Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Geri restoranai, barai, kavines Lietuvoje
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Pomėgiai ir pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Juodaplaukė
QUOTE(linneka @ 2010 07 05, 20:12)
gal kas ka zino apie ''agotos grycia'' seskineje? ar verta ten vaziuoti pavalgti, kaip kainos? atrodo turetu buti neprastai, ten visada daug masinu salia stovi. noreciau realios nuomones kas ten buvo smile.gif 4u.gif
*

agotos grycia kai gyvenau seskineje buvo mano kelio galas biggrin.gif ejau ir ejau,gamina sakniai,nebrangiai,porcijos didelessss smile.gif

del Palangos,labai labai rekomenduoju "ukrainietiska virtuve" Restoranas taip ir vadinasi,nerealus maistas,ne standartinis karbonadas,o super duper tuper skanus patiekalai,idomus,nerealus! Kainos labai prieinamos.As kas antra diena valgiau ten paprika idaryta vistiena ir ryziai su grybukais,nu zinokit skanumelis neispasakytas,visokiu uzkepeliu,zuvis nerealiai skani,apie 15 lt porcija. beje ten gamina nerealaus skonio barscius,didele porcija ( didziule tiesigo 12lt) puse porcijos,uztenka ir sau ir vaikui 7 lt.
jolaxus
Sveikutės, žinovės 4u.gif
Gal žinote, ar galima kažkur rasti kavinių ar barų, kur būtų žaidžiami kažkokie komandiniai proto mankštos žaidimai? Užkabino štai šita informacija, bet kaip suprantu, čia jau pasibaigęs reikalas... O gal kažkur kitur tokią mintį kas realizuoja?
mmartaa
as ir visu 100%uz ,,ukrainieciu virtuve,, thumbup.gif maistas superinis,kainos prieinamos,meniu nesikeicia jau daug metu,bet uztat viskas kaip ir buve,neismandrejo,rekomenduoju visiems,nenusivilsit tikrai drinks_cheers.gif
laukinuk_e
Sveiki, aš čia kaip ir naujas vartotojas, tad radau įdomia tema, norėjau pasidalinti, kad aš vis dažniau savo mėgiama pica iškeičiu į skanius Panemunės eglės čeburėkus (kaunas). Nesu didele mėgėja faršo, tad pradžioje skeptiškai žiūrėjau, bet pasirodo ju būna visokiu ir mano mėgstamiausi su sūriu.... mmmm... ten galima rasti ir su vištiena, aviena, kalakutiena net su strutiena smile.gif kas mėgsta saldžiai yra ir su varške smile.gif
laukinuk_e
Noriu užvesti temą apie visiem puikiai žinomus čeburekus, kiek ieškojau, visur randu tik receptus ir patarimus kaip juos pasigaminti, bet ką daryti tinginiams, kurie nori greitai smile.gif praleidžiant gamybos procesą blush2.gif nesu mėgėja gaminti smile.gif kebabai jau nusibodo, pica irgi, o sushi labai jau "liesas maisteli" smile.gif tad o kodel i ne čeburekai? smile.gif
pasidalinkit savo patirtim ir nuomone apie čebureku taškus smile.gif
Velma
Kaune Urmo bazej ir prie Autobusu stoties thumbup.gif
S@lsa
Man Kaune labiausiai patinka "Migdolas" savanoriu prospekte, porcijos tikrai nemazos, maistas begalo skanus, kainos stebina savo mazumu, ir baroko stilius ispudingas thumbup.gif dar patinka "Ramzis II", "Pas Stenley" bet ten labai ilgai gamina, jei vakarop uzsuki, dar smagu pasedet "Senamiescio vyninej", daznai einu pietaut "Pas Ali" dienos pietus 12,50 o rinktis galima is 12 pagrindiniu patiekalu ten kai pavalgau tai nebepaeinu biggrin.gif interjieras man ten nepatinka, bet maistas skanus thumbup.gif Dar patinka "Svarstykles" maistas neblogas ir aptarnavimas malonus. Ir "Milano" nors maistas jau truputi atsibodes biggrin.gif
laukinuk_e
Na urmo bazėj būtinai pabandysiu smile.gif o prie stoties buvau, tai ten daug tešlos ir mažai mėsos, tešla tai skani, bet mėsos tai stipriai pagailėjo ir dar tiek svogūnų smile.gif apie bazes čeburekus teko girdėti, bet sakė ten ir eiles būna nemenkos smile.gif
Jurgutėlė
QUOTE(smart'as @ 2010 03 25, 22:17)
Kaune man patiko "Pas Stanley", senamiesty, jauki aplinka, maistas nebrangus bet kartu ir paprastas, tai jei norisi ko nors prašmatesnio, tada reikėtų kažko kito pasieškoti. smile.gif Dar "Skliautas", prie Rotušės, tik ten jau triukšmingiau. Dar viena iš vietų, kurios įsiminė, kepsnių restoranas savanorių prospekte "Steak House Master Grill", tik gan seniai lankiausi, bet kai buvau, buvo labai jauku ir skanu smile.gif
*

ačiū ,ryt važiuojam ,tai gal kur užsuksim bigsmile.gif
agnerojus
Pavalgyti wisi labai skaniai megsta musu seimoje smile.gif) Vakar buvome naujai atsidariusioje kavineje Vilniuje. Berods wadinasi "Piazzetta Italia". Rotuses aiskteje,kur anksciau buwo helios klubas. Nu super,sviezios bandeles,seimininkai patys aptarnauja.jausmas lyg namie butum. ir maistas labai skanus, sviezias. kainos nera labai mazos,sriuba lyg 10Lt. bet vaikams patiko,nes didelis ekranas yra,rodo visokius filmukus,muzikinius klipus. Reiks kuria diena vel nueiti smile.gif)
Miusli
Sveiki, galbūt kasnors šventėte gimtadienį ar kokią kitą šventę Skrajos kavinėje?
Įdomu būtų sužinoti ar jums patiko,aplinka, maistas ir pan..Iš anksto dėkoju už atsiliepimus 4u.gif
wus
O kaip Jums japonu virtuve ir sushiukai? nes mes paragavom ir uzsikretem sushi liga...smile.gif)) buvom kelis kart uzsisake maisto is sushi bariuko Go! sushi jogailos g. Vilniuje..smile.gif) Tai tikrai likom patenkinti.smile.gif
liliok1982
Sveikos gal galit pasiulyti koki gera restoraneli ar jaukia kavine vilniuje, na kad ir kainos nelabai kandziotusi biggrin.gif . Noretume su vyru kur nors jaukiai pasedeti, o ka zinom tai jau siek tiek pabode. Pagelbekit prasau smile.gif
Miusli
QUOTE(liliok1982 @ 2010 10 04, 11:39)
Sveikos gal galit pasiulyti koki gera restoraneli ar jaukia kavine vilniuje, na kad ir kainos nelabai kandziotusi  biggrin.gif . Noretume su vyru kur nors jaukiai pasedeti, o ka zinom tai jau siek tiek pabode. Pagelbekit prasau smile.gif
*

Kalvarijų Nr.1 puiki vietele, ji mums miela:)
param
Man tai patinka "Būsi trečias" virtuvė - čia Vilniuj, Totorių gatvėj.

Beje, draugė ką tik rašė, kad Klaipėdos Čili kaime dabar galima ir gyvos muzikos paklausyti: http://on.fb.me/d8oK2v

fuke
gal kas parekomenduotu kinietiksa virtuve Vilniuje arba kur butu fondiu?smile.gif
Mistica
Bent mes kai Vilniuj būnam ir norim į kiniečius, tai "Rytai" ax.gif
Eglantina
Labai suprasteje tie "Rytai". Kainos kosmines, o kokybes ner. Turbut "Kinu roze" geriausia is kinieciu beliko.
Papildyta:
QUOTE(agneisha @ 2010 05 08, 12:40)
Esse restoranas - puikus aptarnavimas, o ir maisto kokybe nepriekaistinga..
*

