uzmaisiau pagal cia pateikta receptuka. Atrodo kyla:) O kada razinkas deti? Is kart? A? Greitai pasufleruokit,nes teslos paskui maisyt nebegalima...
kamane111
Uzsukau i sia temute, zinoma Uzgaveniu proga. smile.gif noriu savobrangiausia nustebint mieliniais blynais. essen.gif essen.gif

bandysiu ir parasysiu veliau kaip gavos, smagiu jums visoms uzgaveliu 4u.gif
georgiana
QUOTE(Olesta @ 2009 02 24, 15:30)
NEVARYK Į NEVILTĮ blink.gif pilnas bliūdas prikilo jos recepto tešlos unsure.gif tai negi bus neskanu??? nu vis tiek reikės iškepti, negi mesiu lauk dabar blush2.gif
*

na as dariau is dvigubos porcijos iskilo puikiai bet esme man tame kad as per skysta tesla padariau galejau dadetri miltu o man ji labai puri buvo bet per skysta tokia skystesne gavosi uztai ir blynai schmoll.gif bandyk gal tau bus puikiai viskas, sekmes kepime:)
taša
QUOTE(MAMICY @ 2009 02 24, 14:39)
jei tu apie "sasyskas", tai jas ir nevirtas galima valgyti...
*

taip, apie sasiskas wink.gif
bet nevirtas nerizikuociau valgyt ju g.gif
Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2009 02 24, 14:48)
dedu tiesiai į blyną ir dar sūrio pribarstau, nieko su dešrelėm nedarau 4u.gif
*

aciu smile.gif
MAMICY
QUOTE(olialiaa @ 2009 02 24, 15:50)
taip, apie sasiskas wink.gif
bet nevirtas nerizikuociau valgyt ju  g.gif
Papildyta:
aciu  smile.gif
*

kodel? o "slapianka" ?

ten gi yra VIRTOS PIENISKOS DESRELES... jas tik pasildyti reik...
mamusiuka
Vakar prisikaičiau čia pas jus apie blynus ir prikepiau MB į darbą tongue.gif pagaliau ir aš turėsiu super receptuką thumbup.gif
user posted image
Čirviniai blynai
300g miltu
1valg šaukstas cukraus
1-1,5arb.š.kepimo milteliu
0,5arb.š.druskos
2 kiaušiniai
30g ištirpinto sviesto
apie 0,4 litro pieno
Miltus,cukru,kepim miltel ir druska išmaišyt. Kitam inde išplakti pieną,ištirpintą sviestą ir kiaušin,po truputį pilti miltų mišinį ir viską gerai išmaišyti.
taša
QUOTE(MAMICY @ 2009 02 24, 15:54)
kodel? o "slapianka" ?

ten gi yra VIRTOS PIENISKOS DESRELES... jas tik pasildyti reik...
*

nzn, turbut is vaikystes dar prigasdino, kad nevalgyciau desreliu zaliu, ypac vasara. todel gal ir liko tas toks iprotis
Kurmiukė
QUOTE(georgiana @ 2009 02 24, 16:07)
o as vat iskepiau pagal Sonatinos recepta, anksciau poaste rasiau:) bet is tiesu nusivyliau tikrai pieno per daug ir dariau is dvigubos porcijos, iskilo puikiai bet skonis seip sau ir noretusi saldesniu nors as ir taip dadejau:) taigi manau kad sekanti karta kepsiu pagal Kurmiuke, Sonatinos receptu likau nepatenkinta schmoll.gif  schmoll.gif
*

Cukrum pabarstyk mirksiukas.gif , ir bus OK, manau....
anren
QUOTE(Kurmiukė @ 2009 02 24, 17:24)
Cukrum pabarstyk mirksiukas.gif , ir bus OK, manau....
*

Kurmiuke, o ka daryti jei neturiu sausu mieliu, kiek deti pagal tavo recepta slapiuju?
Aciu:)
lututė
Matau,kad šiandien visos tiesiog "siaučiat" su blynukais-tai pasiūlysiu porą recepčiukų-gal kam ir negirdėti.Normikės-apytikslės rolleyes.gif
Blynai su bananais
Reikia-3 kiaušinių,
1 didelio arba 2 mažesnių gerai sunokusių bananų
Cukraus,druskos,vanilės-pagal skonį
pieno-0,5 stiklinės,miltų .
Bananus sutrinti šakute ar trintuvu,kiaušinius išplakti su cukrum ir vanile,dėti miltus,pieną.
Jei tešla per tiršta,papildomai skiesti vandeniu.Blynai labai kvapnūs ir skanūs.

Blyneliai su sūriu
Išsikepti plonus lietinius.
Įdaras: 100-150g fermentinio sūrio sutarkuoti ir sumaišyti su lydytu sūreliu,pvz "Mildutė".Dėti tiek,kad masę būtų galima lengvai tepti.
Gauta mase aptepti lietinį,paliekant neteptus kraštus-kad neišbėgtų.Apkepti-ir skanaus 4u.gif
Šitie labiau patiks vyrams,nes nesaldūs ir labai sotūs.
Su Užgavėnėm visas gaspadines biggrin.gif
kamane111
QUOTE(Kurmiukė @ 2009 02 24, 10:07)
user posted imageJau daug kartų mano išbandyti mieliniai blynai. Rezultatas- garantuotas, ir greitas ax.gif

Tešlai užmaišyt- 10 min.
Kildinti 50 laipsniu orkaiteje- 30 min.
Laikas sugaištas iškepti visą kiekį- 20 min.

Tad per valandą - mieliniai blynai ant stalo.

MIELINIAI BLYNAI SU SAUSOM MIELĖM

1-2 kiaušiniai išplakami su druska. Atskirame inde pašildoma apie 3 st. pieno (kad pirštą galima būtų įkišt ir palaikyt, ne karščiau!!!). Į pieną pilama sausos mielės (7 g. pokelis), 3 šaukštai cukraus ir 2 šaukštai aliejaus, viskas sumaišoma.

Tuomet pasiruošiama apie 0,5 kg. miltų, kurių reikės visai tešlai paruošti, ir kuriuos reikia po truputį suberti į kiaušinius (kokius tris šaukštus), tada atskiesti trupučiu pieno mišiniu su mielėm, vėl dėti kelis šaukštus miltų, kad tiršta būtų, vėl skiesti su pienu, ir taip tol, kol sudėsite visus miltus ir visą pieną. Tešla turi būti grietinės tirštumo, kad šaukštu būtų galima kabint ( jei reikia (t.y. tešla per tiršta), galima dar dapilti pieno, tiks ir be mielių, arba, jei per skysta, dadėti miltų..). Tikslių miltų-pieno proporcijų negaliu nusakyt, nes viskas priklauso nuo miltų rūšies... Bet tešla turi būti tokio tirštumo, kaip riebi šaukštu išmaišyta grietinė.

Tiesa, tešla bus tąsi, bet tokia ir turi būti, bet svarbu, kad "šlepteltų" nuo šaukšto į keptuvę, o kas liko šaukšte, nubrauksite pirštu 
Tešlą pastatyti šiltai, galima ir kokių 40-50 laipsnių orkaitėn, arba mikrobangėn su funkcija "Keep warm", kas turi , ir palaikyti apie pusavalandį. Išėmus įkaitintoje keptuvėje kepti blynus (BET TEŠLOS MAIŠYTI NEGALIMA!!!).

Labai svarbus niuansas šio recepto- kad tešla užmaišoma su ŠILTU pieno, cukraus ir mielių mišiniu, kas labai pagreitina kilimo procesą.

Ir jau jokiu būdu nepamiškite įpilti į tešlą aliejaus!!!!

Iškeptus blynus pabarstyti cukrumi.

Štai, prisegu savuosius šįryt keptus blynus pagal šį receptą ir jums pusryčiams 4u.gif
Skanių blynų ir smagių užgavėnių  drinks_cheers.gif
*

Kurmiuke, katik su seimyna isragavom tuos tavo blyniukus rolleyes.gif supper drinks_cheers.gif
Aciu uz receptuka mirksiukas.gif
Kurmiukė
QUOTE(kamane111 @ 2009 02 24, 19:01)
Kurmiuke, katik su seimyna isragavom tuos tavo blyniukus  rolleyes.gif  supper  drinks_cheers.gif
Aciu uz receptuka  mirksiukas.gif
*

