Įkraunama...
Įkraunama...

Geri restoranai, barai, kavines Lietuvoje

QUOTE(Tatli @ 2007 11 08, 20:47)
O gal zinote kur Vilniuje galima pavalgyti Fondiu? g.gif


fondiu yra kavinei "SAKWA' kuri yra prie Petro ir Povilo baznycios....
Atsakyti
QUOTE(elickaa @ 2007 11 19, 16:38)
fondiu yra kavinei "SAKWA' kuri yra prie Petro ir Povilo baznycios....


Nors ne as klausiau, bet labai aciu 4u.gif Butinai apsilankysiu ir paragausiu.
Atsakyti
QUOTE(Fergie @ 2007 11 21, 20:07)
Nors ne as klausiau, bet labai aciu 4u.gif Butinai apsilankysiu ir paragausiu.


prasom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Guava @ 2007 10 07, 22:09)
Nrekomenduoju Finjan Vokiečių g. valgyti. Kaip kažkas rašė - tik kopūstai kiniški yra visas pagrindas, tiek pitos, tiek lavašo su kebabu. Kainos didelės, porcijos žydiskos... Aptarnavimas - siaubas. Visos rusiakalbės, netgi ir darbe...


O man skanu ir patinka.
Atsakyti
QUOTE(vilmase @ 2007 08 17, 21:05)
Man labai patiko Gedimino 9 naujai atsidaręs suši baras. Šiaip nesu didelė suši megėja, bet ten nerealai skanūs. Rekomenduoju.  thumbup.gif

o, įdomu smile.gif

kažin kiek kainavo? biggrin.gif nes meniu internete kol kas ruošiamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2007 09 11, 22:21)
O AR BUVO KAS ZALDOKYNEJE
AR TEN APSIMOKA EITI SVESTI SU VAIKAIS GIMTADIENIO
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

manau, kad nelabai... unsure.gif kiek teko buti ir girdeti atsiliepimu, tai jie nekokie..labai prasta virtuve!
Atsakyti
QUOTE(Mistaken @ 2007 12 25, 13:35)
o, įdomu smile.gif

kažin kiek kainavo? biggrin.gif nes meniu internete kol kas ruošiamas smile.gif


Valgiau ten rinkinuka, dviem zmonem uzteko, kanavo atrodo 25 Lt, gal 30 Lt, gerai nepamenu.
Atsakyti
o kaip jums Cili picoj?

man ten taip nebeskanu viskas doh.gif seniau dazniau eidavom, po to kazkaip padarem pertrauka ir nuejom ten. siaubas. as ten dievinau keturiu suriu koldunus su pelesinio surio padazu. tas padazas toks tirstas ir surokas budavo nu toks mmm biggrin.gif uzsisakiau. atnese. vaizdas tai visiskai tas pats, BET: koldunuose suris visiskai kitas, kazkoks prastas lydytas surelis ne per skaniausias sakyciau (seniau ten budavo kazkuris is tu brangiuju suriu tarkuotas, tie kietieji kur buna), o tas surio padazas blink.gif toks jausmas, kad ideta truputi truputi surio, ir jis grietineleje istirdpytas, ir toks skystaliukas visai... kokteili mano megstama irgi atnese kazkoki ne toki, be to meniu pasikeites, nebera skaniausiu dalyku (del picu nezinau, neziurejau), tai isejau laabaai nepatenkinta, sakiau daugiau ten nebeisiu. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dark_me: 06 sausio 2008 - 23:32
o as kaifuoju nuo japonu virtuves smile.gif
vln geriasia man yra Tokyo, po to butu Osaka, Kabuki...

vasara labai patinka i stirniu maluna nuvaziuoti smile.gif virtuve gera ir gamta grazi..

Picerijas irgi megstu, bet...na... pvz picca jazz, kuria anksciau taip megau suprastejo dabar g.gif maistas retai buna karstas, siltas veikiau...ir skonis prastenis dabar. "cili pica" labiausiai megstu uz graikiskas salotas ax.gif ir cili sriuba biggrin.gif tik kad man atrodo kad porcijos kazkaip sumazejo...Mambo man aplamai nepatinka...Fortas (nors gal tai ne picerija yra visai skanu smile.gif ypac desertai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2007 02 28, 13:35)
o kas ten negerai?


skybare vaizdas gerai o vat aptarnavimas tai tragiskas... arogantiskos padavejos, aptarnavimo reikia laukti kaip malones...na nebent norisi gadint sau nuotaika ir ieskoti teisybes smile.gif kainos...tai isviso patylesiu... ax.gif

Atsakyti
kaune man tai lb patinka presto kavinuke, miela tokia didelis skanios arbatos pasirinkimas,o ypac skanios vistienos krutinels salotos su avokadais ir kriausem mmmm... thumbup.gif
Papildyta:
beje gal kas yra valges paella (tarias paėja) lietuvos restoranuose ar kavinese, seip man lb skanu , bet lietuvoj vidurzemio juros virtuve nepasitikiu. o gaila toks skanus daiktas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(acuaria @ 2008 01 12, 13:48)
beje gal kas yra valges paella (tarias paėja) lietuvos restoranuose ar kavinese, seip man lb skanu , bet lietuvoj vidurzemio juros virtuve nepasitikiu. o gaila toks skanus daiktas verysad.gif

Vilniuje galima paragauti restorane "Barselona", siaip skonis panasus i ispaniskos paellos biggrin.gif

Cia temele apie Paella
Atsakyti
QUOTE(Fergie @ 2008 01 12, 21:24)
Vilniuje galima paragauti restorane "Barselona", siaip skonis panasus i ispaniskos paellos biggrin.gif

Cia temele apie Paella

na ka kai lankysiuos vilniuj butinai reiks uzsukt essen.gif
jei jau tokia kaip ispaniska , tai puiku smile.gif
Atsakyti