Paantrinsiu, kad Esse tikrai puiki vieta. Skanu, kokybiska, o jau personalas wub.gif Visada siltai sutiks ir islydes. Ir net sypsosi, kad Lietuvoj gan neiprasta smile.gif
juraga
QUOTE(mergyna su sijonu @ 2010 10 07, 21:55)
gal kas parekomenduotu kinietiksa virtuve Vilniuje arba kur butu fondiu?smile.gif
*

QUOTE(Mistica @ 2010 10 07, 22:20)
Bent mes kai Vilniuj būnam ir norim į kiniečius, tai "Rytai"  ax.gif
*

Ar suprantat, kad valgydami pas kiniečių kavinėse, skatinat jų paplitimą ir pagausėjimą vilniuje?
Mistica
QUOTE(juraga @ 2010 10 08, 12:20)
Ar suprantat, kad valgydami pas kiniečių kavinėse, skatinat jų paplitimą ir pagausėjimą vilniuje?
*

tai? Jūs pirkdama produktus parduotuvėj irgi žiūrit kokia kilmės šalis? Nes situacija gaunasi ta pati tada.
Evelincik
QUOTE(juraga @ 2010 10 08, 12:20)
*

Tai gal valgom tik vedarus ir cepelinus Katpedelese?ar pries pvz italu virtuve jus neturit nieko pries?jusu postas nuskambejo labai jau rasistiskai schmoll.gif sorry uz poster_offtopic.gif
Vuelta
Kas mėgsta kiniškus patiekalus - Vilniuje veikia "kiniško maisto pristatymo į namus" paslauga. wink.gif Skambinkite arba užsisakykite internetu kinieciai.lt . Facebook'o grupe: kinieciai.lt (aptarimai/nuomones/pageidavimai) wink.gif

Wild Cherry
Sveikos smile.gif

as su tokiu klausimu... Drauge lankesi kazkokioje kavineje uzupyje prie upes. sake, kad interjere labai dau nukstuku ir siaip labai jauku ir miela viskas . Sake, kad pavadinimo ant jo nera parasyta ir adreso nezino . doh.gif Gal as gali pasufleruot kas cia per kavine? ax.gif

Aciu 4u.gif
Inga741
Kinietiskas maistas labai apgaulingas smile.gif atrodo, kad prisivalgei siaubingai, o uz 20 min viskas susivirskina. Negalvokit, kad tai del kokybisko maisto. Toks efektas ivyksta del didelio kiekio krakmolo smile.gif kuris tiesiog issipucia skrandyje. O poreikis kinietiskam maistui atsiranda, nes jie daug deda gliukomato (jo valgant vis norisi ir norisi tokio maisto) Jie ta gliukomata tiesiog deda saujom smile.gif
Taciau nera ko pergyventi, visas maistas siais laikais pastatytas ant dideles chemijos ir kuo jos daugiau, tuo skaniau smile.gif
Man labiausiai patinka KINU ROZE kauno gatveje. Jei ka smile.gif
vilnele
gal kas zinote jaukia kavine Vilniuje, kur galima butu pasiklausyti dziazo, fortepijono, saksofono ar pan...?
Inga741
Zodziu kaip suprantu ta tema apie barus ir rstoranus visai nepadeda. Nes yra beprasmiska. Pvz man nepatinka nei gringo baras, nei gorky. Nes ab yra tiesiog kavines nykstukas (vaikams) O kazkam patinka ir kazkas siulo.
Zodziu taip gaunasi, kad tai yra skonio reikalas kas kam patinka ir kas kam nepatinka smile.gif todel kazka siulyti kitam yra mano nuomone nesamone...
linneka
visiskai teisingai parasei, tai skonio reikalas drinks_cheers.gif
Geera
QUOTE(Inga741 @ 2010 10 26, 20:44)
Zodziu kaip suprantu ta tema apie barus ir rstoranus visai nepadeda. Nes yra beprasmiska. Pvz man nepatinka nei gringo baras, nei gorky. Nes ab yra tiesiog kavines nykstukas (vaikams) O kazkam patinka ir kazkas siulo.
Zodziu taip gaunasi, kad tai yra skonio reikalas kas kam patinka ir kas kam nepatinka smile.gif todel kazka siulyti kitam yra mano nuomone nesamone...
*

Tai aisku kiekvienam savo, bet cia tik siulo zmones ir raso, kur kas patiko smile.gif Del Gringo ir Gorky, tai ten ivairi publika siaip renkas, na bet mazdaug 20-30m.