bigsmile.gif Aciu drinks_cheers.gif i sveikata!
Olesta
QUOTE(georgiana @ 2009 02 24, 15:24)
na as dariau is dvigubos porcijos iskilo puikiai bet esme man tame kad as per skysta tesla padariau galejau dadetri miltu o man ji labai puri buvo bet per skysta tokia skystesne gavosi uztai ir blynai  schmoll.gif bandyk gal tau bus puikiai viskas, sekmes kepime:)
*

oi ačiū Dievui, kad iškepiau, nu man labai skanūs ir dukrytei patiko, tešlą kildinau TW dubenyje pusdienį, nes kai nušovė dangtis dar valgyt nenorėjom, išėjom į lauką ir tik grįžę pasikepėm, man čiki receptukas, viskas gavosi gerai ax.gif
vivuxs
QUOTE(Kurmiukė @ 2009 02 24, 09:07)
Jau daug kartų mano išbandyti mieliniai blynai. Rezultatas- garantuotas, ir greitas ax.gif

*

Aciu uz receptuka aciuks.gif 4u.gif Isbadziau ir as su seimyna tuos blynus, tai likau labai patenkinta thumbup.gif
O blynai va tokie gavosi
user posted image
adeima
Ką tik valgėm šiuos blynus, labai skanūs, visai šeimai patiko wink.gif
rasixe
QUOTE(Kurmiukė @ 2009 02 24, 09:07)
[
MIELINIAI BLYNAI SU SAUSOM MIELĖM

*

thumbup.gif blynukai, labai labai skanus
ssiimmaa
amerikietiskiejiem blynam lenkiu galva thumbup.gif valgiau be nieko, kokie skanus wub.gif siek tiek primine tokias voverytes, mama kepdavo specialioj keptuvej, kaip cirviniu blynu tik ten voverytes ir grybukai.. biggrin.gif bet labai patiko mums ax.gif
kepiau mielinius, pagal Sonatina. seimyna labai isgyre, vyrukas sukirto gal 20 (nors pries tai privalge amerikietisku) ir klause ar gales kas liko ryt suvalgyti. na o man nelabai schmoll.gif gal atsivalgiau vaikystej biggrin.gif
kita syki isbandysim mielinius su sausom mielem, kurios taip visos giriat. rolleyes.gif
@Ka
Aciu uz AMERIKIETISKU BLYNU recpta aciuks.gif 4u.gif
Tikrai skanus ir idomus thumbup.gif
Ir keptuve po kepimo liko, tokia svari, lyg ten nieko nebuciau darius... biggrin.gif thumbup.gif
Dange*
as irgi kepiau amerikietiskus blynus biggrin.gif super thumbup.gif tokie minksti gavos smile.gif dariau is dvigubos normos ir prisivalgem biggrin.gif tik turbut mazai kepimo milteliu idejau, nepakilo man jie.. bet siaip tai superiniai thumbup.gif thumbup.gif
gaila kad mieliniu MB nemegsta, bet vistiek pabandysiu kada issikepti rolleyes.gif
Edmė
Man tai klausimas ar tuos mielinius blynus reikia riebaluose kepti, nes dedasi 8 šaukštai lydyto sviesto? g.gif Kepiau aliejuje, skanūs gavosi, na bet labai riebūs.
Masiania*
QUOTE(Edmė @ 2009 02 25, 10:17)
Man tai klausimas ar tuos mielinius blynus reikia riebaluose kepti, nes dedasi 8 šaukštai lydyto sviesto? g.gif Kepiau aliejuje, skanūs gavosi, na bet labai riebūs.
*

Kai kepi, aliejaus reikia tik vos vos mirksiukas.gif
sprinza
ir aš šituos bandžiau, bet turbūt miltų iš akies dėdama perdėjau, nes man jie kietoki gavos, bet vis tiek skanu.

gal žinot, kodėl kepant lietinius, jie pūslėjasi, kyla bangos ir kodėl jie man iš pradžių traškūs gaunasi, o minkšti, tasūs - tik kai pastovi, gal ir vėl į tešlą ko perdėjau, mėgstu paimprovizuoti lotuliukas.gif
jolantulia
QUOTE(MAMICY @ 2008 04 04, 15:48)
neskaičiau visos temos, tai jei kas ir jau rase recepta, tai pasikartosiu... bet man nerealiai patinka... receptas is interneto, tik nebeprisimenu is kurios tiksliai vietos  g.gif

