Įkraunama...
Įkraunama...

Emigruoju...bet nežinau kas manęs laukia

Labai pasigedau sios temos forume. Pati ruosiuosi isskristi rudeni ir BAUGU...
Nezinau kaip pritapsiu prie man visiskai svetimos kulturos, kaip isitvirtinsiu, ka veiksiu ten, kankina klausimaI: ar teisingai elgiuosi palikdama cia viska ka turiu, ar paskui nesigailesiu?..
Nors lektuvo bilieta jau turiu, bet kankina dideles abejones. Galvoju isskristi tik metams, pasimokyti kalbos, padirbeti, bet.....kaip mano pazistamu patirtis rodo, kad neaisku kiek ten liksiu. Nemazai isvaziuojanciu pusmeciui, lieka visam gyvenimui ax.gif
Bandziau pabendrauti su jau gyvenanciom, jos buvo labai draugiskos,mane graziai prieme, negailejo geru patarimu, bet akivaizdu, kad musu dabartines problemos visiskai skirtingos.
Todel sukuriau musu, BESIRUOSIANCIU EMIGRUOTI temele, kur galesime pasidalinti savo jausmais pries isskrendant, laukiant isskridimo datos.Bei informacija ka ir kur ir kaip geriau daryti, kaip pasiruosti busimam , radikaliai kitokiam gyvenimui.
Kvieciu visas besiruosiancias isvykti, svarstancias sia galimybe ir jau apsigyvenusias uzsieniuose prisijungti (tikiuosi,mums padesiancias savo patirtimi) bigsmile.gif


mano pirmas klausimas, prasymas patarimo: noreciau skraidintis su savimi katina. zinau, kad tai imanoma, bet ko reikia? kokius popierius pildyti reikia, kiek daugmaz kainuoja? ar katinelis nepatirs didelio streso? blush2.gif unsure.gif
ar ji galima laikyti prie saves , katinams skirtoje transpotavimo dezuteje?

busiu dekinga, jei padesite, prisijungsite 4u.gif
Atsakyti
Neparasei i kokia sali ketini vykti g.gif
Kas liecia katino, nezinau kokiu jam dokumentu reikia, kiek zinau sunims reikia ir skiepu ir karantina praeiti, tik zinau tiksliai, kad prie saves katino tikrai nelaikysi, man atrodo jiems pries kelione migdomuju duodi ir parpia sau visa kelia smile.gif
Atsakyti
Del katino, paziurek Dzineru uzvesta tema uzsienio skyrelyje, vadinasi "Skrydis su gyvunu". Ir kaip Ridzis sake, butu paprasciau duoti patarimu jei parasytum kur skrendi, nes gyvunu karantinas gali skirtis pagal sali. Tokiu atveju ne LT istatymai galioja, o salies i kuria iskrendi.
Atsakyti
aciu jums, mergytes, akd taip greit i manaju prasyma sureagavote 4u.gif
skrendu i airija. paziuresiu(jei rasiu) ta pasiulyta man temele del kaciaus
Atsakyti
hm.... perskaiciau visas imanomas temas forume apie gyvuniu pervezima ir vis tiek likau nesupratusi g.gif
L veter. tarnyboj rasoma, kad gyvunas turi buti nuo 3 men amziaus, bet po jo skiepu kazkokio ten tyrimo turi buti praeje net 6 men, NELOGISKA.
O jei mano katinui is vis tik 6 men? tai kai tik jis islindo is mamos pilvelio reikejo griebt ir skiepint? g.gif nesamone kazkokia....

RETORINIS KLAUSIMAS: o kodel zmonems nereikia jokiu skiepu, pazymu etc.? Juk jie daug dazniau nesioja ligas, nei tie vargsiukai gyvuneliai
Atsakyti
Yra tema Kaip sekėsi prisitaikyti svetimoje aplinkoje?. Gal ten atsakymų rasi?
Atsakyti
Bus labai sunku is pradziu......
Atsakyti
QUOTE(lasisa @ 2006 08 02, 14:10)
Bus labai sunku is pradziu......

Nebūtinai. Labai priklauso nuo konkrečios situacijos. Mudu su vyru labai lengvai pritapom.
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2006 08 02, 22:32)
Nebūtinai. Labai priklauso nuo konkrečios situacijos. Mudu su vyru labai lengvai pritapom.



Tikrai, kad labai priklauso nuo situacijos. Mane buvo uzpuolus depresija. Teko gerti antidepresantus. Bet kadangi jau buvau cia ir viska meciau LT, tai kazkaip geda buvo grizti atgal blush2.gif .
Atsakyti
maya, kiek supratau pakalbejusi su daugeliu, nemazai zmoniu butent ta geda ir sulaike nuo grizimo...
O po kiek laiko tau pagerejo? kaip dabar jautiesi? nebesigaili?

ka tik grizo 2 mano drauges, kurios buvo isvaziavusios minimum metams, o grizo po 2sav. irgi pajutusios, kad "sedi ne savo lekstej" ir numojusios ranka i geda..
Atsakyti
QUOTE(nerami @ 2006 08 02, 23:47)
maya, kiek supratau pakalbejusi su daugeliu, nemazai zmoniu butent ta geda ir sulaike nuo grizimo...
O po kiek laiko tau pagerejo? kaip dabar jautiesi? nebesigaili?

ka tik grizo 2 mano drauges, kurios buvo isvaziavusios minimum metams, o grizo po 2sav. irgi pajutusios, kad "sedi ne savo lekstej" ir numojusios ranka i geda..



jauciuosi as puikiai labai seniai..man buvo sunku , nes neturejau draugu, nieko nepazinojau...nedirbau, nesimokiau..i klubus jokius negalejau eiti, nes nebuvo 21...nenorejau keltis rytasi is lovos, sukuotis , rengtis ir pan. gydytojas israse Prozaca.. blush2.gif kai pradejau dirbti, bendrauti su zmonemis, susiradau draugu, pasidare lengviau ir mano antidepresantai nuplauke i kanalizacija..manau man ju ir nereikejo labai , reikejo tik susirasti zmoniu...

gailetis as nesigailiu...nera reikalo...
Atsakyti
nerami, o ka tu ten planuoji daryti? dirbti? ir pvz gyvenamos vietos ieskai is anksto, ar nuvaziuosi ir galvosi? Su katinu gali buti sunkiau taip padaryt.. O gal tavo koks draugas ten gyvena? tada bus lengviau..
As pernai isvaziavau is Lietuvos nepazinodama cia nei vieno zmogaus ir nezinodama kalbos. Dar gyva, bet namo jau norisi.. smile.gif Nors tiesa rugseji vel isskrendu, tik i kita sali, - ir vel viskas nuo pradzios, nieko nepazistu, kur gyvensiu nezinau.. mega_shok.gif Savotiskai idomu, bet neramu irgi, prisipazistu.. ax.gif
Atsakyti