Įkraunama...
Įkraunama...

Blogi atsiliepimai apie gydytojus

Man paskaičius irgi susidarė toks įspūdis, kad jie pinigų nori. Nu ***** kaip mane ima pyktis, tokius gydytojus šaudyti reikia. Jūs pagrąsinkit kokiais žurnalistais ar dar kuo nors, gal kartais pradės ką nors daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anabelė @ 2006 10 11, 15:16)
Na tai gydytojai nedirba "už dyka" wink.gif Mano vienas pažįstamas (dabar jau nebe;)) gydytojas iš Kauno klinikų sakė, kad be 200 Lt, jie net į paciento pusę nežiūri, apgydo minimaliai ir mėgina atsikratyt. Žiauru, bet taip yra.
Stiprybės tavo mamai ir tau smile.gif Tikrai, baisus toks gydytojų elgesys. Net trūksta žodžių... sad.gif



QUOTE(silver 27 @ 2006 10 11, 15:21)
Man paskaičius irgi susidarė toks įspūdis, kad jie pinigų nori. Nu ***** kaip mane ima pyktis, tokius gydytojus šaudyti reikia. Jūs pagrąsinkit kokiais žurnalistais ar dar kuo nors, gal kartais pradės ką nors daryti g.gif


deja, mama jau tam šventam reikalaui (neskaitant vaistų, kuriuos tenka pirkti) "paaukojo" 3 pensijas doh.gif tiesa, jos nėra didelės, bet... kišenės tikrai neliko nepamalonintos
Atsakyti
Kadangi yra tokia ziauri tikrove-nebelaukit tu savaiciu-mokekit kysi daktarams, nes belaukdami sulauksite ne stebuklo, o neteksite mamos 4u.gif Juk net uz gimdyma mamos moka, o cia taip ilgai tampote... Kai mano sesuo (irgi is Utenos) gulesi ekstriniam atvejui Vilniuje i Antakalnio klinikas, stebuklo nelaukem-mokejom kysi vienam, kitam, treciam, bet operacija(is tiesu operacijos) buvo atlikta kitos dienos ryte. Gelbekit mama 4u.gif
Atsakyti
Gaila mamos, nes labiausiai vargina ne gydymas, o nežinomybė.
Atsakyti
QUOTE(Sandrag @ 2006 10 11, 15:30)
Kadangi yra tokia ziauri tikrove-nebelaukit tu savaiciu-mokekit kysi daktarams, nes belaukdami sulauksite ne stebuklo, o neteksite mamos 4u.gif Juk net uz gimdyma mamos moka, o cia taip ilgai tampote... Kai mano sesuo (irgi is Utenos) gulesi ekstriniam atvejui Vilniuje i Antakalnio klinikas, stebuklo nelaukem-mokejom kysi vienam, kitam, treciam, bet operacija(is tiesu operacijos) buvo atlikta kitos dienos ryte. Gelbekit mama 4u.gif


bet kiek gi galima mokėt blink.gif doh.gif blink.gif
gal jie pagal gaunamas sumas eilę operacijoms sudaro blink.gif
tikrai suprasčiau ir kaltinčiau TIK save, jei nebūtų mokėta, bet BUVO g.gif ir kuo toliau, tuo labaiu man susidaro įspūdis, kad mokėk nemokėjęs, jei žmogus guli ramiai ir laukia, tai nieks neiko ir nedaro, gydo tik tuos, kurie akis drasko... nors aną kartą taip nebuvo g.gif
Papildyta:
QUOTE(NERA @ 2006 10 11, 15:33)
Gaila mamos, nes labiausiai vargina ne gydymas, o nežinomybė.


tikrai taip drinks_cheers.gif
tampo ir mano nervus, ir tėčio, kuriam širdies stimuliatorius jau antrą kartą keistas... ir mamos, kuri šiaip yra kantrumo įsikūnijimas wub.gif bet kartais prasiveržia ir iš jos jau verysad.gif
nejau taip sunku pasakyt: darėm tą, pavyko taip, darysim šitą... man atrodo čia ir paciento teisė yra žinot... ir ne mirtinas gi atvejis, kad negalėtų pasakyt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 11 spalio 2006 - 15:41
QUOTE(AŠA @ 2006 10 11, 16:38)
bet kiek gi galima mokėt blink.gif  doh.gif  blink.gif

O gal nezinote KAM moketi? g.gif Eikit tiesiai pas vedeja. Jam ir isdestykit viska nuo a iki z. Ir pagarbiai pinigeliu pakiskit 4u.gif Mano uosviui reikejo operuoti isvarza. Tai padave kysi jo neoperuosianciam daktarui(nezinojo, kad neoperuos) blink.gif 900lt doh.gif doh.gif Operacijos kaip ner, taip ner, tas daktaras dingo, kreipesi tiesiai i vedeja, tai jam pakako ir 250 lt, bet operavo po poros dienu. thumbup.gif
Atsakyti
Nu bet iki kokio apsurdo dasigyvenom doh.gif