AMERIKIETIŠKI BLYNAI

user posted image

1 ir 1/4 stiklines miltų
1 kiaušinis
1 ir 1/4 stiklines kefyro arba raugintų pasukų
1/4 stiklinės cukraus
1 a.š. kepimo miltelių
1 a.š. sodos
1/4 stiklines aliejaus
druskos

Pgl receptą sumaišom visus skystus produktus tarpusavyje, visus sausus produktus tarpusavyje. veliau skystų ir neskystų produktų mišinius tarpusavyje... (nors as tiesiog viska į vieną bliudą supilu ir sumaišau).
ir kepam keptuveje be aliejaus...

kad būtų tikri amerikoniski reiktų juos kepti didelius, bet mano mergiotem patogiau maziukai...

blynai gaunasi laaabai skanus... as juos prie kavos vartoju biggrin.gif
*

Tikrai nuostabus amerikietiski blynai!!! Vakar iskepiau pagal si recepta siu blynu, tai su vyru pirstus laizem ir nenusiraminom, kol paskutinio nesuvalgem essen.gif
Tik norejau paklausti, ar butina deti i tesla ir kepimo milteliu ir soda, ar tik kepimo miltelius arba soda? ax.gif
MAMICY
QUOTE(jolantulia @ 2009 02 26, 18:18)
Tikrai nuostabus amerikietiski blynai!!! Vakar iskepiau pagal si recepta siu blynu, tai su vyru pirstus laizem ir nenusiraminom, kol paskutinio nesuvalgem  essen.gif
Tik norejau paklausti, ar butina deti i tesla ir kepimo milteliu ir soda, ar tik kepimo miltelius arba soda?  ax.gif
*

recepte buvo parasyta abu, bet kaip veliau issiaiskinau, tai kepimo milteliai ir yra ta pati soda, tik skiesta miltais ir citrinos rugstele. tai logiskai mastant uztektu kepimo milteliu... tik gal tada daugiau reiktu nei saukstelio g.gif nebandziau tiesa sakant
Masiania*
QUOTE(MAMICY @ 2009 02 26, 20:24)
recepte buvo parasyta abu, bet kaip veliau issiaiskinau, tai kepimo milteliai ir yra ta pati soda, tik skiesta miltais ir citrinos rugstele. tai logiskai mastant uztektu kepimo milteliu... tik gal tada daugiau reiktu nei saukstelio  g.gif  nebandziau tiesa sakant
*

Siaip kai parasyta, kad abieju reikia, tai abieju ir reikia, kitaip pasikeis teslos struktura mirksiukas.gif Soda kartu su kepimo milteliais daznai naudojama mirksiukas.gif
jolacka
Super skanūs tie blynai, bet aš vietoj aliejaus į tešlą dedu kokius 2 šaukštus tirpinto sviesto, skaniau mums taip, sviestuko skonis ax.gif
jolantulia
Aciukas, Jums mamyciukes!!!! smile.gif Bet kokiu atveju, tie amerikietiski blynai laaaaaabai skanus!!!! Pabandysiu ir as su sviestu, nes ir as ji labai megstu, nors gal tik su aliejum sveikiau ax.gif
Pries tai as pirkadavau parduotuveje tuos blynus, pa mus jie supakuoti po 2. Psisildydavau ant sviesto keptuveje, pries tai perpjovus per puse. Ant vienos puseles uzsidedavau kamamberto, ant virsaus kita pusele ir dar apelsinu dzemu su zievelem aptepliodavau. Taip skanu...niam niam...su kava
Mantilė
kaip paruošti varškę lietinių blynų įdarui?
jolantulia
QUOTE(Mantilė @ 2009 02 28, 20:29)
kaip paruošti varškę lietinių blynų įdarui?
*

Kekviena seimininke daro savaip, as tai taip: i pokeli varskes dedu apie 50gr sviesto, sauksta cukraus ir kiausinio tryni, gerai istrinu. Man labai taip patinka. essen.gif
MAMICY
as arba dedu desertine varske arba varske su cukrumi arba varske + bananas +cukrus jei reik (pertrinti sakute viska). mano seimynai labiausiai patinka paskutinis variantas.
Mantilė
QUOTE(jolantulia @ 2009 03 01, 02:53)
Kekviena seimininke daro savaip, as tai taip: i pokeli varskes dedu apie 50gr sviesto, sauksta cukraus ir kiausinio tryni, gerai istrinu. Man labai taip patinka.  essen.gif
*