As tai La Boheme vakarais megstu su draugais pasedet, vyno isgert, ten ir publika gal kiek vyresne renkas, nors irgi kaip kada smile.gif
rock muse
Dievinu In vino. Dar nera lygiu... thumbup.gif
sandra_53509
Sveikos! Praeitą penktadienį vakare su draugais buvome "Barcelona" restorane. Tai laaabai patiko thumbup.gif plius dar netikėtai patekome į flamenco pasirodymą thumbup.gif bigsmile.gif kiek pavyko sužinoti, tai pas juos dažnai penktadieniais planuojami tokie renginukai. tikrai kažkas kitokio! thumbup.gif
krisstukas
Sveiki 4u.gif

Kas megsta paskanauti ir pavalgyti japonisko maisto (sushi ir kita), tai Kaune atradau visai nesenai atsidariusi restoraneli "DAO SUSHI" (Gedimino gatveje, tik adreso nezinau, bet netoli Akropolio, berods priesais Medicinos universiteta). Nedidukas, bet labai jaukus ir siltas, o maistas superinis thumbup.gif Siulau pasilankyti tikrai smile.gif
ichoo
Reikalingas jaukus restoraniukas Panevėžy jaukiai ir pigiai praleisti vakarą 4u.gif
Versmė
Viena mėgstamiausių kavinių - žvėryne įsikūrusi "Jalta" puikiai tinka tiek pietums, tiek vakarui. Medinis namas, savotiškas interjeras ir puikus meniu thumbup.gif
Dar sushius mėgstam, Ganbei (panoramoje), puikus maistas, aptarnavimas ir vaizdas pro langą. Jei senamiesty, tai sushi express, visus kartus labai skanu buvo.
O jei belgiško alaus (8% hihihi.gif ) tuomet į Rene Antokolskio gatvelėje, ant stalų klojamas popierius ir besišnekučiuojant/begurkšnojant galima paišyti kas šauna į galvą. +malonus aptarnavimas
avelés
sveikos,
gal Kaune atsirado jaukių vietelių su jazz'o muzika? 4u.gif
Jonete
reikalinga informacija apie Klaipedos kinieciu restoranus? 4u.gif kainos,maista ir aptarnavima? ax.gif
laurarrr
mum su vyru patinka kavine "Balti drambliai" Vilniuje smile.gif
Partena!
QUOTE(laurarrr @ 2011 02 02, 12:09)
mum su vyru patinka kavine "Balti drambliai" Vilniuje smile.gif
*

Jooo, ten super thumbup.gif
im_mamamia
Sveikos, mamytės, vyras 2 metų santuokos proga vežasi mane į Lokio restoraną, aš tokiose vietose retai lankausi 4u.gif nusprendžiau jūsų paklausti, ar jauki ten aplinka? Kaip dėl stalo įrankių etiketo? Kokius įrankius ir kada naudoti?
Labai laukiu atsakymo ax.gif
aura_pieva
As irgi Baltu Drambliu fane, bet mano draugas skundesi gaves ten ledu, kurie aiskiai buvo pjaustyti svogunuotu peiliu, tai daugiau ne kojos ten nekele biggrin.gif bet kam nepasitaiko!
diga
siulome apsilankyti 4u.gif
www.andrista.lt
simona13
o kur Kaune megstate apsilankyti?
Foxė
QUOTE(Versmė @ 2011 01 21, 23:13)
Viena mėgstamiausių kavinių - žvėryne įsikūrusi "Jalta" puikiai tinka tiek pietums, tiek vakarui. Medinis namas, savotiškas interjeras ir puikus meniu  thumbup.gif
Dar sushius mėgstam, Ganbei (panoramoje), puikus maistas, aptarnavimas ir vaizdas pro langą. Jei senamiesty, tai sushi express, visus kartus labai skanu buvo.
O jei belgiško alaus (8%  hihihi.gif ) tuomet į Rene Antokolskio gatvelėje, ant stalų klojamas popierius ir besišnekučiuojant/begurkšnojant galima paišyti kas šauna į galvą. +malonus aptarnavimas
*