Man atrodo, kad čia reikia ieškoti ir kažkam paskųsti tokius gydytojų veiksmus, kokia ten yra komisija, ne komisija prie SAM. Jie prižiūri gydytojų veiklą.
Atsakyti
QUOTE(Sandrag @ 2006 10 11, 15:43)
O gal nezinote KAM moketi? g.gif Eikit tiesiai pas vedeja. Jam ir isdestykit viska nuo a iki z. Ir pagarbiai pinigeliu pakiskit 4u.gif Mano uosviui reikejo operuoti isvarza. Tai padave kysi jo neoperuosianciam daktarui(nezinojo, kad neoperuos) blink.gif 900lt doh.gif  doh.gif Operacijos kaip ner, taip ner, tas daktaras dingo, kreipesi tiesiai i vedeja, tai jam pakako ir 250 lt, bet operavo po poros dienu. thumbup.gif


šiaip visi kai paklausi ko, tai "strėles meta" į palatos gydytoja - pas jį eikit, jo klauskit, su juo tarkitės... jis ir sprendžia ką darys toliau... jam ir duota buvo... taip pat ir kitiems operavusiems, anesteziologui ir pan. jis gi ir per du darbus dirba (poliklinikoj ir ligoninėj), jis gi (pasak kitų) labai geras gydytojas chirurgas, jis gi yra nesugaunamas ir viskam "vadovauja" iš operacinės, jis gi... galima būtų tęsti ir tęsti, bet sustosiu...
Atsakyti
man atrodo reikia rėkti,grasinti kitaip nieko nebus doh.gif šitaip laukdami nieko gero nesulauksit viskas tik blogės.Kas jiems tyli ,nieko nesako tai jie ir nekreipia dėmesio g.gif .STIPYBĖS IR GELBĖKIT MAMĄ TOKIUOSE DALYKUOSE IR KARE VISKAS GALIMA.
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2006 10 11, 15:53)
man atrodo reikia rėkti,grasinti kitaip nieko nebus doh.gif šitaip laukdami nieko gero nesulauksit viskas tik blogės.Kas jiems tyli ,nieko nesako tai jie ir nekreipia dėmesio g.gif .STIPYBĖS IR GELBĖKIT MAMĄ  TOKIUOSE DALYKUOSE IR KARE VISKAS GALIMA.


o kam parėkt, kai nieks neklauso, visi liepai eit pas TĄ, palatos gydytoją?
o ir aš kažkaip mokyta visą gyvenimą ne gerkle kažką išsireikalaut, o mandagumu... nemoku rėkt, jeigu sąžiningai... kai sėdžiu namie atrodo vat kaip nuvažiuosiu, kaip rėšiu aš jiem visiem, bet nuvažiavus viskas pasibaigtų, žinau... nemoku aš akių draskyt verysad.gif

P.S. peršvietus paaiškėjo, kad akmuo nesuskilo verysad.gif tolesni veiksmai nežinomi, nes TAS gydytojas gal operuoja, gal dar kažkur... tikėkimės šiandien pasirodys ir pasakys, ką ir KADA darys toliau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 11 spalio 2006 - 15:58
o mane vien apie mintį, kad jiems reikia duoti, siutas ima. Iš mano algos valstybė kiekvieną mėnesį virš 400 lt atsega, tai tegul juos moka man, o aš kai reikės ir daktarams susimokėsiu, šiaip ar taip mokam- dantis taisom - mokam, kur benueisi visų kišenės atlapos.
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2006 10 11, 16:55)
o kam parėkt, kai nieks neklauso, visi liepai eit pas TĄ, palatos gydytoją?
o ir aš kažkaip mokyta visą gyvenimą ne gerkle kažką išsireikalaut, o mandagumu... nemoku rėkt, jeigu sąžiningai... kai sėdžiu namie atrodo vat kaip nuvažiuosiu, kaip rėšiu aš jiem visiem, bet nuvažiavus viskas pasibaigtų, žinau... nemoku aš akių draskyt verysad.gif

P.S. peršvietus paaiškėjo, kad akmuo nesuskilo  verysad.gif tolesni veiksmai nežinomi, nes TAS gydytojas gal operuoja, gal dar kažkur... tikėkimės šiandien pasirodys ir pasakys, ką ir KADA darys toliau verysad.gif

O jei nėra didelė paslaptis KIEK Jūs tam palatos gydytojui davėt? Gal ten jų "stafkės" kokios labai aukštos, o jūs labai mažą sumelę davėt?
Tuose klausimuose didelės patirties neturiu, bet jei jau normalus gimdymas šiais laikais minimum 600lt. kainuoja, tai vienas dievas žino kiek operacijos...
Tik nieko nelaukit ir nekentėkit, jei tik gali - važiuok, eik, reikalauk, prašyk, grąsink ar dar ką daryk, tas laukimas tikrai prie gero neprives...
Atsakyti