QUOTE(MAMICY @ 2009 03 01, 09:17)
as arba dedu desertine varske arba varske su cukrumi arba varske + bananas +cukrus jei reik (pertrinti sakute viska). mano seimynai labiausiai patinka paskutinis variantas.
*

ačiū už patarimus-bandysim visus thumbup.gif
regna
Man labai patnka letiniai su varškė į ją įbert krapų+sūdytos laššos+varškė,ir ta mase įdaryti letinius.
Dar dažnai į varškę įberiu pelėtrūno+ančiuvai+varškė,{aišku ,tą masę reikia sumaigyti-sutrint}
Renatina
QUOTE(georgiana @ 2009 02 24, 15:07)
o as vat iskepiau pagal Sonatinos recepta, anksciau poaste rasiau:) bet is tiesu nusivyliau tikrai pieno per daug ir dariau is dvigubos porcijos, iskilo puikiai bet skonis seip sau ir noretusi saldesniu nors as ir taip dadejau:) taigi manau kad sekanti karta kepsiu pagal Kurmiuke, Sonatinos receptu likau nepatenkinta schmoll.gif  schmoll.gif
*

mieles,matyt,cukru suvalge....reiketu daugiau jo iberti,pabandyk mirksiukas.gif

kauke26
O cia mano blynai, kuriuos per uzgavenes gaminau. Su vaisiais ir jogurtu, buvo super skanu! smile.gif
user posted image
Mantilė
QUOTE(regna @ 2009 03 01, 23:17)
Man labai patnka letiniai su varškė į ją įbert krapų+sūdytos laššos+varškė,ir ta mase įdaryti letinius.
Dar dažnai į varškę įberiu pelėtrūno+ančiuvai+varškė,{aišku ,tą masę reikia sumaigyti-sutrint}
*

dėkui už receptus thumbup.gif
Masiania*
QUOTE(kauke26 @ 2009 03 04, 11:18)
O cia mano blynai, kuriuos per uzgavenes gaminau. Su vaisiais ir jogurtu, buvo super skanu! smile.gif

*

Ir atrodo super thumbup.gif
Aiste P.
QUOTE(MAMICY @ 2008 04 04, 17:48)
neskaičiau visos temos, tai jei kas ir jau rase recepta, tai pasikartosiu... bet man nerealiai patinka... receptas is interneto, tik nebeprisimenu is kurios tiksliai vietos  g.gif

AMERIKIETIŠKI BLYNAI

user posted image

1 ir 1/4 stiklines miltų
1 kiaušinis
1 ir 1/4 stiklines kefyro arba raugintų pasukų
1/4 stiklinės cukraus
1 a.š. kepimo miltelių
1 a.š. sodos
1/4 stiklines aliejaus
druskos

Pgl receptą sumaišom visus skystus produktus tarpusavyje, visus sausus produktus tarpusavyje. veliau skystų ir neskystų produktų mišinius tarpusavyje... (nors as tiesiog viska į vieną bliudą supilu ir sumaišau).
ir kepam keptuveje be aliejaus...

kad būtų tikri amerikoniski reiktų juos kepti didelius, bet mano mergiotem patogiau maziukai...

blynai gaunasi laaabai skanus... as juos prie kavos vartoju biggrin.gif
*

Jungiuosi ir as prie jusu, nes esu blynu maniake smile.gif Sitie amerikietiski mmm... kaip atrodo wub.gif
Prie ju labai tiktu amerikietiskas saldus padazas, kuris vadinasi 'Mape syrup' maciau dabar jau ir iki parduotuvese pardavineja smile.gif . Tik jis laaabai koloringas verysad.gif
Greitu metu ir as pagal jusu recepta issikepsiu situos blynus, butinai idesiu nuotraukele kaip man gavosi thumbup.gif
krokodilyte
o kaip cia yra tuose ;amerikietiskuose blynuose: dedasi soda ir kepimo milteliai kartu, ar tik vienas is ju koks nors ?
Aiste P.
Jau as ziopla doh.gif ne Mape syrup, o Maple syrup , labai atsiprasau wub.gif .
domena
QUOTE(krokodilyte @ 2009 03 05, 21:34)
o kaip cia yra tuose ;amerikietiskuose blynuose: dedasi soda ir kepimo milteliai kartu, ar tik vienas is ju koks nors ?
*

Pagal recepta reikia deti kartu 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.