Įkraunama...
Įkraunama...

Blynai: mieliniai, miltiniai...

O mano sunaus megstamiausi lietiniai su bananais:tiesiog supjaustai banana i 4 dalis ir susuki i lietini  :D
Man tai skaniausi su suriu ir su sampinjonu padazu  8)
Atsakyti
Man dar labai skanu - pakepinti spinato lapus (pjaustytus), bet vos vos, ideti varske, siek tiek apkepti ir suvinio i lietinius, bet tik neperkepint.
Atsakyti
QUOTE
gal kas zinot, kaip kepti blynus is cukinijos?


As tai paprasciausiai sutarkuoju cukinija burokine tarka, imusu pora kiausiniu, idedu siek tiek miltu, drskytes ir kepu. Gali dar obuolio itarkuoti ir truputuka vanilinio cukraus.
Atsakyti
Dar vieni blyneliai su cukinija: bulves, cukiniją ir morką(morkos mažiausiai) sutarkuoji per burokinę tarką, tuputį druskos, truputį juodųjų pipirų , porą kiaušinių ir kepi ant aliejaus kaip paprastus bulvinius. Gali bebaigiant kepti dar ant viršaus fermentinio sūrio užbarstyti, kad išsilydytų. Tada galima su kečiupu valgyt. O jei be sūrio, tai labai su grietine skanu.
Atsakyti
Kopūstu blynai

kopūsto galvute
2 morkos
1-2 kiausiniai
miltu

kopūstus sutarkuoju borokine tarka, morkas sutarkuoju ir pakepinu keptuveje, nes kitaip neiskepa, kai tiesiai i kopustus tarkuoji. viska sumaisau imusu kiausini ir dedu miltu, tiek kad galima butu formuot blynus. jei pamazini tai tada labai byra blynai, o jei padaugini tai tada sunku formuot. kiek kartu kepiau tiek kartu tai arba per daug arba per mazai, gal tik koki karta isejo panasiai. kepu su aliejum arba taukais. aliejuj kepant ne taip greit pridega ir reik ant mazos ugnies
Atsakyti
Ryžių paplotėliai

1 pakelis ryžių
1 kiaušinis
miltu
citrinpipirės

išverdu ryžius, i juos musu kiaušinį ir dedu miltus, druskos ir butinai citrinpipirės, ji savotiska skoni suteikai, bandziau be jos bet ne taip skanu. viska ismaisau ir formuoju blynelius. kepu aliejuje kol paruduoja. as dar kartais dedu virinto vandens truputi, nes vieno mazesnio kiausinio buna maza arba reik du det. tai tada ipilu vandens, bet nereik padaugint nes nesigauna.valgau su grietine
Atsakyti
Lietiniai su apelsinais
Lietiniams: stikline miltu, stikline pieno, du kiausiniai, saukstelis vanilininio cukraus, 2 saukstai aliejaus.

Idarui: 2 apelsinai, 3 saukstai sviesto, 4 saukstai cukraus pudros.

Is nurodytu produktu uzmaisyti tesla lietiniams ir iskepti.
Nutarkuoti virsutini oranzini apelsino zieveles sluoksni, vaisius nulupti, isdalinti skiltelemis. Zievele kartu su cukraus pudra ir sviestu 2-3 min pakepinti. Paskui sudeti apelsino skilteles ir dar truputyi pakaitinti. Siuo idaru aptepti lietinius, sulankstyti skarelemis, sudeti i karsciui atsparu inda ir 5 min pakepinti orkaiteje. Galima patiekti su purskiama grietinele.


Ne uz kalnu ir uzgavenes smile.gif gal dar kas prisimins firminiu blyneliu receptu wink.gif
Atsakyti
pamokinkit dar tuos mielinius blynus daryt, na tokius, kurie tokie išsipūtę būna, taip noriu ale net neįsivaizduoju kaip jie daromi ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE (Noriu buti mama! @ 2004 02 13, 08:46)
pamokinkit dar tuos mielinius blynus daryt, na tokius, kurie tokie išsipūtę būna, taip noriu ale net neįsivaizduoju kaip jie daromi ohmy.gif

Aš mielinius blynus darau taip :
maždaug 20 g. mieliu ištrinu su geru šaukštu cukraus, pilu 0,5 litro truputį pašildyto pieno, miltų iki grietinės tirštumo (galima dar įdėt kiaušinių 1-2), viską išmaišau ir porai valandų į vonią, kad iškiltų, o po to kepu.
P.s. šį receptą išmokė vyras ir jam tie blynai šiaip jau geriau einasi.
Bet skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Rimaiste @ 2003 10 23, 01:49)
O gal kuri zinot ar dar imanoma gauti tu senoviniu keptuviu kur ant duju galima kepti? Mamos keptuve nukeliavo pas broli,o as taip ilgiuosi siu blynu... Nenoriu elektrines pirkti, nes atrodo, kad jose vafliai, o ne blynai gaunasi...

Pirkau maximoj uz 39.90 Lt. elektrine, tai tikrai blynai kaip blynai gaunasi. Cia tikriausiai nuo teslos priklauso, o ne nuo keptuves smile.gif
Atsakyti
O as turiu elektrine keptuve ir tesla darau kaip paprastiems blynams, tik ipilu pieno, idedu vaniles ir ipilu siek tiek aliejaus....

Siap skanu ir viskas lyg ir ok..... bet visai ne tas, kaip kaime mano kepa. Ten gaunas tie blynai tokie trapesni.... ir net ilgiau pabuve nesutyzta.... galima net uogienes i "skylutes" pritept....

O va su elektrine.... kol tik isismi- tas blyna slyg ir panasus buna..... o kai jau prikepi lekste.... tai apatiniai kaip guminiai tokie..... blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Martyna @ 2004 02 17, 14:15)
Pirkau maximoj uz 39.90 Lt. elektrine, tai tikrai blynai kaip blynai gaunasi. Cia tikriausiai nuo teslos priklauso, o ne nuo keptuves smile.gif

tu senovisku keptuviu esu macius turguj kur senukai ir bobulytes pardavineja visokias senienas bet maciau kad pardavineja tas keptuves naujas visai. pabandykit paieskot
Atsakyti