Įkraunama...
Įkraunama...

Būsto pardavimas, kai yra nepilnamečių vaikų

Sveikos,

labai aciu uz prasymo pavyzdi smile.gif

Kaip suprantu i vaiku teises vilnieciams nereikia eiti ? ar klystu..
gal kas galit patikslinti?

QUOTE(Neringucia @ 2008 01 04, 17:35)
Tai prie ko čia tie vyrai nesupratau  blink.gif  Aš nesu nusivylusi namų šeimininkė ir dirbu tokį patį darbą kaip vyrai, todėl nesijaučiu durnesnė už vyrą tvarkydama dokumentus  doh.gif  Tuo labiau kad ir būstas ir paskola mano vardu. O vyras kitus reikalus tvarko, pas mus namie tai demokratija ir lygybė, neskirstom darbų į vyriškus ir moteriškus  schmoll.gif

Ačiū silvukas999  4u.gif


pritariu thumbup.gif
Atsakyti
sakykit, gal kas zinot, o jeigu as noriu pardruoti buta, kuris yra mano nuosavybe, igyta pries santuoka, ir ten niekada negyveno nei mano vyras nei vaikas, as vistiek turiu gauti leidima parduodant?
aciu
Atsakyti
QUOTE(snaigutė @ 2008 01 25, 22:47)
sakykit, gal kas zinot, o jeigu as noriu pardruoti buta, kuris yra mano nuosavybe, igyta pries santuoka, ir ten niekada negyveno nei mano vyras nei vaikas, as vistiek turiu gauti leidima parduodant?
aciu

Ir mane domina sis dalykas.
Atsakyti
QUOTE(Renytė @ 2008 01 26, 15:43)
Ir mane domina sis dalykas.

šiaip tai nereikėtų. Bet kiti notarai apsidraudimui prašo... Teismas tada neduoda. Tiesiog notarui prieš sandorį turėtumėt pateikti pažymą apie savo vaikų gyvenamąją vietą. Tai yra, kad matytųsi, jog sandorio objektas ne vaikų gyvenamoji vieta.
Atsakyti
Kazin, ar yra galimybe vaika priregistruoti i svetima nama, kur tevai neregistruoti, pries parduodant buta?? T.y. ar to pakaks irodymui, kad vaikas turi kita gyvenama vieta??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inatece: 28 sausio 2008 - 09:20
QUOTE(Inatece @ 2008 01 28, 11:18)
Kazin, ar yra galimybe vaika priregistruoti i svetima nama, kur tevai neregistruoti, pries parduodant buta?? T.y. ar to pakaks irodymui, kad vaikas turi kita gyvenama vieta??

n nerizikuočiau. Jei VTAtarnyba suuos, dar įtrauks į rizikos šeimų grupę.
Atsakyti
Sveikos.
Perskaiciau viska,bet kas man reikalinga neradau unsure.gif
Pas mane tokia situacija,parduodu bankui ikeista nama,kadangi yra nepilnametis,kreipiausi i teisma,vaiku apsaugos skyriu.Bet man is vaiku sk. neduoda jokios pazymos(kuria reikia pristatyti teismui),sako eik pas advokata ir atnesi visus dokumentus su prasymu....
Advokatai ne is kelmo spirti,nori 150lt. uz tai(popieriai+prasymas),visus popierius esu jau paruosusi,bet TO prasymo pavyzdzio neturiu ax.gif ,o kas svarbiausia niekas net neparodo.As ir klausiu, gal cia kokia valstybine paslaptis mirksiukas.gif .Pries gera pusmeti pardaviau buta tai tokiu problemu nebuvo.Tiesa tada viskas vyko Siauliuose...
Nezinau ka daryti....Turiu preliminaria sutarti,bet ten tik sklypas su leidimais namo statybai.Vaika galiu registruoti pas broli ar drauge.Prasau patarkite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ateni @ 2008 01 29, 20:27)
Sveikos.
Perskaiciau viska,bet kas man reikalinga neradau unsure.gif
Pas mane tokia situacija,parduodu bankui ikeista nama,kadangi yra nepilnametis,kreipiausi i teisma,vaiku apsaugos skyriu.Bet man is vaiku sk. neduoda jokios pazymos(kuria reikia pristatyti teismui),sako eik pas advokata ir atnesi visus dokumentus su prasymu....
Advokatai ne is kelmo spirti,nori 150lt. uz tai(popieriai+prasymas),visus popierius esu jau paruosusi,bet TO prasymo pavyzdzio neturiu  ax.gif ,o kas svarbiausia niekas net neparodo.As ir klausiu, gal cia kokia valstybine paslaptis  mirksiukas.gif .Pries gera pusmeti pardaviau buta tai tokiu problemu nebuvo.Tiesa tada viskas vyko Siauliuose...
Nezinau ka daryti....Turiu preliminaria sutarti,bet ten tik sklypas su leidimais namo statybai.Vaika galiu registruoti pas broli ar drauge.Prasau patarkite  4u.gif

Pavyzdys
………………………………….miesto (rajono) apylinkės teismui

Pareiškėjas: Petras Petraitis, a/k…………………., gyvenantis Taikos g.190, 2000 Vilniuje
(gali būti nurodyti pareiškėjai – abu sutuoktiniai)

PRAŠYMAS
2001-07-11

Vadovaujantis Civilinio kodekso 3.85 straipsnio 2 dalimi, prašau (prašome) išduoti leidimą sudaryti buto (namo), esančio ……………………….., pardavimo (įkeitimo, dovanojimo) sandorį. Butas (namas) yra šeimos turtas ir man priklauso asmeninės (bendrosios jungtinės, bendrosios dalinės) nuosavybės teise pagal ………………………………. Šiuo metu šiame bute gyvena mano nepilnametė dukra Rasa Petraitytė, gimusi 1999 m. vasario 12 dieną, a/k…………..
Priežastys, dėl kurių sudaromas sandoris:
- turime kitą gyvenamąją patalpą;
- perkame kitą gyvenamąją patalpą ;
- ketiname persikelti gyventi pas tėvus, kurie turi gyvenamąjį namą;
- išvykstame gyventi į kitą miestą, šalį;
- kitos ( nurodyti).
Gyvenimo, mokymosi, sveikatos apsaugos ir kitos sąlygos, kurios bus užtikrintos nepilnamečiui vaikui po sandorio įvykdymo (pardavus ar kitaip perleidus, įkeitus ir pan.) ar neįvykdymo atveju:
- vaikas gyvens kitoje turimoje ar perkamoje gyvenamojoje patalpoje;
-kitos ( nurodyti).
Įrodymai, pagrindžiantys gyvenimo, mokymosi ir kitas sąlygas, kurios bus užtikrintos nepilnamečiui vaikui:
- būsimojo sandorio, kuriuo bus įsigyjama kita šeimos gyvenamoji patalpa, projektas;
- preliminarioji sutartis dėl kitos gyvenamosios patalpos pirkimo;
- liudytojai.
Pridedama: (dokumentai, įrodantys nurodytas aplinkybes).
Tai galėtų būti:
- šeimos gyvenamosios patalpos įsigijimo pagrindas (sutartis, paveldėjimo teisės liudijimas ar kt., ar (ir) Nekilnojamojo turto kadastro valstybės įmonės išduotas pažymėjimas apie gyvenamosios patalpos įregistravimą);
- seniūno išduota pažyma apie šeimos sudėtį;
- pažymos apie pajamas;
- būsimojo sandorio, kuriuo bus įsigyjama kita šeimos gyvenamoji patalpa, projektas;
- preliminarioji sutartis dėl kitos gyvenamosios patalpos pirkimo;
- kiti.

Vardas, pavardė Parašas

Šis pav. paruoštas teisingumo ministerijos. Nereikia čia jokio advokato. surašykit pati, surinkit reikiamus dokumentus, įrodančius, kad pardavus namą vaikas neliks br gyvenamosios vietos, kad tarkim statot namą, naujai pastatytam name jam bus geresnės sąlygos augti, mokytis, ir pan. Ir neškit teismui. Pažymą vaiko teisių tarnybą privalo išduoti, jei neduoda, surašykit rąštą, prašymą, užregistruokit, privalės atsakyti, jei ne - teismo prašyme nurodykit, kad VTAT atsisakė išduoti pažymą, ir paprašykit, kad teismas pats išsireikalautų. Jei teismas leidimo neduos. Priims nutartį, kurioje nurodys motyvus, tada ištaisysit trūkumus ir galėsit dar kartą kreiptis, ir taip n. kartų. smile.gif Šiose bylose žyminio mokesčio mokėti nereikia. PAvyzdyje maždaug nurodyti dokumentai, kuriuos reikia pridėti. Jie turi būti originalai arba notaro, ar advokato patvirtintos kopijos.
Atsakyti
aciuks.gif JUPI uz toki issamu atsakyma mirksiukas.gif
Eisiu rytoj i savivaldybe teisybes ieskoti gun_smilie.gif
jie turbut nezino kad as is SUPERMAMOS viska galiu suzinoti biggrin.gif
Atsakyti
Siandien pridaviau visus popierius del leidimo parduoti nama.Tikiuosi,kad teismas greitai priims sprendima biggrin.gif Nereikejo net advokates....ir 150lt sutaupiau ax.gif
Nelabai supratau kodel tos vadinamos sekretores negalejo koki pazyzdi duoti tam prasymui doh.gif negi gaila mirksiukas.gif
O gal siame miestelyje kaip kokia mafija,ranka ranka plauna lotuliukas.gif
Tipo eik pas advokate...
O kai nuejau pas viena tokia,tai koki 10min morala isklausiau,kad ir jiems nuoma, mokescius moketi reikia,valgyti ir vaikus i mokykla leisti ir t.t. ir kad valstybe jiems visiskai nepadeda.... rolleyes.gif
Keista sio miestelio bendruomene biggrin.gif
Atsakyti
Gavau leidima namo pardavimui is teismo yahoo.gif
Aciu visoms uz patarimus
Atsakyti
Man teismas nedavė leidimo parduoti butą, nes neįrodžiau, kad galėsim įsigyti norimą butą. Prie prašymo pridėjau pasų, santuokos liudijimo, vaikų gimimo liudijimų, buto nuosavybės dokumentų, preliminariosios buto pirkimo sutarties kopijas.
Antrą kartą papildomai dar pridėjau parduodamo buto preliminarios sutarties, banko garantinio rašto kopijas, pažymas apie darbo užmokestį. Tikiuosi, kad duos teismas leidimą... blush2.gif
Atsakyti