Įkraunama...
Įkraunama...

Geri restoranai, barai, kavines Lietuvoje

Noriu ANTIREKOMENDUOTI ne maitinimo istaiga, o draudimo bendrove "Snoro garantas". Nuo visu dokumentu pateikimo menesi priiminejo sprendima kad ismoket 150 Lt uz zala padaryta masinai, o va siandien kai norejom atsiimti pinigus - pasirodo kasa tuscia ("gal pasiskambinkit penktadieni kad veltui nevaziuot"). Taigi jei drausite savo turta, pasirinkite kita draudimo bendrove.
Atsakyti
mums patiko "Čili Kinija".Dar žadam aplankyti senamiestyje tą šokolado parduotuvę smile.gif, ar ten tik parduotuvė, ar ir kavinė?
Atsakyti
[quote].Dar žadam aplankyti senamiestyje tą šokolado parduotuvę

Buvau as toj sokolado parduotuveje, pirkau saldainius. Labai graziai supakuoja i tokia blizgancia dezute, bet .... jie nera kazkokie ypatingi. Ir nera super. Saldainai kaip saldainai, tik brangus ohmy.gif
Atsakyti
aš antirekomenduoju kavinę "Balti drambliai, ten šiaip yra be alo skani aštri pomidorų sriuba, tai dėl jos ir dėl gyvų muzikantų nemokamo pasirodymo nuėjom su šeimyna, na ir ką, buvo visiška velniava, norėjau mergaiėms arbatos, po minutės padavėja sako "neturim", norėjau blynelių , grįžta iš virtuvės ir vėl sako "neturim", norėjau dar pyrago-"neturi" ir t.t., vaikai susinervino, tik įkalbu pakeist savo išsirinktą patiekaą kitu-žiūrėk ir to nėr, tada supykau, sakau "tai ką turit, siūlykit pagaliau  >:( ohmy.gif)...O šiaip ten nieko, buvo nemažai salyčių, galimapaskaityti knygų, vaikams pliušiniai žaislai, kilimas patiestas, telikas ir t.t.
O kaip jums restorane "Meksika"?
Atsakyti
As tik skaiciau apie "Meksika" ir labai suintrigavo, kadangi su vyru megstam astriai, ruosiames prie progos  nueiti.
Gal kas ten buvo ir galit rekomenduoti kokiu skaniu patiekalu, kuriuos butina butu paragauti  ;D
Atsakyti
Aš, jaučiu, eisiu ten jau vien dėl tortilijos, nors, sako, kad Lietuvoj net ir Meksikietiškam restorane gamina švelniau, nei būtų užsieny  :-/
Atsakyti
Idomu, gal kas buvote Kaune naujai atsidariusiame japonu restorane?
Savaitgali buvome su draugais graiku restorane, ten kur buvo "trys mergeles". Tai labai patiko, ir aplinka nieko, ir aptarnavimas liuksiskas ir maistas labai skanus. ir kainos gana normalios. Mes kai buvom, tai alaus 0,5 litro kainavo 2,5 lito. Tuo metu akcija buvo, nezinau, gal ir iki siol tesiasi.
O siaip meniu labai platus, maistas ivairus (vien graikiski patiekalai, daug ko klaust reikia,nes ne visi zodziai suprantami;D) , porcijos tikrai nemazos, salia atnesa salotu lekste, zodziu super  ;)
Atsakyti
Per TV maciau laida apie kibinine Vilniuje, bet nesupratau adreso. Gal kas zino kur ji yra? Ten man atrodo kazkoks turkas savininkas.
Atsakyti
QUOTE (Ingute @ Oct 28 2003, 05:32 PM)


Man tas uzbekų kabakėlis Kaune, Savanorių pr.- tai SUPER!!!!!!Ir kiekvieną kartą kai lankomės susitinkam daug jaunų šeimynėlių su mažais leliais.
Aišku, ten maistas kitoks. Ir keista, jei patiktų visiems lietuvių skrandžiams.
Buvau ir draugus vokiečius nusivedusi į tą „uzbekyną“. Jiems irgi SUPER!!!!
Maistas riebokas, bet riebalai nesunkūs, nes ne su bulvėm. Mes ten riebiai prisivalgę ramiai naktį miegojom ir košmarų nesapnavom. Jei trūksta daržovių prie tradicinių uzbekų patiekalų, užsisakykite lėkštelę mišrainės iš žalių daržovių.
Šiaip ten geriausia rinktis ne iš meniu, o tiesiai paklausti ką šiandien skanaus gamina. Tai kiekvieną kartą dar ir siurprizas būna, nes nežinai ką atėjęs valgysi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (asara @ Nov 26 2003, 11:04 AM)
Per TV maciau laida apie kibinine Vilniuje, bet nesupratau adreso. Gal kas zino kur ji yra? Ten man atrodo kazkoks turkas savininkas.

Na kur turko turima kibininė tai nežinau (šiaip tai kažin ar kibinai yar turkiškas patiekalas smile.gif ), bet žinau kur visai faian kebabinė Vilniuj atsidarius - Totorių g.
Atsakyti
Na gal ne turko? Bet ten viskas taip skaniai taip skaniai pasirode smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Ingute @ Nov 26 2003, 01:38 AM)
Idomu, gal kas buvote Kaune naujai atsidariusiame japonu restorane?
Savaitgali buvome su draugais graiku restorane, ten kur buvo "trys mergeles". Tai labai patiko, ir aplinka nieko, ir aptarnavimas liuksiskas ir maistas labai skanus. ir kainos gana normalios. Mes kai buvom, tai alaus 0,5 litro kainavo 2,5 lito. Tuo metu akcija buvo, nezinau, gal ir iki siol tesiasi.
O siaip meniu labai platus, maistas ivairus (vien graikiski patiekalai, daug ko klaust reikia,nes ne visi zodziai suprantami;D) , porcijos tikrai nemazos, salia atnesa salotu lekste, zodziu super  wink.gif

Oi kaip fainai , kad apsvietei! Musu firmos vakarelis ten bus tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tai bus skanu ir sotu..... Svarbiausia , kad programoje nebutu Dambrauskaites, kuri mum dainavo jau gal 5-iuose vakareliuose , kai dar buvo " trys mergeles" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti