Įkraunama...
Įkraunama...

Būsto pardavimas, kai yra nepilnamečių vaikų

QUOTE(GSS @ 2010 07 24, 12:34)
O į kokį teismą kreiptis - pagal deklaruotą(gyvenamąją) vietą ar pagal parduodamo/dovanojamo buto vietą? mano atveju, tarp jų 250 km skirtumas, tai labai aktualu  g.gif



pagal gyvenamąją vietą.
Papildyta:
QUOTE(Aušraitė @ 2010 07 13, 22:59)
Rašau prašymą pasimetus galutinai  doh.gif  klausimų begalybė  blink.gif  o paskambinus telefonu i teismą informacija nesuteikiama?

*pvz, jei ant MB vardo yra parduodamas butas, tai pareiškėjas MB ar mes abu? juk vistiek skaitosi kaip bendra jungtinė nuosavybė? ar klystu? popierius tvarkysiu aš...
*Gyvenimo, mokymosi, sveikatos apsaugos ir kitos sąlygos, kurios bus užtikrintos nepilnamečiui vaikui po sandorio įvykdymo pardavus ar neįvykdymo atveju:
- vaikas gyvens kitoje turimoje ar perkamoje gyvenamojoje patalpoje;
-kitos ( nurodyti).


ką čia rašyti? g.gif

* ar reikalinga pažyma apie pajamas jei kitas butas perkamas ne iš paskolos?



Gal jau viską susitvarkėte, bet tai galbūt bus naudinga informacija kitiems.

Jei butas/namas yra šeimos gyvenamoji patalpa, tai būtinas ir kito sutuoktinio sutikimas, nesvarbu, kad kito sutuoktinio jis įgytas iki santuokos.
Gali būti abu sutuoktiniai pareiškėjai, gali būti kito sutuoktinio duodamas įgaliojimas (įgaliojimą [pateikti teismui). Pirmas variantas - patogiau.
Dėl parduodamos šeimos gyvenamosios patalpos - kažkur vistiek gyvensit, gal pas tėvus? Paprašykit, kad tėvai parašytų sutikimą laikinai priimti gyventi pas save jūsų šeimą su vaikais, pridėkite jų nuosavybės dokumentų kopijas. Visiškam užtikrinimui pridėkite pažymas apie pajamas ir/ar kitą turimą turtą (jei turite).

Dėl kito buto pirkimo jokių teismo leidimų nereikės, jei jis neįkeičiamas.

Jei tuo pačiu metu parduodate butą ir perkate kitą, o dėl to pirmo buto reikia gauti leidimą, pridėkite preliminarią buto pirkimo sutartį ir kaip įrodymą - pardavėjo parduodamo buto/namo nuosavybės dokumentus.
Atsakyti
Gal man dar kas patartumet.
Parduodu savo buta, jame priregistruoti ir mano du vaikai.
Nebezinau, kaip pasielgt:
1. Ar eiti prasyt leidimo is teismo?
2. Ar tiesiog galiu priregistruoti juos kitame bute, (bet kitas butas ne mano, o mociutes nuosavybe)?

Nu visiskai nieko neismanau apie situs reikalus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tvigra @ 2010 08 10, 13:02)
Gal man dar kas patartumet.
Parduodu savo buta, jame priregistruoti ir mano du vaikai.
Nebezinau, kaip pasielgt:
1. Ar eiti prasyt leidimo is teismo?
2. Ar tiesiog galiu priregistruoti juos kitame bute, (bet kitas butas ne mano, o mociutes nuosavybe)?

Nu visiskai nieko neismanau apie situs reikalus.  4u.gif



Be teismo leidimo neparduosit,nes tai vienintelė šeimos gyvenamoji patalpa, nesvarbu, kad vaikai bus registruoti kitur 4u.gif
Atsakyti
sveiki,gal turejote panasia problema.Gyvenu anglijoje,noriu Lietuvoje parduoti nama.Savo nuosavybes anglijoje dar neturiu(nuomuoju nama)turiu du nepilnamecius vaikus,jie gyvena su manimi ,lanko mokykla ir pan...Zodziu mes ten isikureme lietuvoje neazadame gyventi.todel turesiu prasyti teismo leidimo,galiu jo negauti?gal butu paprasciau gal ta nama pirmiau dovanoti(pvz.mamai)veliau galetu parduoti be problemu?aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kapryze @ 2010 08 12, 17:10)
sveiki,gal turejote panasia problema.Gyvenu anglijoje,noriu Lietuvoje parduoti nama.Savo nuosavybes anglijoje dar neturiu(nuomuoju nama)turiu du nepilnamecius vaikus,jie gyvena su manimi ,lanko mokykla ir pan...Zodziu mes ten isikureme lietuvoje neazadame gyventi.todel turesiu prasyti teismo leidimo,galiu jo negauti?gal butu paprasciau gal ta nama pirmiau dovanoti(pvz.mamai)veliau galetu parduoti be problemu?aciu smile.gif



Bet kokiam sandoriui sudaryti reikalingas teismo leidimas, net ir Jūsų paminėtam dovanojimui. Surinkit pažymas, kad gyvenat Anglijoj, vaikai lanko ten mokyklą, dirbat , gyvenat ir pan. ir tada į teismą dėl leidimo gavimo 4u.gif Pagal įstatymus, teismo leidimas turi būti išduotas per 5 dienas 4u.gif
Atsakyti
Laba diena.
Gal galit pasakyt kur gaut tą pažymą apie šeimos sudėtį? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligrafi @ 2010 08 25, 12:24)
Laba diena.
Gal galit pasakyt kur gaut tą pažymą apie šeimos sudėtį? ax.gif

Savivaldybėje jas išduoda.
Atsakyti
Patarkit, kur kreiptis, t.y. į kokį teismą, jei butas Šiauliuose, o mes reg. Jonavoje? 4u.gif
Atsakyti
pagal faktinę gyvenamąją vietą, kaip supratau ir gyvenate Jonavoje, tai į Jonavos teismą. smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Noreciau paprasyti jusu patarimo kaip elgtis tokioje situacijoje. Jau keli metai gyvename nuomojamame bute (neprisiregistrave, bet su nuomos sutartimi), turime maza vaika, kuris kartu su manimi yra priregistruotas pas man tevus. Dabar mano tevai parduoda ta buta. Ar jiems reiks irgi teismo leidimo? Kiek tai uztrunka? Nes pirkejau nori, kad tevai issikraustytu greit, nes patys nebeturi kur gyvent. Ir kas butu jei as su vaiku dabar issiregistruociau is ten ir persiregistruociau kitur (kad ir pas draugus), gal tada nereiktu jokiu leidimu?

Is anskto dekoju uz informacija, nes pati jau baigiu pasiklysti 4u.gif
Atsakyti
O per kiek laiko Vaiko teisių apsaugos tarnyba išduoda pažymą teismui????
Gal kas susidūrė su Jonavos teismu? Ar jam reikia pažymos... g.gif
Atsakyti
O už kokį laikotarpį teismui reikia pažymos apie pajamas? 4u.gif
Atsakyti