Įkraunama...
Įkraunama...

Geri restoranai, barai, kavines Lietuvoje

O kebabu ten neragavai? ax.gif
Kas zino, kur Vilniuje skaniausi kebabai? g.gif Taaaaaip nooooriu.....
Atsakyti
QUOTE(Besupratimo @ 2009 05 22, 12:41)
O as vakar uztikau labai keista vieta, bet picos ten tikrai skaniausios vilniuje. Sevcenkos 16, prie "daiktu viesbucio" yra tokie lauke keli sketukai svyturio, o uz ju baisios durys su uzrasu pica&kebabai. Ten dirba pats sau vienas savininkas marokietis, labai malionus zmogenas. Ir pica nu tai tiesiog nereali. TIkrai rekomenduoju isdrysti uzeit, nes uz tos baisios isores slepiasi tikras perliukas smile.gif

Hm g.gif visada norejau surasti tokia vietele, kur niekas nezino, bet ji butu mano mylimiausia wub.gif ...o shiaip kaip jus ja radote?gal koks jusu pazystamas tas marokietis? 4u.gif
Atsakyti
Labas norejau paprasyti jusu pagalbos, gal kuri esate buvusios Vilniaus restorane "Grill Brazil" esanciame prekybos centre "Panorama"?
Atsakyti
Pastebejau, kad daug kam patinka Pizza Jazz tinklas, taciau pries kelis metus siam restorane teko labai nemaloniai pasijust (Vilniuj). Uzsisakius salotu ir jas valgant, aptikau "delikatesa" - negyva muse doh.gif Tuo metu buvau su uzsienieciu, kuris Lietuvoj tik pirma diena, tai kazkaip paslepiau as ta muske po salotom ir nieko nesakiau, kazkaip labai jau geda butu buve man paciai blush2.gif
Atsakyti
ojei doh.gif
Atsakyti
VIENAS IS MANO MIEGSTAMIAUSIAU BRODVEJUS!
Atsakyti
www.sofos.lt
Atsakyti
QUOTE(Artemide35 @ 2009 07 05, 20:04)
www.sofos.lt

restoranas?!
Atsakyti
blush2.gif matyt ne cia zmogus pataike... biggrin.gif
Atsakyti
restoranas man labiausiai patinka Drakono Liepsa. labai skaniai ten gamina. rotundo gatvej.
Atsakyti
pas juozapa, bet kainos tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Avetra @ 2009 04 27, 22:26)
Gal kam teko lankytis kavineje/bare/restorane (nezinau kaip teisingiau) "Boheme" ? Jis randasi centre, netoli Mokytoju namu. dabar tiksliai nusakyti negaleciau. "pokalbiai + vynas" sviecia ant iskabos, taciau kai buvau uzsukusi zmoniu visai nebuvo! nors viduj atmosfera tokia ... salta ir is tikro bohemiska! pasijauti lyg viduramziuose.


boheme yra vynine rolleyes.gif
diena zmoniu nedaug, uztai vakare prisirenka pilna. jei norisi jaukiau, galima list i mazesnes saleles, o ne sedet toj pirmoj didelej. siaip nu vynas, kas vynas megsta tai patiks biggrin.gif publika nebloga. maistas man skanus. ypac patinka uztepeles triju skoniu (jas issirenki is pateikto meniu) ir poto tepi ant baltos sviezios duonos. super.
Atsakyti