Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Rudaake, kurioj konkrecioj studijoj skanavai - parekomenduok ax.gif ? nes ne visi gerai skanuoja juosta...
Atsakyti
QUOTE(in_shadow @ 2006 09 05, 18:08)
Rudaake, kurioj konkrecioj studijoj skanavai - parekomenduok ax.gif ? nes ne visi gerai skanuoja juosta...


Cia Klaipedoje. Skenavau Teatro aiksteje fotoatelje. Na mano akimis tai tikrai gerai nuskenuota ir foto dariau paskui - viskas liuks
Atsakyti
Jei tai Kodak fotolaboratorija greta Pramogų banko (Teatro 7), tuomet tai geriausiai spausdinanti fotolaboratorija iš mano tikrintų Klaipėdoje, nors nelygu kas ten prisėda prie spausdinimo mašinos.

QUOTE(Rudaakė @ 2006 09 05, 17:36)
Cia Klaipedoje. Skenavau Teatro aiksteje fotoatelje. Na mano akimis tai tikrai gerai nuskenuota ir foto dariau paskui - viskas liuks

Atsakyti
QUOTE(Leo` @ 2006 09 05, 17:48)
Jei tai Kodak fotolaboratorija greta Pramogų banko (Teatro 7), tuomet tai geriausiai spausdinanti fotolaboratorija iš mano tikrintų Klaipėdoje, nors nelygu kas ten prisėda prie spausdinimo mašinos.



man irgi ilgai patiko kaip jie dirbo, nes tikrai klaipedoj nieks geriau nepadarydavo, bet dabar po keleto pakutiniu kartu, ten nebeinu...Ko gero kaip paskutinius tris kartus dariausi vestuvines savo nuotraukas, nes reikejo visai familijai padaryt, gavau visus skirtingus variantus, visur spalvos buvo skirtingos, ju ryskumas ir tamsumas skyresi taip pat. likau labai nepatenkinta rezultatu. ir maza to paskutini karta dar buvau apsaukta, kad per letai nuotraukas renkuosi is cd, o jie cia tiek darbo turi, kad jiems ner kada cia su manim terliotis blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif tiesiog super aptarnavimas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Leo` @ 2006 09 05, 18:48)
Jei tai Kodak fotolaboratorija greta Pramogų banko (Teatro 7), tuomet tai geriausiai spausdinanti fotolaboratorija iš mano tikrintų Klaipėdoje, nors nelygu kas ten prisėda prie spausdinimo mašinos.


Taip, salia Pramogu banko, salia TA Krantas Travel, (jei kalbame apie sita,nes Turgaus g. yra dar viena) smile.gif Teatro aiksteje. Nezinau, bet man ten aptarnavimas labai thumbup.gif Tik pasui nuotraukas per mazas padare lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Leo` @ 2006 09 05, 17:48)
Jei tai Kodak fotolaboratorija greta Pramogų banko (Teatro 7), tuomet tai geriausiai spausdinanti fotolaboratorija iš mano tikrintų Klaipėdoje, nors nelygu kas ten prisėda prie spausdinimo mašinos.


Leo, suabejočiau tuom... cool.gif kokį pusvalandį turėjau prašyt, kad nuotraukas šviesesnes padarytų, nes nuo CD net ne pustoniais, o tonais skiriasi g.gif pradžioj mykė, kad neįmanoma, bet galiausiai sutiko ir... padarė cool.gif
Atsakyti
juk jis rase "nors nelygu kas ten prisėda prie spausdinimo mašinos" smile.gif gal tau tiesiog nepasiseke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(briedžiukė @ 2006 09 06, 00:09)
juk jis rase "nors nelygu kas ten prisėda prie spausdinimo mašinos" smile.gif gal tau tiesiog nepasiseke smile.gif


tai galiausiai pasisekė biggrin.gif bet nepatiko, kad bandė akis dumti, neva šviesiau padaryti negalima cool.gif
Atsakyti
Gal kas ir pasikeitė, nelabai dažnai ten spausdinu. (Vilniečiams profesionaliausia laboratorija yra Procentras - jie supranta, kas yra profiliai ir kaip juos naudot). Kiek pastebėjau, vyrai man ten geriausiai daro... ir daro prie manęs, tai kartu ir sureguliuojam, ir pabendraujam smile.gif CD greičiausiai buvo JPEG, o juos šviesinant, ypač daug, kenčia kokybė - gali būti, kad dėl to ir spyriojosi, net jei jus gauta kokybė tenkino. Gali būti, kad tokia situacija buvo dėl skirtingai suderintų jūsų ir jų monitorių - pas mane sukalibruotas specialiai tam skirta įranga, tai ir nesusipratimų / ginčų mažiau, nes galiu pasikliaut tuo, ką padarau ir matau ekrane. Dar skiriasi monitoriaus vaizdas nuo atspaudo (vienas pats šviečia, kitas tik atspindi šviesą) ir skiriasi perteikiama spalvų gama ir šviesumas, ypač jei monitorius LCD, kuriuose paprastai yra užkeltas kontrastas.

Šiaip ten bene geriausios (tiksliausios) spalvos - nešiau spausdint testinį failą, kaip ir į daugelį kitų fotolaboratorijų.

Jei yra galimybė, paprastai yra geriausia susitart su laborantu, kad kartu pareguliuosite nuotraukų šviesumus, spalvas.


QUOTE(lijo @ 2006 09 05, 23:25)
Leo, suabejočiau tuom...  cool.gif kokį pusvalandį turėjau prašyt, kad nuotraukas šviesesnes padarytų, nes nuo CD net ne pustoniais, o tonais skiriasi  g.gif pradžioj mykė, kad neįmanoma, bet galiausiai sutiko ir... padarė  cool.gif

Atsakyti
QUOTE
As skenavau kadrus is juosteles fotostudijoje po 45 cnt. uz kadra, auksciausia rezoliucija. Kokybe gavosi

kad ir po 45ct vistiek apie 200Lt gausis doh.gif

Dar norejau pasiteirauti.. (kiek ziurejau tokios temos nera - gal nauja atidaryt g.gif) taigi.. koki albuma renkates vestuvinems nuotraukoms, visa Vilniu aplaksciau niekur nieko ipatingo geros kokybes nera, man reikia juodais lapais tai pasirinkimas ipatingai mazas verysad.gif Gal ka rekomenduotumet? As tai kiek maciau tai patenkinama kokybe nebent Henzo, bet ir tai nusipirkau uz 120Lt dideli albuma, tai buvo brokuotas blink.gif blink.gif - nesiau atgal verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Leo` @ 2006 09 06, 01:35)
Gal kas ir pasikeitė, nelabai dažnai ten spausdinu. (Vilniečiams profesionaliausia laboratorija yra Procentras - jie supranta, kas yra profiliai ir kaip juos naudot). Kiek pastebėjau, vyrai man ten geriausiai daro... ir daro prie manęs, tai kartu ir sureguliuojam, ir pabendraujam smile.gif CD greičiausiai buvo JPEG, o juos šviesinant, ypač daug, kenčia kokybė - gali būti, kad dėl to ir spyriojosi, net jei jus gauta kokybė tenkino. Gali būti, kad tokia situacija buvo dėl skirtingai suderintų jūsų ir jų monitorių - pas mane sukalibruotas specialiai tam skirta įranga, tai ir nesusipratimų / ginčų mažiau, nes galiu pasikliaut tuo, ką padarau ir matau ekrane. Dar skiriasi monitoriaus vaizdas nuo atspaudo (vienas pats šviečia, kitas tik atspindi šviesą) ir skiriasi perteikiama spalvų gama ir šviesumas, ypač jei monitorius LCD, kuriuose paprastai yra užkeltas kontrastas.

Šiaip ten bene geriausios (tiksliausios) spalvos - nešiau spausdint testinį failą, kaip ir į daugelį kitų fotolaboratorijų.

Jei yra galimybė, paprastai yra geriausia susitart su laborantu, kad kartu pareguliuosite nuotraukų šviesumus, spalvas.

Leo o ka rekomenduotum Kaune?
Atsakyti
as klaipedoj irgi jau apsideginau darydama vestuvines foto, padare man visas tamsias, bet kadangi darem pa blatu ir siek tiek pigiau tai nesinorejo ir veju kelti, spjovem, bet fotkes tai "liuks", mano raiteliui ant zirgo galva nukirpo ir visas uztamsino baisiai, atrode ne vestuves o laidotuves, dariau cia taikos pr prie Topo centro Fuji, kojos ten nebekelsiu, o antra karta padariau ten kur rekomendavo musu fotografe Laukininkuose, kabai patiko, matosi kad padirbeta su kiekviena foto, liuks.
O savo fotografe likau irgi labai patenkinta, net labiau nei labai, kiekviena diena ziuriu nuotraukas, saunuole ji, musu vestuves jai buvo pirmos kur ji fotkino viena ir sakyciau jai puikiai pavyko, iki siol ji fotkindavo antram plane, pas draugus ir pan. jei kam reikia kontaktu kreipkites. Ji gyvena Klaipedoje, bet manau susitarus atvaziuotu ir i kita miesta. smile.gif Ir siaip ji labai fainas zmogus, atsizvelgia i visus pageidavimus, dirba is sirdies ir su malonumu.
Atsakyti