Neseniai atradom Rene. Tikrai puikus!
O kurioje vietoje Zveryne "Jalta"?
Anka
Vilniuje visiems rekomenduoju restorana Meksika tongue.gif
Skanu, jauku, puikus aptarnavimas, normalios kainos thumbup.gif
Yasmin
QUOTE(Foxė @ 2011 03 21, 18:05)
Neseniai atradom Rene. Tikrai puikus!
O kurioje vietoje Zveryne "Jalta"?
*

Jei patiko Rene, tai turėtų patikti ir restoranas Balzac, kainos panašios ir patiekalai tikrai labai gardų ir galima paragauti šviežių austrių.

O Jalta puiki vieta, o kai oras leidžia sėdėti lauke, tai nežinau geresnės vietos biggrin.gif Jų adresas Vykinto g. 17A, FB yra jų puslapis.

Yra tema kurioje aptariami tik Vilniaus miesto restoranai Kur ir kas skaniausia Vilniuje?
Vakarė12
Prašom apsilankyti"Senas bebras" Karmėlavoje- labai super aplinka, aptarnavimas, kokybė.
Cat-Blue
"Kišenė" Šiauliuose thumbup.gif drinks_cheers.gif
Jurevaga
QUOTE(simona13 @ 2011 03 21, 12:28)
o kur Kaune megstate apsilankyti?
*

Dievinu vieteles, kur galima pabūti ramiai be šurmulio ir grūsties gražioje aplinkoje ir aptanaujant puikiam , savo darbą išmanančiam personalui.
Taigi trumpa apžvalga mano mėgiamiausių vietelių:
Pačius skaniausius žuvies patiekalus valgau "Babilone". Ir kiti patiekalai ten puikūs. (OI, senokai ten bebuvau .)Jauki kamerinė aplinka, malonus aptarnavimas, gera muzika. Tik svečiams iš kitų miestų sunkoka nupasakoti kaip jį rasti, tačiau tai priduoda savotiško žavesio.
55 - tinka romantiškam vakarui ir iškilmingai vakarienei,nei aplinka , nei personalas, nei patiekalai nepadarys gėdos Jūsų pakviestiems svečiams. Galima rasti gurmaniškų patiekalų.
Kai norisi žvėrienos, traukiame į "Medžiotojų užeiga". Tikrai gera vietelė, tik... man kažkodėl jame trūksta privatumo.
"Perkūno namai" patinka šio restorano aplinka, skanus maistas. Jaukus žaliakalnio kampelis.
"Daugirdas" labiausiai mėgstu pasėdėti terasoje ant stogo. Čia atradome pirmąjį Kaune fondiu. Kai yra laiko ir nuotaikos ir jei nesate labai alkani, galima taip pažaisti.
Po pasivaikščiojimo Rotušės aikštėje arba šalia vykstančių renginių visada turime užsukti į "Antį". Čia dirbama tol, kol yra klientų. Čia atėję visada jaučiamės tarsi būtume labai laukiami. Jauku, skanu.
"Pas Stenley" dažniausiai traukiame jaunimo pageidavimu. Įdomus interjeras, Tik... man norisi didesnės maisto įvairovės, tačiau sprendžiant pagal tai, kad tuščių vietų čia beveik niekada nebūna ir pagal tai, kad čia dažnai galima pamatyti Vilniaus auksinio jaunimo atstovus , ši vietelė turi kažką tokio.
Pradžiai tiek 4u.gif

masinelel
O kur dingo Palangoje, ta grazi tradicija, kai jaunimas siulydavo pirkti gelytes, ieje i kavine? tongue.gif Negi VMI visus isgaude? g.gif
Bananamio
Apie pora idomesniu vieteliu Kaune: 4u.gif

http://maistodiletante.blogspot.com/
dovidali
smile.gif vilnius ,,Pekino Svetaine , kinu virtuve 4u.gif thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.