Įkraunama...
Įkraunama...

Geri restoranai, barai, kavines Lietuvoje

QUOTE(dianmos @ 2011 12 05, 14:41)
Buvom, visai nieko. Bet skaniausi sushi ir puikiausia aplinka Osakoj smile.gif ax.gif


Aš į vidų vis neužeidavau, bet valgiau 3 kartus sushi iš ten, man skanūs wink.gif
Atsakyti
Sveiki,

abai norėčiau sužinoti kur būtų galima atšvęsti gimtadienį kinų restorane? Noriu, kad būtų atskira, graži salė, nes būsim kokį 12 suaugusių ir keli vaikai ir kad būtų ta salė erdvi, na kad praeiti būtų kur, vaikams pažaisti ir t.t. Gal kas šventėt ir galėtumėt patarti? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Dėl Floros Simfonijos - Palangoje, tikrai pritariu smile.gif mūsų mėgiamiausia Palangoje thumbup.gif
Kaune, aišq - Suši express, Oti - Oti
Kiniečiai - Pas Ali (maža traškios vištienos porcija - 18 ltl, o pavalgom dviese su SV) thumbup.gif ir skanuu labai tongue.gif MAn tas jūsų Gan bei - tai tragedija, kinietiški patiekalai išvis vien rūgščios daržovės, mėsos nerasta, ir kainos kosminės.
Visai nieko Pas Paolo, Bella Italija.
O realiai tai gerų kavinių bent jau Kaune, tai trūkumas.. doh.gif
Atsakyti
Picu megejams Kaune išsinešimui ar issikvietimui i namus labai skanu Sargenuose "Tavo pica" picerijoje. 4u.gif
Tavo pica
Atsakyti
Ne visai restoranas ar baras, bet negaliu nepasidalint blush2.gif - vakar su draugais buvom Klaipedoj ir vyriskoji puse nuvilko mus i "gero alaus parduotuve", ten prie Svyturio gamyklos. Moteriskosios puses dauguma pirma buvo neigiamai nusiteikusios, galvojom bus ten "lariokas" koks, bet kai nuejom wub.gif grazu, jauku, pilna visokiu idomoiu uzkandeliu prie alaus ir ne tik, zuvyziuu rukytum, vytintu, visokiu vytintu burokeliu ir alaus visokio. As asmeniskai, kad jau pajury, tai paemiau memel brau drinks_cheers.gif skanutis, o su tai uzkandziais tai isvis thumbup.gif , galetu ten tik daugiau staliuku but, kur prisest, manau ir tikrai lankytoju nepristigtu smile.gif Tai kas gyvenat Klp ar zadant ten apsilankyt ir dar nebuvot uzsuke tai tikrai rekomenduoju wink.gif
Atsakyti
kur dingo tema apie restoranus.barus,kavines Vilniuje? g.gif tiek geru vietu buvo nurodyta. ir parekomenduoti norejau dar,o va nerandu biggrin.gif
Atsakyti
Susiginčijau su drauge, kad nebėra restoranų, į kuriuos neįleidžia su vaikais. Dabar galvoju, ar nebūsiu prapylus. Gal turėjote tokios patirties? Pagaliau juk nėra tokio ženklo ,,vaikams draudžiama“ doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimma @ 2012 05 12, 17:26)
Susiginčijau su drauge, kad nebėra restoranų, į kuriuos neįleidžia su vaikais. Dabar galvoju, ar nebūsiu prapylus. Gal turėjote tokios patirties? Pagaliau juk nėra tokio ženklo ,,vaikams draudžiama“ doh.gif



Geresniuose restoranuose gali isprasyti,jei vaiku elgesys ir triuksmavimas susilaukia kitu klientu skundu smile.gif
Papildyta:
Ir kol neprasidejo pasipiktinimai is mamu,tai konkretus atvejis-pusbrolis pirsosi savo merginai restorane,ir tuo metu jam parejo i kakta saukstas, kuri paleido kitu klientu vaikas.Zavumo toks incidentas tikrai tokiai akimirkai nesuteike.Bet daznai tevai nesupranta ir nenori suprasti kur nelabai tinka eit su vaikais rolleyes.gif
Atsakyti
Šiaip tai aš nei mažų vaikų turiu, nei brangiuos restoranuose sėdžiu, taigi šis klausimas daugiau iš principo mirksiukas.gif . Tiesiog įdomu, kaip atsisakoma priimti (jeigu atsisakoma), kai ateini su vaikais.
Atsakyti
QUOTE(Aimma @ 2012 05 14, 11:12)
Šiaip tai aš nei mažų vaikų turiu, nei brangiuos restoranuose sėdžiu, taigi šis klausimas daugiau iš principo mirksiukas.gif . Tiesiog įdomu, kaip atsisakoma priimti (jeigu atsisakoma), kai ateini su vaikais.



Niekur neatsisako priimti, gali tik isprasyti, jei triuksmauja netinkamoj vietoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyna su sijonu @ 2012 05 09, 08:18)
kur dingo tema apie restoranus.barus,kavines Vilniuje?  g.gif  tiek geru vietu buvo nurodyta. ir parekomenduoti norejau dar,o va nerandu  biggrin.gif


http://www.supermama...;#entry55612999

Šita gal? wink.gif

QUOTE(Uzsispyrus ozka @ 2012 05 12, 21:25)
Ir kol neprasidejo pasipiktinimai is mamu,tai konkretus atvejis-pusbrolis pirsosi savo merginai restorane,ir tuo metu jam parejo i kakta saukstas, kuri paleido kitu klientu vaikas.Zavumo toks incidentas tikrai tokiai akimirkai nesuteike.Bet daznai tevai nesupranta ir nenori suprasti kur nelabai tinka eit su vaikais  rolleyes.gif


Ojėj doh.gif
Atsakyti
Mano megstamiausi:
Cactus Bar- , skanus nebrangus kokteiliai, skanios sriubos ir burgeriai uz 10 Lt. Ir aplinka labai sauni, interjeras ;]
Blusyne - nuo 17h iki 20h kiekviena diena 50% nuolaida kokteiliams, tai pigiai gaunasi ir skanus yra. Is valgio nieko labai gero ir skanaus nera ir nepasakyciau, akd pigu, bet kokteiliu isgert gera vieta.
Tres mexicanos - skaniausios margaritos Vilniuje ax.gif
Coco Restobar - terasa labai sauni ju, ir maista nebogas.
Kitchen , Sofa de Pancho
, va tokios mano megstamiausios vietos, bet dar kazka pamirsau tikrai, nes megstu vis nueiti i nauja vieta smile.gif
Atsakyti